MISHA KU

Порадьте маску хамелеон

76 повідомлень у цій темі

, Одессит написав:

Это не повод угробить зрение...

 

100%

 

, Blitzen написав:

Как не странно, я тоже работаю на одной работе на дядю (СТО), но при этом инструмент весь свой включая аргон сварку, кран, стенды и тд. Естественно из-за этого и разделение заработка слегка иначе чем у других мастеров. 

На своем здоровье как сказано выше не нужно экономить, дядя Вам его потом не купит.

Я прийшов на роботу як робітник, і домовленості про свій інструмент не було....Виділено бюджет, поставлено задачу купити маску.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, MISHA KU сказал:

100%

 

Я прийшов на роботу як робітник, і домовленості про свій інструмент не було....Виділено бюджет, поставлено задачу купити маску.

Это не мешает Вам купить себе самим маску которая будет безопасная для вашего здоровья, а на выделений бюджет купить другой инструмент. Или второй момент попробовать объяснить начальству, что дешевая маска посадит Ваше зрение и бюджет нужно повысить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мой первый Хамелеон с окном 40х90 мм размерзся и стал потихоньку чернеть по краям, хотя работал неплохо. Он был нонейм, купил его в Киеве у хлопцев, которые их клепали. Потом продал. Теперь Lincoln c окном на половину лица, но варю как правило фибровым с стеклышком С-2. Не пойму почему, но как-то так получается. 

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Blitzen написав:

Это не мешает Вам купить себе самим маску которая будет безопасная для вашего здоровья, а на выделений бюджет купить другой инструмент. Или второй момент попробовать объяснить начальству, что дешевая маска посадит Ваше зрение и бюджет нужно повысить.

Абсолютно з вами згідний, маску вже замовлено.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, MISHA KU написав:

Я працюю на "дядю" і цим все сказано .......

 

Натисніть на "дядю" хай купує толкові засоби захисту. В кінці кінців в трудовому кодексі (якщо офіційно працевлаштовані) є вимоги до працедавців в забеспеченні засобів захисту як невід"ємний компонент техніки безпеки працівників на виробництві. 

 Якщо ви для нього цінний працівник (а зараз для керівників здебільшого найти працьовитого і толкового працівника проблема набагато актуальніша ніж працівнику найти аналогічно оплачувану роботу) то не цурайтесь наполягати в забезпеченні достойних умов праці і оплати. Не соромтесь - вони від вас набагато більш залежні ніж ви від них.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, MISHA KU сказал:

маску вже замовлено.

Какую?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

Какую?

Звичайну з скляним світлотофільтром

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно купив, хотів 3М speedglas 9100, але як побачив Esab A-50 Sentinel то все, любов з першого погляду. Характеристики майже одинакові, вага тільки трохи більша, швидше за все із-за сенсорного екрану. 660 грам.

 

до того років 7 варив в Optech s777a не погана, але почала відтемнятися спочатку на постійному струмі, а тепер вже і на змінному, деколи варю півавтоматом, але стараюсь кліпнути, бо швидкість спрацювання слабка, б"є по очах. доречі вага 560 грам, вікно правда мале

Ну і безвідказний варіант Esab Eco Arc II, вага 500 грам

38841986_10155524870626479_2883193043085688832_n.jpg

38820833_10155524870696479_3530967183263793152_n.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, RoMANIAC сказал:

Недавно купив, хотів 3М speedglas 9100

Приветствую Вас,

какая цена..... как ведет себя на Tig сварке.... пушистиков ловите...?

в до гонку

... поле увеличенное  или стандартное?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

300євро брав, 4 захисних скла в комплекті 6 відразу докупив приблизно 2,7 євро скло.

 

В порівняння з Optech s777a

4 датчика, затемняється в рази швидше, менша йомвірність попадання тіні на датчики і відтемнення

на світлодіодні лампи і люмінісцентні не реагує - це плюс, раніше Оптек затемнявся на люмінісцентні.

на телефон регує моментально, на сонце не пробував.

Рідкокристалічний екран - швидше понти ніж необхідність, є комірки пам"яті, можна налаштувати під різні режими зварювання і лише переключатися між ними.

Вікно обзору більше, але, я не міряв, менше ніж в Еко Арк 2

пластик хороший мякий, але і ремінці на голову також мякі - це не дуже сподобалось.

Так само не сподобалось, що тріщотка опускання маски вниз стоїть лише з однієї сторони, хоча прижимні вінти зусилял опускання маски є з двох сторін

 

Проте сподобалась кілкість резуляторів, обхват голови і два регульованих реміняця посадки в глибину на голову, а також регулятор відстані самої маски до обличчя 4 позиції, або під самим носом і далі від обличчя.

до мінусів вага, 660 г проти 560 г в оптека відчутно, але не критично.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, RoMANIAC написав:

до мінусів вага, 660 г проти 560 г в оптека відчутно, але не критично.

До мінусів, на мою думку потрібно додати ще й дизайн маски, який більше підходить до модних показів на подіумі, ніж для щоденної роботи ...... в тому числі і під фурами... Для роботи  ТІГ способом, за столом в умовах майстерні, ще куди не йшло, але однаково потрібно дуже обережно поводитись з захисним склом, бо при такому дизайні і формі, в першу чергу буде пошкоджуватись воно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну Optech s777a  совсем других денег стоит.

Змінено користувачем Cracker
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь Esab Origo Tech более 8 лет на всех видах сварки (варю много) , на седьмом году стала работать  с перебоями, пришлось взять на время маску Кентавр (это как с иномарки пересесть на отечественный автопром) решив что маске уже хуже не будет окуратненько её вскрыл и обнаружил два элемента питания CR 2430 заменил их на новые и все болячки прошли, полтора года полёт нормальный. Защитные стёкла родные держались довольно долго сейчас покупаю abicor binzel режу в свои размеры, если всякими тряпками с кучей образива не протирать то стоят пару месяцев. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, IMP написав:

До мінусів, на мою думку потрібно додати ще й дизайн маски, який більше підходить до модних показів на подіумі, ніж для щоденної роботи ...... в тому числі і під фурами... Для роботи  ТІГ способом, за столом в умовах майстерні, ще куди не йшло, але однаково потрібно дуже обережно поводитись з захисним склом, бо при такому дизайні і формі, в першу чергу буде пошкоджуватись воно.

я писав в своєму першому пості про дизайн і любов.

в мене 90% тіг зварка за столом.

півавтоматом варю в оптеку 777 або еко арк 2.

захисне скло до сентінела коштує приблизно 2,4-2-7 євро - це не 25 грн, але і не 15 євро за скло, маю 10 штук, так як я варю на рокків 5 мініму хватить, а там можна думати і про ще одну маску.

доречі десь в коментарях читав що найкраща маска lincoln viking.

 

 ну а в сентінелі можна пафосно зустрічати клієнтів, щоб лишній раз не питали :"а чо так дорого?" ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, RoMANIAC сказал:

півавтоматом варю в оптеку 777 або еко арк 2.

Почему ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Cracker написав:

Почему ?

я Сентінел брав чисто для аргону, півавтоматом захисне скло буде моментально засиратися, а мені для аргону потрібно щоб воно було максимально чисте. Крім того я себе абсолютно комфортно почуваю в звичацній темній масці, рука настільки набита і рефлекс опускання піднімання такий набутий що це не ввпливає на якість шва, короткі шви деколи доя зручності щоб не перелазити варю лівою рукою і різниці ніякої.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Понятно.Аргоном не варю ,да и нет его. Маску подбираю для электрода ,ну и ПА .Пока варю в обычной.Но хочется хамелиона.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тоді в першу чергу дивимся на бютджет, а потім на швидкість зпрацювання маски.

як проміжний варіант думав про есав warrior tech, все таки есаб і в два рази дешевше за сентінел, але згадалось прислівя що скупиц платить двічі...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, RoMANIAC написав:

тоді в першу чергу дивимся на бютджет, а потім на швидкість зпрацювання маски.

неправильно. В масок за 200 грн напишуть час 1/1000000 секунди, а на ділі вона толком ультрафіолет і не стримує.

З таким підходом скоро дивитись не буде чим

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Наливайко сказал:

В масок за 200 грн

Ясно.от какого ценника начинаются маски в которых можно не переживать за глаза?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

К слову. Коллега прошлым годом купил этот esab eco arc 2. Рамка из светофильтром (90*110) откидная, под ней поликарбонат. Шлак сбивать удобно. А обошлась она в 420 гривен. Простая маска. А вы хамелеон хотите бютжетный.. Я видал, что такое дешёвый хамелеон. (Forte mc-1000 с его 1/20000мс и затемнение din 9-13... Нет ни того ни другого) -"результат" за считанные минуты. То если нет 2к+ на фирмак, то лучше обычную. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Кардан сказал:

А вы хамелеон хотите бютжетный..

Ну я по моему предельно понятно задал вопрос.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не ссорьтесь!
Самый надёжный советчик: личный опыт.
Но и берёт дороже всех советчиков!

Мне сегодня пришлось купить новые очки (дальнозоркость-короткорукость потихоньку развивается).
Устал я от всяких своих изысков.
Первые мои очки стоили 60 баксов. Оправа - Италия, стёкла - Корея.
До сих пор не умерли. Просто затёрлись. Всё с ними было хорошо.
Далее был ряд экспериментов в сторону понижения стоимости.
По-пути - "измерения зрения" в лавках оптических товаров девочками-припевочками с помощью модных приспособ.
Крайний раз намеряли мне "разные глаза" (2,5 и 2)...
Так я в тех окулярах пиксели на мониторе видел с полуметра!
Зае... за год до невозможности.
Сегодня мужественно посетил правильного окулиста.
Оказалось, что "шары" у меня очень-таки даже одинаковые. По 1,75.
Заехал в правильную "оптику".
Оправа итальянская. Стёкла "Nikon".
2540грн/30 минут (работа из всей суммы всего 150 грн).
Я оказывается вижу!!! :)
И очки на башке хорошо и надёжно сидят.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Одессит сказал:

Не ссорьтесь!

Даже и не думал.

9 минут назад, Одессит сказал:

Самый надёжный советчик: личный опыт.
Но и берёт дороже всех советчиков!

Это в точку.Собственно по этому я и в этой теме.

Ну а опыта личного нет. Эксперименты на глазах устраивать не охота. Понимаю что дешовые маски  к добру не приведут .

Отсюда и вопрос

1 час назад, Cracker сказал:

от какого ценника начинаются маски в которых можно не переживать за глаза?

Ну и модели конечно интересны.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку