MISHA KU

Порадьте маску хамелеон

76 повідомлень у цій темі

Добрий день , хочу купити маску хамелеон  ,але не знаю яку краще . Потрібна для зварювання на ПА та електрод 3 , 4 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Извечный вопрос типа "какое масло лить в станок" :)
Бюджет какой?
Могу рекомендовать 3М. Сам пользуюсь.
До того в спешке купил "Дніпро". Терпимо. Но скорость срабатывания низкая. Устаёшь быстро.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не те щоб я був сильний сварщик, але.
На мою думку "хамелеон" підійде для зварки 20-30 хв  на день.
Якщо варити більше - в мене починаються гоовні болі. (варив і дешевими дніпром і дорожчими).
Якщо є запас по здоровю - купуйте.

З досвіду скажу що реально варити по 8год на день 5 днів на тиждень тільки "темними" колишніми С. Теперішні С - суттєво світліші. 
(Я за звичайний Хороший щиток)
 

Змінено користувачем dembelneizbezen
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

купил "Дніпро". Терпимо. Но скорость срабатывания низкая.

Яка модель?

Затримка низька так що видно іскру?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Optech sun 7 но дороговата. Время сработки быстрое. Хорошая маска не будет разведнятся когда неподвижно смотришь на солнце. Так и выбирайте а реакция на перемену освещенности тоесть искру и тд не показатель.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Справді, @Одессит правий, які вхідні умови? Варити огорожу електродом достатньо і пасивного скельця. Чи може щось відповідальне, красиве? Догори ногами? В тісному просторі? Є місця куди треба залізти, і немає місця щоб там клюнути, то ж дехто просто мружиться і смажить сітківку, бо жорсткі УФ промені через тоненьку шкірку повіки чудово зі свистом пролітають.

Голос за Speedglass

Спочатку я купив маску за 300 грн, не важлива назва марки бо фільтри по цій ціні всі як один, не для зварки вони, може для театру не знаю. Спочатку не розумів чому зайчики скачуть, через хвилин 20 дойшло, що маска темнішає на секунди 2, а після відключається! І я тупо витріщаюсь на іскри без затемнення. Начитався в тирнетах фраз "маю 5 масок, шосту купив speedglass, ганяю тільки в ній тепер на інші не дивлюсь". Задав собі питання "скільки коштує мій зір? 350 євро не забагато?". Купив її, не жалію, голова не болить, зону зварки бачу ідеально, варю півавтоматом. Тим більше якщо припече, ці маски і БУшними нормально продаються, за ціною мало не нової.

Загалом або пасивна, прийдеться навчитись клювати, або хамелеон але тільки не дешевий, щось відомих виробників.

Блін, перечитав себе, ну чисто як в телемагазині, але інфа труъ 100%.

 

IMG_20180909_165229.jpg

IMG_20180909_165329.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сотки завжди дешевші були, в них менший екран, в моєї мало не панорама. До речі! Такий екран по розмірах схожий на звичайні совкові скельця, варіант дуже навіть життєздатний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кроме Speedglass дешевле альтернатив нет?.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вже декілька років користуюсь такою  WH 9801 : 

 Зобр072.jpg

 

 

Працює коректно на всіх режимах на всіх поширених видах зварки. Переваги даної моделі — 4 датчика та велике (100 х 92 ) вікно огляду.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://abiznes.com.ua/catalog/maski-svarochnie/svarochnaya-maska-adf-600-s/

користуюсь 4 роки 

користувавсь патоном, авелко, ще декількома китайцями але Бінзель як на мене краще

 

Змінено користувачем John
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лет 7-8 назад на заре появления масок хамелеон купил себе маску Unitor, работает по сей день, но на сегодня брал бы с большим стекло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене модель МК-3500.Рідко користуюся а взагалі все нормально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Одессит написав:

Извечный вопрос типа "какое масло лить в станок" :)
Бюджет какой?
Могу рекомендовать 3М. Сам пользуюсь.
До того в спешке купил "Дніпро". Терпимо. Но скорость срабатывания низкая. Устаёшь быстро.

Бюджет до 700 - 800 гривень

 

2 години назад, Наливайко написав:

Справді, @Одессит правий, які вхідні умови? Варити огорожу електродом достатньо і пасивного скельця. Чи може щось відповідальне, красиве? Догори ногами? В тісному просторі? Є місця куди треба залізти, і немає місця щоб там клюнути, то ж дехто просто мружиться і смажить сітківку, бо жорсткі УФ промені через тоненьку шкірку повіки чудово зі свистом пролітають.

Голос за Speedglass

Спочатку я купив маску за 300 грн, не важлива назва марки бо фільтри по цій ціні всі як один, не для зварки вони, може для театру не знаю. Спочатку не розумів чому зайчики скачуть, через хвилин 20 дойшло, що маска темнішає на секунди 2, а після відключається! І я тупо витріщаюсь на іскри без затемнення. Начитався в тирнетах фраз "маю 5 масок, шосту купив speedglass, ганяю тільки в ній тепер на інші не дивлюсь". Задав собі питання "скільки коштує мій зір? 350 євро не забагато?". Купив її, не жалію, голова не болить, зону зварки бачу ідеально, варю півавтоматом. Тим більше якщо припече, ці маски і БУшними нормально продаються, за ціною мало не нової.

Загалом або пасивна, прийдеться навчитись клювати, або хамелеон але тільки не дешевий, щось відомих виробників.

Блін, перечитав себе, ну чисто як в телемагазині, але інфа труъ 100%.

 

IMG_20180909_165229.jpg

IMG_20180909_165329.jpg

Зварювати , деталі машин( Фур , напівпричепів, автобусів )  конструкції ферм автобусів, рами і тд. Часто в незнятому положенні з ями. Положення зварювання.... всі які тільки можна придумати))) Деколи в хамелеоні перекривається фото елемент (шлангом , трубкою) і маска не спрацьовує(дешевий хамелеон)  Можливо дійсно потрібна аналогова маска....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@MISHA KU не экономь. Здоровье дороже.
Вполне может случится, что маска будет не одна (для разных задач).
Где вы видели слесаря с одним напильником или токаря с одним резцом?

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

@MISHA KU не экономь. Здоровье дороже.
Вполне может случится, что маска будет не одна (для разных задач).
Где вы видели слесаря с одним напильником или токаря с одним резцом?

Я зрозумів суть для себе, як що купувати маску хамелеон то вибирати серед Есаб, Бінзель, 3М. Поки можливості такої не має то мій вибір падає на маску аналогову з вікном 90 на 110 і фільтрами не нижче с 4 .З фільтром с 3  після зварювання 4 мм електродом болять очі і голова.

Навіть тіатріазолін небере((((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не побоюсь легкого офтопу. Виділіть 10 хвилин, подумайте, для чого ви працюєте? Щоб заробити гроші? Так після масок хамелеонів за 700 грн сядуть очі, попадете на десятки тисяч грн, які все рівно не повернуть ні нормальний зір ні комфортні відчуття. Робота без обіду, нехтування респіратором, лінь пройтись клацнути автомат в електрощиті, болгаріння без окуляр, все це варіанти непродуктивного самознищення. При чому в результаті гроші тільки втратите. Знеболюючі приховують проблему, відкладають до більш незручного моменту і ні в якому разі її не усувають. 

Я розумію що не в казці живемо, сума в кишені не змінюється "по щучьему веленью", та треба шукати варіанти щоб і заробляти і берегти здоров'я. Воно в магазині не продається, в мене 2 батьків лікарі, вони взнавали. Не виходить так на цій роботі, шукати іншу, тренуватись, піднімати кваліфікацію, буде толк.

Дешеві тільки пасивні маски, підходящу темність фільтра вже знаєш і це добре. Якщо бачиш що підвалює багато роботи в незручних положеннях, краще вже позичити грошей на людську маску, вона окупиться сторицею. Інакше можна в майбутньому стати вазонком для своєї сім'ї.

Бережіть себе хлопці, в ангелів охоронців спини теж не залізні

Робота без людських ЗІЗ це як брати дуже дорогий кредит сильно мордуючись, і від колекторів свалу ніякого

Змінено користувачем Наливайко
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Одессит написав:

До того в спешке купил "Дніпро". Терпимо. Но скорость срабатывания низкая.

 

В них є моделі з регулюванням швидкості реагування. Сам користуюсь таким брендом, самою дорогою в їхній лінійці. Чотири роки - влаштовує. Цією весною замінив акамулятори - дорогі і рідкісний типорозмір. В цій моделі регювання чотирьох параметрів і чотири датчики по кутам блоку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користуюсь ARTOTIC SUN9L. Нарікань не маю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, IMP сказал:

Вже декілька років користуюсь такою  WH 9801 : 

 Зобр072.jpg

 

 

Працює коректно на всіх режимах на всіх поширених видах зварки. Переваги даної моделі — 4 датчика та велике (100 х 92 ) вікно огляду.

У меня точно такая же уже 4 года варю как полу автоматом так и электродом и аргоном что переменной что постоянной. Скорость сработки отличная и глаза не устают. Кстати и расцветка такая же.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не совсем понимаю вроде 

1 час назад, MISHA KU сказал:

Зварювати , деталі машин( Фур , напівпричепів, автобусів )  конструкції ферм автобусів, рами і тд

дело довольно прибыльное.Ну сравнительно разумеется.На нормальную маску во всяком случае позволяет заработать.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Raider сказал:

У меня точно такая же уже 4 года варю как полу автоматом так и электродом и аргоном что переменной что постоянной.

Часто  варите?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я працюю на "дядю" і цим все сказано .......

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, MISHA KU сказал:

Я працюю на "дядю" і цим все сказано .......

Это не повод угробить зрение...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, MISHA KU сказал:

Я працюю на "дядю" і цим все сказано .......

Как не странно, я тоже работаю на одной работе на дядю (СТО), но при этом инструмент весь свой включая аргон сварку, кран, стенды и тд. Естественно из-за этого и разделение заработка слегка иначе чем у других мастеров. 

На своем здоровье как сказано выше не нужно экономить, дядя Вам его потом не купит.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку