Reiter

Лещата фрезерні

121 повідомлення у цій темі

Хочу купити лещата. 125 мм, поворотні в чудовому стані. Практично нові.

 

Питання: рухома частина меє невеличкий боковий люфт. І гвинт теж має "вільний хід". Це нормально чи такого не має бути ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

потрібно розуміти під які завдання. лещата для фрезерного верстата коштують від 400 єнотів, решта гімно - совієтські теж. коли попрацюєте то зрозумієте.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если винт проходит через подвижную губку - т.е. стандартные станочные тиски, у них у всех одна и та же проблема, заложена в самом конструктиве. Деталь при зажатии поднимает, неподвижную губку - отгибает. Для фрезеровки +- где-то там это нормально. Если надо точно - то только модульная, или аналогичная конструкция.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось такого типу. 

tiski_stanochnie_povorotnie_bzsp_125_320_pic.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стандартные станочные тиски. На сверлильный станок в самый раз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та ну 0.о Багато де на фрезерах бачив саме такі... Тим більше нащо на свердлильному поворотні лещата ? :)

 

Фрезерний я з львівського пантографа планую. Тобто невеликий....

 

А від модульних лещат в мене є новенька основа. Можна було б виготовити інші деталі і зібрати, але в них довжина 500 мм. І розмір стола 500×250 :D

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

,,Патик завжди має два кінці". Рухомість губки в двох площинах дає можливість затискати заготовки,які мають деякі відхилення від ,,рівності", як-то : поковки, заготовки вирізані автогеном і.т.п.

НОРМАЛЬНИМИ лещатами (де губки не мають люфтів) Ви це не зробите-під час фрезерування сили різання будуть намагатися витягнути,чи змістити закріплену заготовку!!!

Свої лещата на 250мм доводив до ,,ума"десь 5днів на коорд.-фрезерно-розточному 24К40СФ4,  вибрав майже всі мислимі зазори, в результаті 0,003мм по всіх площинах-ЗАДОВОЛЕНИЙ.

Та коли фрезерую трошки нерівну заготовку згадуєш того х...що ці лещата так задобре зробив,тобто себе:D-затиснути неможливо.

В ідеалі потрібні двоє лещат-ТАК-собі і ДОБРІ.

З повагою Юрій.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, yurabum сказал:

В ідеалі потрібні двоє лещат-ТАК-собі і ДОБРІ.

 

На производстве обычно идет цикл - обдирка заготовки после резки на плазме в размер + - где-то там (черновая обработка). Там и фрезер такой...монстрик... С точностью +- огого и тиски такие же, абы зажать.... Потом это все идет на чистовую обработку. Где и станок поменьше/поточнее, оснастка того же уровня, и появляются требования попадать в десятки/сотки...

Но мы увы не производство, и все сделать чем-то одним и плодят такие темы... :$

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
41 минуту назад, yurabum сказал:

Патик завжди має два кінці". Рухомість губки в двох площинах дає можливість затискати заготовки,які мають деякі відхилення від ,,рівності", як-то : поковки, заготовки вирізані автогеном і.т.п.

для этих целей применяются плавающие губки. их буржуи не ленятся делают... вариантов исполнений море

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То брати такі лещата для дом. користування? Ціна 2500

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

То брати такі лещата для дом. користування? Ціна 2500

 

Всуну і я свого носа. Фрезерного Ви ще тільки робите. Затрати ще очікують не малі. Ціна на подібні тиски звична, "так собі". Тому, коли зробите фрезерний, то приблизно за цю ціну (в межах 100 долярів) зможите купити досить в короткі терміни, якщо залишиться за що B| 

А може за цей час, що робите верстат попадуться набагато "цікавіші" варіанти? Будите жалкувати що "хапнули" ці, або знову терміново знаходити кошти на купівлю більш цікавого варіанту, а перший варіант "паритись" продавати. 

Та й не завеликі (зависокі) вони будуть для маленького фрезерка? 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради.

А що скажете про такі лещата?

621994758_7_934x700_tiski-frezernye-dlya-ngf-110-_rev001.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Єдине, що не поворотні :(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Reiter сказал:

Ось такого типу. 

tiski_stanochnie_povorotnie_bzsp_125_320_pic.jpg

 

Колись , як і ви ,шукав тіски для свого першого станка -НГФ. Рідні його не схотів , а взяв точнісінько такі , 125-ті. Мені подобались , і таки кращі НГФ-х на порядок (як на мене).

Коли були зависокі,знімав поворотну основу. 

Але в мене  на столі ще накладка для збільшення штатного стола стояла, тому по габаритам самі міркуйте..

Скажу лиш одне : з часом придбав і "взросліші " тіски , і станок поміняв , а тісочки ті не продаю , на них весь час знаходиться потреба ! І на сверлільному в тому числі (не знімать же для одної сверловки тіски з фрезерного , важкі , ще й обкатані до сотки...наприклад).

Тому як на мене , для того рівня станка що ви озвучили , і якщо лещата добрі , я б взяв. На хозяйстві згодяться.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую усім за поради :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Запитання дилетанта.

 

Для чого тіски поворотні? Це необхідно для виготовлення якихось деталей ? Тобто профрезував, повернув на скількись градусів, знов профрезерував ? Чи інше призначення. 

 

Нвприклад з тісками, що нахиляються мені все ясно, а тут не зовсім :(

 

Вибачте за дурні питання. Ніколи фрезерне діло не вивчав. Просто дуже люблю всякі залізяки і тягне мене до металообробки.... Ось і хочу перший свій фрезерний, але мало ще знаю :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

да, в основном чтобы делать пазы под углом к базовой поверхности. далеко не всегда удобно прижать обычные тиски к столу с малым количеством пазов, а так 2 болтика отпустил, повернул, зажал.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Отже поворотні таки в хазяйстві треба ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Reiter сказал:

Дякую. Отже поворотні таки в хазяйстві треба ?

Смотря что делать... 

Вообще фрезерный станок типа 675/676 (универсальный). Очень... ОЧЕНЬ ПРОЖОРЛИВ по оснастке и доп. оборудованию, чтоб делать все... Или почти все...В пределах зоны обработки.. .Т.е. действительно быть универсальным фрезерным станком. Фактически, если грубо, то вес оснастки сравняется, а может будет и выше, веса самого станка.... :D

Про цену лучше вообще помолчать...

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Запитання дилетанта.

 

Для чого тіски поворотні? Це необхідно для виготовлення якихось деталей ? Тобто профрезував, повернув на скількись градусів, знов профрезерував ? Чи інше призначення. 

Наприклад замки гаражні робити

f666.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такие замки давно не востребованы и открываются жуликами очень быстро,примерно со скоростью родного ключа.Ищите другое занятие.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не жениться за поворотними лещатами - вони мають значно меншу жорсткість. Десь 90% праці виконується під прямими кутами. Краще придбайте фрезерні лещата з посту #131261.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, sasha_kosak написав:

Не жениться за поворотними лещатами - вони мають значно меншу жорсткість. Десь 90% праці виконується під прямими кутами. Краще придбайте фрезерні лещата з посту #131261.

Хрозумів. А як вони кріпляться до столу? Прихватами?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Barth сказал:

такие замки давно не востребованы и открываются жуликами очень быстро,примерно со скоростью родного ключа.Ищите другое занятие

Очень хотца увидеть как откроют обратный ригельный замок, один из самых сложных к взлому.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter да, обычно в тисках есть пазы или уши, к ним и прихвачиваются.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку