172 повідомлення у цій темі

4 часа назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Зафіксувати шпіндель щоб зірвати болт  воно там давно не відкручувалось

попросите кого-то подержать двумя руками (в перчатках конечно), или намотайте плоский ремень на сам камень. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, bioname сказал:

попросите кого-то подержать двумя руками (в перчатках конечно), или намотайте плоский ремень на сам камень. 

Дякую, після свят попробую .

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось і перші проблеми,при знятті оправки я побачив частий конус без задірів та корозії ,запустили двигун шпіндель шепоче ні звуку але при зупинці помітив биття взявши індикатор я був в шоці биття 0.3 мм на кінчику шпінделя  ,вирішив заміряти люфт  ,приблизно 5-7мікрон .Блін в чому може бути причина.Питання якщо залишити все як є   всеодно круг правиться на станку.так не хочеться його зачіпати і взагалі в чому може бути причина.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Ось і перші проблеми,при знятті оправки я побачив частий конус без задірів та корозії ,запустили двигун шпіндель шепоче ні звуку але при зупинці помітив биття взявши індикатор я був в шоці биття 0.3 мм на кінчику шпінделя  ,вирішив заміряти люфт  ,приблизно 5-7мікрон .Блін в чому може бути причина.Питання якщо залишити все як є   всеодно круг правиться на станку.так не хочеться його зачіпати і взагалі в чому може бути причина.

 Ні в які ворота не лізе. При повторній установці знов прийдеться справляти 0,3, або мітки ставити. То що ви заправите круг на станку - ви позбавитеся БИТТЯ, але вилізе ДИСБАЛАНС.

При зміщенні центру круга діаметром 250мм на 0,3 вийде (приблизно) 20-30 грам дисбалансу.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Дядько Максим сказал:

 Ні в які ворота не лізе. При повторній установці знов прийдеться справляти 0,3, або мітки ставити. То що ви заправите круг на станку - ви позбавитеся БИТТЯ, але вилізе ДИСБАЛАНС.

При зміщенні центру круга діаметром 250мм на 0,3 вийде (приблизно) 20-30 грам дисбалансу.

Доброго дня ,я з вами повністю згідний але що послужило щоб виникло таке биття ? Підшипники чи зігнутай сам шпіндель?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Доброго дня ,я з вами повністю згідний але що послужило щоб виникло таке биття ? Підшипники чи зігнутай сам шпіндель?

а як то так: 7 мікрон і 0,3 ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

0.007 мм люфт шпінделя а биття 0.3мм при прокручуванні шпінделя.

8 минут назад, Дядько Максим сказал:

а як то так: 7 мікрон і 0,3 ?

0.007 мм люфт шпінделя а биття 0.3мм при прокручуванні шпінделя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покажите фото где вы это меряете. И внутренний конус отправки покажите, если получится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, bioname сказал:

Покажите фото где вы это меряете. И внутренний конус отправки покажите, если получится.

Так без проблем завтра зроблю фото .Оправка тут ні до чого мірялось на самому шпінделі .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

0.007 мм люфт шпінделя

впріть індикатор в бабку щоб знати чи не ходить сама шпіндельна бабка.

Яке зусилля ви даєте при вимірюванні люфта?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Дядько Максим сказал:

впріть індикатор в бабку щоб знати чи не ходить сама шпіндельна бабка.

Яке зусилля ви даєте при вимірюванні люфта?

 

Зусилля 10-12 кг  сьогодні все сфотографую .а биття зніму на відео.індикатор показує люфт і при 2 кг але не збільшується при збільшенні навантаження.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, bioname сказал:

Покажите фото где вы это меряете. И внутренний конус отправки покажите, если получится

IMG_20180829_132341531.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

хорошо, а какие показания если стойку сверху на корпус шпинделя поставить? ну и как пролжение - что показывает если упирать не в сам шпиндель, а рядом в крышку подшипника?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, bioname сказал:

хорошо, а какие показания если стойку сверху на корпус шпинделя поставить? ну и как пролжение - что показывает если упирать не в сам шпиндель, а рядом в крышку подшипника?

Якщо на корпус шпінделя і сильно підважити знизу то набігає сотка півтори.зняв пильник та корпус переднього підшипника там все в повному порядку , змазка присутня виробітку на раружній обоймі підшипника нема лише візуальний слід від роликів Получається зігнутай шпіндель  де сидить оправки з кругом.завтра вийму повністю шпіндель і тоді картина відкриється повністю.можна реставрувати чи це вже металолом і я попав на шпіндель?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, bioname сказал:

хорошо, а какие показания если стойку сверху на корпус шпинделя поставить? ну и как пролжение - что показывает если упирать не в сам шпиндель, а рядом в крышку подшипника?

 

IMG_20180829_181714491_HDR.jpg

IMG_20180829_181714491_HDR.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG_20180829_181729190.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тобто: люфтів майже нема, а биття є. Висновок= десь шось криве. Шо саме цікаве: на шпінделю коцок не видно...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Дядько Максим сказал:

Тобто: люфтів майже нема, а биття є. Висновок= десь шось криве. Шо саме цікаве: на шпінделю коцок не видно...

Більшість всього заїхали на ускореній в стіл.Дядьку це реально перешлііувати беручи за бази посадки підшипників а не в центрах?коцок нема шпіндель як новий і підшипники skf ,тобто там вже хтось був 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Більшість всього заїхали на ускореній в стіл.Дядьку це реально перешлііувати беручи за бази посадки підшипників а не в центрах?коцок нема шпіндель як новий і підшипники skf ,тобто там вже хтось був 

Не обязательно что лазили в шпиндель. У меня тоже подшипники skf  стоят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я не профі в цих ділах,але думаю що якщо на стіл поставити фортуну то таке можна правити і на місці обертаючи шпіндель у своіх підшипниках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Більшість всього заїхали на ускореній в стіл.Дядьку це реально перешлііувати беручи за бази посадки підшипників а не в центрах?коцок нема шпіндель як новий і підшипники skf ,тобто там вже хтось був 

давайте помислимо логічно. Яке зусилля треба щоб зігнути шпіндель азотований?? КОНЯЧЕ! десятки тон!!! Ремінчику на моторі уск.подачі легше порватися. Сам конус не може бути кривий відносно загального шпінделя. Скоріше ремонтники забивали його туди кувалдою і погнули шпіндель по центру. Тобто по центру є дебелий живіт. Але тоді би не були соосні посадки підшипників, шпіндель би клинив. Я думаю що лажа є при заміні підшипників, а не в понутому шпінделі. Чи кривий шпіндель чи ні ви побачите тільки на знятому шпінделі на призмах. 

1 минуту назад, V_adim сказал:

я не профі в цих ділах,але думаю що якщо на стіл поставити фортуну то таке можна правити і на місці обертаючи шпіндель у своіх підшипниках

це при умові що все решта рівне і підшипники правильно відрегульовані. Але як піймати конус 1:5 - загадка:)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Дядько Максим сказал:

давайте помислимо логічно. Яке зусилля треба щоб зігнути шпіндель азотований?? КОНЯЧЕ! десятки тон!!! Ремінчику на моторі уск.подачі легше порватися. Сам конус не може бути кривий відносно загального шпінделя. Скоріше ремонтники забивали його туди кувалдою і погнули шпіндель по центру. Тобто по центру є дебелий живіт. Але тоді би не були соосні посадки підшипників, шпіндель би клинив. Я думаю що лажа є при заміні підшипників, а не в понутому шпінделі. Чи кривий шпіндель чи ні ви побачите тільки на знятому шпінделі на призмах. 

це при умові що все решта рівне і підшипники правильно відрегульовані. Але як піймати конус 1:5 - загадка:)))

1:5 это к пацанам с дрелькой, а не с фортуной 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, NSX сказал:

1:5 это к пацанам с дрелькой, а не с фортуной 

Якби був живіт то він би точно клинивби .варіант що розрушився задній підшипник шаріки збіглися в одну сторону тоді теж давало такий ефект .але шків іде рівнюсінько. Ще питання якщо з підшипникам все ок . І поставити малу продольну з токарного на стіл виставити  по існуйочому конусі індикатором і проточичи керамічною пластиною думаю чистотою буде на висоті ,можно потім підправити шкурко.це звичайно не шліфовка але поки знайду новий шпіндель працювати буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, olegons сказал:

Не обязательно что лазили в шпиндель. У меня тоже подшипники skf  стоят.

Булоб дуже добре що б стояли рідні ,судячи з стану інших агрегатів  станок працював не на убій .а з чого я взяв  що зігнули при ускореній бо залипає тумблер ускореній вниз. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку