Ocean_UA

Иж-250(611) vs 16б05(От-5). Порівняння.

30 повідомлень у цій темі

Дуже дякую всім за ваші отзиви, дізнався все що хотів.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день Всім!

Я прочитав Ваші комментарі по темі.

Зараз я в наступній ситуації:

Маю малий токарний цех. В ньому зараз є 16к25П РМЦ 1400

Зараз починаю займатися ремонтом екскаваторів. Зробив переносний розточний станок. Треба буде пальці та втулки виготовляти. На круглошіфувальний грошей не хватає. Иж-а поблизу хорошого нема. А зараз появився рядом станок ОТ5 знятий з кунга. Власник каже що не використовувався. Ціна 1500$. Як на мене дешевше ніж Иж в такому стані.

Ще плюс якщо взяти круглошліфувальний то в малого токарного більше можливостей, хоть виготувати палець займе більше часу(тим більше каленого).

Ви що скажете?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, Robi89 сказал:

Добрий день Всім!

Я прочитав Ваші комментарі по темі.

Зараз я в наступній ситуації:

Маю малий токарний цех. В ньому зараз є 16к25П РМЦ 1400

Зараз починаю займатися ремонтом екскаваторів. Зробив переносний розточний станок. Треба буде пальці та втулки виготовляти. На круглошіфувальний грошей не хватає. Иж-а поблизу хорошого нема. А зараз появився рядом станок ОТ5 знятий з кунга. Власник каже що не використовувався. Ціна 1500$. Як на мене дешевше ніж Иж в такому стані.

Ще плюс якщо взяти круглошліфувальний то в малого токарного більше можливостей, хоть виготувати палець займе більше часу(тим більше каленого).

Ви що скажете?

 

А почему те же пальцы(не знаю размеров,но наверное от 50мм)нельзя точить на 16к25?Тем более-по каленому,как Вы говорите.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

, KOLIAN75 написав:

А почему те же пальцы(не знаю размеров,но наверное от 50мм)нельзя точить на 16к25?Тем более-по каленому,как Вы говорите.

Розмiри пальців від 40мм.

Калені не часто будуть. Чаще нові буду робити з полуосі. Діло в затратах часу та електроенергії. 11кВт та 1.5кВт.

На 16б05п ділення лімбу 0.02 проти 0.05. 16к25 в мене б/у станок. Тяжко на ньому сотки ловити. А цей ОТ5-ий практично новий.(Кировокан)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку