GOGA

ШО це за станочок? Підкажіть будь-ласка

30 повідомлень у цій темі

Хочу купити, але там усьо стерто і не знаю шо це за машинка.

1.jpg

2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, GOGA сказал:

Хочу купити, але там усьо стерто і не знаю шо це за машинка.

1.jpg

2.jpg

Токарный станок 1617.Хотят 15000 грн

Змінено користувачем Shiz
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оо, дуже дякую) Так все правельно, вроді хоче 15к але я ще з ним не зустрічався, того не знаю шо там з ним

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, GOGA сказал:

Оо, дуже дякую) Так все правельно, вроді хоче 15к але я ще з ним не зустрічався, того не знаю шо там з ним

З ним, напевне, сумно...ЗБ не бачу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

З ним, напевне, сумно...ЗБ не бачу.

та да, але мені підходить, так як він хоче в обмін на будматеріали, а у мене біля 10-ка кубів досок лежить без діла

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, GOGA сказал:

та да, але мені підходить, так як він хоче в обмін на будматеріали, а у мене біля 10-ка кубів досок лежить без діла

Як що доска обрізна то на5 кубів(на днях купляв ліс 3400 за куб) можна і обміняти, але коли задньої бабки нема,  то вона обов'язково понадобиться , а ще додатково Ви виявите  недоліки. 

     В загалі, саме правильне рішення  за Вами, хоч воно може бути і неправильним))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Avik написав:

Як що доска обрізна то на5 кубів(на днях купляв ліс 3400 за куб) можна і обміняти, але коли задньої бабки нема,  то вона обов'язково понадобиться , а ще додатково Ви виявите  недоліки. 

     В загалі, саме правильне рішення  за Вами, хоч воно може бути і неправильним))))

)))чесно кажучи я ще досі вагаюсь і думаю чи все ж варто економити чи ні... просто станочок має бути чисто для домашнього користування, не для професійного заняття з метою заробітку... можливо тв16 був би саме то (і по габаритах не лякає)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю??!! Як на мене тв 16 то малюк☺! Хоча майже всі з нього починали в тому числі і я!

А на цього динозавра би подивитися,  порухати.... За кожний косячок можна ціну <

Старенький він дуже. Хоча вирішувати Вам!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Без ЗБ токарный станок теряет добрую половину своего функционала.... А там, как ковырнуть, еще по вылазит всякого-разного мама не горюй.... А доски, доски товар сейчас ходовой - сам покупал пол куба, пока погода, крышу с боков подшить. А в поза том году 3 куба... Чтоб ее сделать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это выброшеные на ветер деньги! Станину покрыло рыжьем, без кожуха гитары, без з. бабки. Этот станок продаже не подлежит, его прямая дорога в чермет!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Tokary.ck сказал:

Это выброшеные на ветер деньги! Станину покрыло рыжьем, без кожуха гитары, без з. бабки. Этот станок продаже не подлежит, его прямая дорога в чермет!

Точно, без кожуха гитары ни как:D

Для начала нужно глянуть по ближе а потом делать выводы.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, GOGA сказал:

та да, але мені підходить, так як він хоче в обмін на будматеріали, а у мене біля 10-ка кубів досок лежить без діла

  Станок  має  мати  адекватну  ціну.  Що  старенький,  то  не  біда,  і  відсутність  задньої  бабки  не  повинна  лякати.  Адже  можна  щось  приколхозити.  Правильно  кажуть,  кожен  косячок  знижує  вартість  станочка.  Тому  треба  подивитися  і  поторгуватися.  А  та  іржа  на  станині,  то  найменша  біда,  яка  може  бути  (але  яка  повинна  знизити  вартість  станка)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Tokary.ck сказал:

Это выброшеные на ветер деньги! Станину покрыло рыжьем, без кожуха гитары, без з. бабки. Этот станок продаже не подлежит, его прямая дорога в чермет!

Поддерживаю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вагалі то, станок по функціоналу гарний.

Судячи з фото, його використовували в якості лоботокарного по дереву, а там ЗБ не потрібна.

Здоровенний патрон, до направляючих вниз - цілий лапоть, різцетримач моцний.

Треба їхати, дивитися, бажано з кимось грамотним, ВСІ недоліки  писати на папірця ...

А тоді вже, помивши руки, сісти з власником та й почати відраховувати по папірцю.

 

Треба чітко розуміти - навіщо той станок Вам потрібен, бо в якому би гарному стані він  не був - грошей виїсть  однаково.

Доски - товар ліквідний і сам по собі. то є живі гроші, якщо тильки ви не високо в Карпатах, де в кожного газди своя лісопилка. 

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Tokary.ck сказал:

Это выброшеные на ветер деньги! Станину покрыло рыжьем, без кожуха гитары, без з. бабки. Этот станок продаже не подлежит, его прямая дорога в чермет!

Почему в чермет? Неужели где-то нашли ангар с новыми запчастями на такие старые станки? А ведь наверняка кто-то сейчас ищет на аналогичного динозавра узлы или детали. Как по мне, продать по запчастям будет в разы лучше. И для продавца и для владельцев таких махин... Что ж у нас всё и всегда в чермет, без тени сомнения

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

2 питання: верстат потрібний щоб щось на ньому робити чи хочеться пору років длубатися в цьому ,,динозаврі,,? поміркуйте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, инженер написав:

  Станок  має  мати  адекватну  ціну.  Що  старенький,  то  не  біда,  і  відсутність  задньої  бабки  не  повинна  лякати.  Адже  можна  щось  приколхозити.  Правильно  кажуть,  кожен  косячок  знижує  вартість  станочка.  Тому  треба  подивитися  і  поторгуватися.  А  та  іржа  на  станині,  то  найменша  біда,  яка  може  бути  (але  яка  повинна  знизити  вартість  станка)

ну впринципі все логічно, доречі на ньому ще й немає мотору

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ALTOS написав:

2 питання: верстат потрібний щоб щось на ньому робити чи хочеться пору років длубатися в цьому ,,динозаврі,,? поміркуйте.

підкажіть якийсь більш кращий агрегат, бажано до 1к$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мені ,,добрі,, люди рекомендували 1а616. він з не дорогих але до волі функціональний. в Харкові  був за нормальну суму.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, GOGA сказал:

Оо, дуже дякую) Так все правельно, вроді хоче 15к але я ще з ним не зустрічався, того не знаю шо там з ним

Це дорого,місяць тому я продав за 18 162мсс(він же 1615) Комплектний станина без зносу при контрольній проточці розбіг на вильоті близько 250 мм до 2 соток і черги з покупців не було продавав місяць а то й більше

Змінено користувачем V_adim
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Днепровский сказал:

Точно, без кожуха гитары ни как:D

Для начала нужно глянуть по ближе а потом делать выводы.

Когда что то замотает случайно в шестерни проходя мимо, вот тогда не смешно будет! Голый патрон тоже захватывает спецовку!!! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, инженер сказал:

  Станок  має  мати  адекватну  ціну.  Що  старенький,  то  не  біда,  і  відсутність  задньої  бабки  не  повинна  лякати.  Адже  можна  щось  приколхозити.  Правильно  кажуть,  кожен  косячок  знижує  вартість  станочка.  Тому  треба  подивитися  і  поторгуватися.  А  та  іржа  на  станині,  то  найменша  біда,  яка  може  бути  (але  яка  повинна  знизити  вартість  станка)

Приколхозить...это разговор станочника??? Тракторная бригада колхоза 8 Марта.Не смешите!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Tokary.ck сказал:

Приколхозить...это разговор станочника??? Тракторная бригада колхоза 8 Марта.Не смешите!!!

Да  оно  не  очень - то  и  смешно,  когда  ту  самую  бабку  не  сыщешь.  Хотите  сказать,  что  только  с  родной  тот  станок  будет  работать ?

 

20 часов назад, V_adim сказал:

Це дорого,

 

21 час назад, GOGA сказал:

доречі на ньому ще й немає мотору

Йому  ціна   до  12 тис.  гр.   А  взагалі-то,  ось  нижче  написано.

 

22 часа назад, технократ сказал:

Треба їхати, дивитися, бажано з кимось грамотним, ВСІ недоліки  писати на папірця ...

А тоді вже, помивши руки, сісти з власником та й почати відраховувати по папірцю.

.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, инженер сказал:

 

 

.

 

47 минут назад, инженер сказал:

Да  оно  не  очень - то  и  смешно,  когда  ту  самую  бабку  не  сыщешь.  Хотите  сказать,  что  только  с  родной  тот  станок  будет  работать ?

.

Я хочу сказать что такой бы ерундой не занимался...

Змінено користувачем Tokary.ck
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, инженер написав:

Йому  ціна   до  12 тис.  гр.  

 

А взагалі-то 5,5-6,0грн/кіло. З пропозицією що власнику не потрібно заморочуватись з його транспортуванням на чермет. Схоже на ньому Нортон не працює, вилка злизана мабуть (брусок підпирає ручку). Для обдирки якихось кривих заготовок з ударним навантаженням піде за ці кошти, щоб не гробити інший верстат для точних робіт. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку