Дядя_Уеф

Шукаю ЧПУ токарно - фрезерна. Шість деталей однакових зі сталі.

50 повідомлень у цій темі

Ось креслення. Чекаю пропозиції у ПП. Якщо з Дніпра, то краще, але не принципово. Якщо принципово, то метал надам. Якщо з свого, то теж можливо. Що незрозуміло, чи зауваження які , то дзвонити можна по Тел. 0972318192. Сашко.

 

IMG_20180822_125859_HHT.jpg

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перепрошую, на зовнішньому діаметрі вказаний допуск по Н18. Має бути мала буква. І, якщо написати малу h, то буде в "мінус". Необхідно написати наступну букву після js, тобто, буде k або наступні поля, n, m, чи далі, з великим допуском, у Вашому випадку, 18 квалітету.

На допусках лінійних розмірів теж є помилка, там розміри йдуть по IT. Тобто, необхідно вказати не Js чи Js, бо ці поля допусків відносяться до системи вала та отвору, а IT10/2. Це означатиме, що пів допуска в "плюсі", інша - в "мінусі".

Немає лінійного розміру ширини фрезування у другій площині.

Допустима похибка кута 10 градусів не вказана.

І останнє, на шорсткості Rz20 буде байдуже, з одної точки робилась та деталь, чи з декількох. Це досить шорстка поверхня. Звичайна після токарної обробки Ra12,5.

На нормоконтролі не працював, це те, що "впадає в око" з першого погляду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, 4post сказал:

Перепрошую

Дякую за зауваження. Одна голова добре, а все ж дві краще. Пішов виправляти помилки. А якщо хтось захоче виготовити, то надам нове креслення. А покі думаю, що і по цому можна кошторис зкласти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, NIgor сказал:

Та ладно ) Начальник ОТК ракетного завода ))

Всього-навсього універ заочно, спеціальність "Технологія машинобудування". Крім того, коли виготовляєш будь-що, то такі питання постануть самі собою.:1k62:

 

11 минуту назад, Дядя Уєф сказал:

Пішов виправляти помилки.

Не забудьте вказати фаски чи радіуси скруглення.B|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи підрехтував згідно з зауваженнями. Та на лінійних розмірах залишилось Js. Але воно і так зрозуміло буде. Так що хто може пропонуйте послуги.

IMG_20180823_230134_HHT.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну як там ніхто не береться?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По своему опыту могу сказать, что ЧПУ-шник может взяться и за одну деталь, если по цене договоритесь :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щоб вставляти гарні фото, треба

1 спосіб:

у самій програмі натиснути "файл" і шукати щось схоже на "зберегти як", "експорт - jpg" чи щось схоже. Зберегти чудове мальовниче зображення і вантажити його на форум.

2 спосіб:

натиснути на клавіатурі клавішу із написом prt scr, вона живе біля scrool lock. Ця клавіша робить знімок екрану, далі відкриваєте в ідеалі paint, вставляєте, зберігаєте, вантажите сюди. Можна і у word вставити і зберегти.

Варто потратити 5-10 хвилин на експерименти щоб навчитись раз і назавжди. 

Або теж непоганий спосіб - зберегти файл проекту і прямо його на форум вантажити. Його будь який живий ЧПУшник прочитає.

Із виготовленням деталей :meeting: не допоможу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, stas87 сказал:

Вы его обвините во всех смертных грехах

Не имею привычки обвинять, по скольку сам грешен. А в святом письме написано:  "Не суди и не судим будешь ".

Но как и все смертные выберу конечно предложение подешевле.

3 часа назад, v o l m сказал:

ЧПУ-шник может взяться и за одну деталь

Полностью с вами согласен. И не раз подтверждал эту истину практически.

 

1 час назад, Наливайко сказал:

Із виготовленням деталей :meeting: не допоможу

Але ж я вам дуже дякую за підказки. Буду набувати досвіду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так а шо? Без ЧПУ уже все? Никак?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Константин Е сказал:

Так а шо? Без ЧПУ уже все? Никак?

Та ні не принципово! Так написав у назві теми, бо хто на токарно-фрезерному ЧПУ, то цому простіше таке виконати.

Там точність невелика, але приемно знати, що виконано з одніеї установки, та усі поверхні збазовані одна відносно одної.

Якщо можете на універсалах зробити сфери , та радіусні переходи точно, то можна й так.Ну й чистота потрібна на сфері. Давайте ціну свою. Тим більше, що ви з Дніпра.

 

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ещё вопрос. Прямоугольное окно, которое из-под фрезы Ф8мм. А фрезы такой длины есть, чтоб обработать 37мм. с одного захода? Или можно с двух сторон?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Константин Е сказал:

Или можно с двух сторон?

Фрезы есть такие, но вопрос требует обдумывания. Возможно, что окно можно только с одной стороны до половины делать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да, есть, нашел на Али. Принципиально не удорожают, но к срокам прибавят запросто.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В целом, я готов попробовать. 

5т. первая деталь, в случае положительного результата остальные по 1,5т.

По срокам расплывчато, т.к. с месяц будет ехать длинная фреза, плюс придётся немного потратится на апгрейд оборудования, чтоб удерживать детали такого типа. Без аванса, но плюшку для опытной детали купить придётся и мне доставить. В случае неудачи, стоимость сырья компенсирую.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю, что фрезы с Али не понадобятся. Цена очень не конкурентная. Хотя вы и первый кто озвучил, но думаю, что будут предложения гораздо более выгодные для меня. Прошу прощения за беспокойство.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, stas87 сказал:

А как можно судить о конкурентности цены

Во первых: эта тема не единственная возможность разместить изготовление.

Во вторых: я по моему понятно написал, что мне их нужно шесть штук.    Кроме того, я уже заказывал подобные детали. И опорная цена у меня есть. Ваше предложение не менее неконкурентное чем первое. Я не спешу. Рассмотю и другие предложения.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да.... Так мы с Вами никогда не сможем платить станочнику 1-3 тыс. дол. зарплаты, так как конечный потребитель не готов платить реальную цену. Все хотят найти шабашника, который выточит в свое рабочее время за счет своего работодателя, тем самым своруя у него.Нехочу некого обидеть, ни на кого не указываю я и сам такой, что тут поделаешь, менталитет.)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

4 минуты назад, stas87 сказал:

почему Вы не заказываете там

Никакой назойливости. Вполне законный вопрос.Разные обстоятельства бывают у всех людей в разное время. А кроме того, всегда надо иметь запасные аэродромы на случай чего. А можно и я нескромный вопрос задам? Вы откуда географически?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 04.09.2018 в 18:53, Alexandr0787 сказал:

Все хотят найти шабашника

Та не не все, но таких очень мало, для того, что бы я мог платить 2-3 тыс доларов в месяц своему пацаку. Ну а по теме кто нибудь предложит услугу дешевле чем по 1000 гр. за штуку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подниму....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как критично по срокам? Я могу взяться, но не раньше чем через неделю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, VldLg сказал:

Как критично по срокам?

Сроков нет совсем. Гораздо критичнее цена. Я там написал менее 1000 гр., но хотелось бы значительно менее. Прощу сообщить в личку за какую сумму вам реально выгодно сделать однк штуку, четыре штуки и шесть штук? Металл низкоуглеродистый сами найдете, или вам прислать? Кстати, могу грубо ободрать и отверстие просверлить предварительно, если это поможет снизить цену.

И еще один момент. Я еще не продумал окончательно, но фрезеровать окно надо будет только с одной стороны на половину толщины детали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прошу звернути увагу тим хто зайде та хоче виготовити. Перше та друге креслення вже не дійсні. Габаритні розміри не змінилися, а от розміри вікна для фрезерування вже інші, та й фрезерувати треба тільки з одного торцу, на глибину біля 15мм. Обсяг зйому металу значно зменшився. Е "тверде тіло"  у "Компасі -v13". Якщо хто хоче взятися, то надішлю. Там ще одна деталь з"явилася. Шарик з бронзи який вставляеться у цю обойму ф52мм , та довжиною 32мм з отвором ф 35мм. Його теж бажано з одніеї устоновки, та трохи фрезернути по наружі. А тоді зборкою перевірити щильність вузла в цілому. "Тверде тіло" на шарик також е.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добавлю картинок. Может кому интересно будет.

подвижная букса ф52 с отверстием.jpg

шарик ф52 .jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку