Ocean_UA

Иж-250(611) vs 16б05(От-5). Порівняння.

30 повідомлень у цій темі

Вітаю, планую копувати собі токарний станок в майстерню, цікавить ваша думка, формучани, який станок краще Иж 250 або 16б05. По характеристикам вони дуже схожі, майже однакові. Розкажіть, будь ласка, вашу думку про ці станки.

izh-250-stanok-002.jpg

post-82249-053159000 1416760390.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Был у меня 16б05п, не плохой стагочек для мелких чистовых работ, но отрезать на нем пруток даже ф50мм это уже очень долго, у ижа жесткость по выше будет, лучше его брать но ценник наверно вам не понравиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Учитывая времена, и если есть определенный бюджет, то то, что в лучшем состоянии за адекватную цену....

Хотя, мой голос - за ИЖа!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Беріть ІЖА , це я як власник 16Б05П рекомендую.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

до них обох прийдеться брати ще один для грубих робіт. бо так вони бистро квакнуть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

с ИЖом то понятно, выбирайте из годных, он 16Б05 под реально мелочь )

Попробую посеять зерно сомнений ) как говориться, аппетит приходит во время еды,
посмотрите на 16Б16КП или с иными буквами в конце. места он занимает чуть больше. но возможностей имеет уже больше. конечно такими темпами можно сразу на 16К20 смотреть. но то уже другая весовая категория  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, bioname сказал:

с ИЖом то понятно, выбирайте из годных, он 16Б05 под реально мелочь )

Попробую посеять зерно сомнений ) как говориться, аппетит приходит во время еды,
посмотрите на 16Б16КП или с иными буквами в конце. места он занимает чуть больше. но возможностей имеет уже больше. конечно такими темпами можно сразу на 16К20 смотреть. но то уже другая весовая категория  

а что скажете по поводу 16Б16КП? Как он по сравнению с ижом?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

16Б16КП уже из другой категории, чем ИЖ 250. В паре хороши.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хто ще що може розповісти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

расскажите про наличие места и трёх фаз, а так же планируемые работы. ибо есть мелочи которые действительно не удобно делать на больших станках.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ІЖ 611 напевне найкращий із вітчизняних (ссср) токарний станок , розмір обробки якщо влаштовує- не шукайте нічого іншого , навіть якщо переплатете, все одно ніколи не пошкодуєте- підбирайте комплектний робочий екземпляр і буде щастя Вам :)

Справний відрізає 50 мм без проблем

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От5 і подібні ближче до ТВ ніж до ІЖа- тільки більший функціонал - не хочу образити власників ОТ і клонів  - я мав такий станок , якість на кілька порядків гірша

16б16 - хороший варіант якщо не армянин , і є місце для нього і потреба

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, bioname сказал:

расскажите про наличие места и трёх фаз, а так же планируемые работы. ибо есть мелочи которые действительно не удобно делать на больших станках.

Места хватает, 3 фазы пока нету, но в будущем планирую проводить, станок нужен для мастерской в которой занимаюсь обслуживанием и созданием различной техники в будущем планируется покупка большого токарного, а пока нужен средний токарный, с нормальным функционалом и хорошей чистотой точения

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИЖ 1ИC611B! Для мелких,средних и точных работ.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що про ИТ1М треба знати?

Змінено користувачем Ocean_UA
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, vigorko сказал:

От5 і подібні ближче до ТВ ніж до ІЖа- тільки більший функціонал - не хочу образити власників ОТ і клонів  - я мав такий станок , якість на кілька порядків гірша

16б16 - хороший варіант якщо не армянин , і є місце для нього і потреба

Видимо у вас тв не было.

Были и тв 4, тв 6, тв 7, купил 16б05п, полностью сделал геометрию и уже лет 5 туда не лажу.

 Единственное это течет масло везде, но для наших станков это по-моему нормально.

Попадется Иж в нормальном состоянии с удовольствием возьму. 

Отрезает он довольно хорошо как и режет, есть все резьбы.

В работе довольно удобный станок. Часто работаю с нержавейки термостойкой, все нормально.

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Ocean_UA сказал:

А що про ИТ1М треба знати?

Є окрема тема.

Основний мінус - сира станина.

Дуже непогано входить в гараж. Габарити обробки, як в 1К62 та 16К20, при цьому двигун 3 кВт і вага 1200 кг.

Трохи нежорсткий. Потребує пильного догляду і регулювання. Звужчений діапазон швидкостей, немає високих і малих: найвища 1200 об/хв, та ще й на них гріється. В більшості з консерваціїї іржаві підшипники. Конструкторських косяків море. Виробничих косяків море. Косячок. Не видно ноніуса поздовжньої подачі.IMG_20180528_193427[1].jpg

З іншого боку, його можна навчити різати, непогано точить до 8 мм з діаметру на подачі 0,2 мм/об.

Є парочка моїх відео з відрізки на ИТ-1М. На 900 об/хв. Нік той же.

З плюсів. Простий, як три копійки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 часа назад, vigorko сказал:

От5 і подібні ближче до ТВ

Это вы просто так сказали? B| Имел два ТВ 7, один из них нульцевый. Четвертый год в хозяйстве 16Б05П, и ви мине будете рассказывать...?:after_boom013:

По теме: бери тот которому не нужно прилаживать руки, если в ремонте не силен. Для точных работ жесткости хватает с головой что на том, что на другом. ИЖ интересней, но если сравнивать "уставший" ИЖ с нормальным 05п или ОТ5, то...., ну ты понял.

Змінено користувачем rabbit
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

середня ціна іжа в гарному стані 100000+ ціна от-5 чи 16б05п 40000+ хто на що спроможний

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

чого ви майже всі скопом гоните на 16Б05? Він вартий своїх грошей, цілком, тоді як ІЖ переоцінений. В паспорті до іжа написано, що на ньому операція обрізання не рекомендована, в паспорті 16Б05 такого рядка немає :blum_mini:

В мене 16М05А, практично однаковий із Бешкою. Гідроопори не такі жорсткі як підшипники, і то відрізаю аж бігом без ніяких негативних наслідків.

Що в ІЖі кращого? Гартована станина, офігенна реклама, і гарантія що не Кіроваканський. Точить що той що цей, протікають обидва. Якщо візьмеш вживаний :biggrin_mini: (нє ну можна ж пофантазувати?) прийдеться руки прикласти і до того і до цього. Ба не тільки руки, до рук ще й хмару інструменту потрібно, порахуй його тисяч на 30, плюс до цього з пів року для навчання і робіт. Поведешся на рекламу, купиш ІЖа за півцарства із вбитою станиною, проклянеш той день коли шабер взяв до рук. Хіба вхопиш бога за бороду і знайдеться тобі ІЖ в консерві. ага...

Якщо готовий викинути 130к за станок, краще вже до нових придивитись, взяти і прям з коробки точити. Нічого магічного в ІЖі немає.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну не знаю  як на мене 16б05 нормальний станок ,взяв би аж бігом  та нема в їх продажу  поблизу ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Наливайко сказал:

чого ви майже всі скопом гоните на 16Б05? Він вартий своїх грошей, цілком, тоді як ІЖ переоцінений. В паспорті до іжа написано, що на ньому операція обрізання не рекомендована, в паспорті 16Б05 такого рядка немає :blum_mini:

В мене 16М05А, практично однаковий із Бешкою. Гідроопори не такі жорсткі як підшипники, і то відрізаю аж бігом без ніяких негативних наслідків.

Що в ІЖі кращого? Гартована станина, офігенна реклама, і гарантія що не Кіроваканський. Точить що той що цей, протікають обидва. Якщо візьмеш вживаний :biggrin_mini: (нє ну можна ж пофантазувати?) прийдеться руки прикласти і до того і до цього. Ба не тільки руки, до рук ще й хмару інструменту потрібно, порахуй його тисяч на 30, плюс до цього з пів року для навчання і робіт. Поведешся на рекламу, купиш ІЖа за півцарства із вбитою станиною, проклянеш той день коли шабер взяв до рук. Хіба вхопиш бога за бороду і знайдеться тобі ІЖ в консерві. ага...

Якщо готовий викинути 130к за станок, краще вже до нових придивитись, взяти і прям з коробки точити. Нічого магічного в ІЖі немає.

Согласен полностью, но есть + ижа это каленная станина.

Я когда свой 16б05п восстанавливал, на суппорт сделал наделки из зедекса, смазываю суппорт редко, работаю постоянно с СОЖом , за 5 лет износа нет, шабровка до сих пор видна.

Змінено користувачем Blitzen
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И калёную убивают. Сейчас под большим вопросом найти сохранившийся ИЖ. А по соотношению цен, то на много проще сделать накладки на суппорт 05П. Да и болячка у них одна - Ф26 в шпинделе.:D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не хотів образити власників 16б05- станок хороший, але ТС запитував який кращий, - я відповів як власник обох екземплярів, ІЖ кращий, зараз собі я не купував би 16б05 для роботи , а іжа взяв би із задоволенням ще одного :)- це виключно моя думка і нікому її не навязую.

А ТВ4 в мене теж був, -той хоч тихенький був ))

До речі в 16м05а- отвір 36 здається

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vigorko написав:

Не хотів образити власників 16б05- станок хороший, але ТС запитував який кращий, - я відповів як власник обох екземплярів, ІЖ кращий, зараз собі я не купував би 16б05 для роботи , а іжа взяв би із задоволенням ще одного :)- це виключно моя думка і нікому її не навязую.

На нашому форумі так не годиться, тему пошуку цвяха треба роздути до молекулярного аналізу)

, vigorko написав:

До речі в 16м05а- отвір 36 здається

по паспорту "не менее 32". У мого трохи більший, не маю чим точно поміряти :D Але я б "М" не рекомендував для всіх, протікає він стабільно чим раніше мене бісив (вже не тече), і в нього є особливість через яку станина сильно зношується. Саме його я взяв як дуже дешеву заготовку для глибокої модернізації до ЧПУ, чим зараз і займаюсь.

16Б в плані експлуатації простіший.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку