жэня

1а 62 с ускореой подачей

9 повідомлень у цій темі

хочу купить станок . нашол 1а62 с ускореной подачей ,такой станок я вижу в первые .(тоесть с ускор. подачей), можэт кто знает  историю этого станка.можэт это переходной на 1к62 . на дня хочу поехать на осмотр  станка .БУДУ ОЧЕНЬ БЛАГОДАРЕН ЗА ОТВЕТ .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скорее модернизированый 1а62.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вітаю на російському форумі є обговорення цієі теми .дійшли до висновку що іх удосконалювали в заводських умовах .встановлювали фартух від 1к 62 . будете оглядати верстат зробіть фото . думаю багатьом буде цікаво.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня 1А62, прошедший заводской капремонт со шлифовкой на рубеже начала 00х. У него много чего стоит от 1К62 - шпиндель, малая продольная с резцедежкой, пиноль ЗБ с нониусом. А вот фартук старый.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

по висновках форуму не на всі верстати можна встановити фартух від 1к 62 .я так зрозумів залежить від заводу виробника.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

ЇЗДИВ ДИВИТИСЬ НА СТАНОК .ЯК ТІЛЬКИ Я ЗАЙШОВ В САРАЙ ДЕ  ЗНАХОДИТЬСЯ СТАНОК ,ВМЕНЕ ЗРАЗУ ПРОПАЛА ОХОТА ЙОГО БРАТИ.З ЗАДУ СТАНКА НЕСУТЬСЯ КУРИ (НА ФОТО ВИДНО) А ПІД СТАНКОМ НОЧУЮТЬ КУРЧАТА .І ВСЕЖ ПРИЇХАВ ТРЕБА ДИВИТИСЬ. ТАК ОТ СТАНІНА ВКІНЦІ В ДУЖЄ  ВИЛИКИХ РАКОВИНАХ ,ХОЧ СТАНІНА ПІСЛЯ КАПІТАЛКИ  ВИРОБОТКИ НЕ МАЕ ,НО ДРУГА БІДА ФАРТУХ СИДИТЬ НА НА ВАЛАХ. ПАТРОНА НЕ МАЄ  ЗАДНЯ БАБКА  НАМОЮ ДУМКУ ВТУЛЕНА,  ПОПЕРЕЧНИЙ ВІНТ  З ВЕЛИКИМ ШАТОМ . БІЛЬ НІЧОГО НЕ ДИВИВСЯ МЕНІ ХВАТИЛО І ЦЬОГО  ЩО Я БРАТИ НЕ БУДУ .ВИКЛАДАЮ ФОТО .

 

DSCN6097[1].JPG

DSCN6098[1].JPG

DSCN6099[1].JPG

DSCN6100[1].JPG

DSCN6101[1].JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А фартук таки от кашки, и зб тож! Но  наверное приколхожено раз на валу с винтом лежит! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

фартук от 1к62 а зб от 1А62 перероблена на ричажний той зажим  + можу поспорить шо той фартук с таким кріпленням на нормальній подачі відірветься :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Двигатель подач наверное проволокой привязали, за корявой крышкой не видно! На моем 1а62г зб. Квадратная! На пролетарии не знаю! Мож и родная! А нет ни у кого инфы. Как такой зажим  ЗБ культурно приделать! Оч хочется! 

На этом, кстати и каретка суппорта вместе с малой и резцедержкой не пойми от чего!!

Змінено користувачем tarasbulba
Дополнение
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку