Допоможіть опізнати сверлильний станок

22 повідомлення у цій темі

Доброго вечора. Потрібна допомога визначити марку станка і реальну його вартість.Поки що не знаю як добавити фото на форум, можливо з телефона не можу добавити, тому залишаю посилання на станок  https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/uk/obyavlenie/sverlilniy-stanok-IDBe1fX.html

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

За таку ціну треба забирати.Але спочатку домовитися,подивитися і тільки потім платити.На ОЛУХІ дуже багато кидал.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Если смотреть по двигателю то на моей китайской сверлилке  стоит похожий цена моей 2500 гр. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
6 минут назад, Сергій Лавріненко сказал:

За таку ціну треба забирати.

Так по ходу это станок ТС и есть.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
3 минуты назад, Сергій Лавріненко сказал:

За таку ціну треба забирати.Але спочатку домовитися,подивитися і тільки потім платити.На ОЛУХІ дуже багато кидал.

справа в тому що це мій станок, а моделі не знаю, хоча передивився вже багато станків в інтернеті. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Какой вес станка?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
8 минут назад, Avik сказал:

Какой вес станка?

87кг

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
, Сергій Лавріненко написав:

За таку ціну треба забирати.Але спочатку домовитися,подивитися і тільки потім платити.На ОЛУХІ дуже багато кидал.

 

Дивіться уважніше! - він продавець. 

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
, romareks написав:

Потрібна допомога визначити марку станка

 

Ви його новим брали? Якась коробка до нього була, наклейки якісь? Можливо якийсь настільний китаєць, але посилений. Такі що до нас не йшли. Наприклад, варіант для Мексики(як варіант)).

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

У мене 2М112.Купувати не збирався.Дуже схоже на НС-12.Або скоріше всього його модифікація,яка зроблена недавно.Цікаво потрібні в калці деталі там підкалені ? Обьява знову доступна,мабуть помилка у звьязку.

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Здається я вже знайшов.

СНВШ-2 . Перша генерація НС-16.

 

Перепрошую,-не китаєць )

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
29 минут назад, Сергій Лавріненко сказал:

У мене 2М112.Купувати не збирався.Дуже схоже на НС-12.Або скоріше всього його модифікація,яка зроблена недавно.Цікаво потрібні в калці деталі там підкалені ? Обьява знову доступна,мабуть помилка у звьязку.

На рахунок прокалки навіть не знаю, не розбирав шпіндельну частину,хоча хотів, і переробити під КМ1,тільки щось шкода стало переробляти,є необхідність у фрезеруванні перфорація і насічки тормозних дисків фрезами до 8мм макс, і реставрація тормозних суппортів,так як моя робота зв'язана з тормозною системою. 

Прокалений повинен бути конус, посадочні місця підшипників? 

 

32 минуты назад, Ігрек сказал:

Здається я вже знайшов.

СНВШ-2 . Перша генерація НС-16.

 

Перепрошую,-не китаєць )

Ніби і він, а ніби і ні, якись бутерброд..) зустрічав в інтернеті 4 таких станка, а модель не знають.. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Как по мне аккуратная реставрация 110% и превращение в "переходную модель".Отсутствует бирка на новом!!! станке, а бирка на двигателе старая. Расцветка... разве есть такая хоть в одном новом станке? Отсутствуют кнопки "старт" "стоп", а вместо них какая-то торчащая ручка древнего сссровского пакетника. Для крепления двигателя какой-то уголок добавлен. Хотя в моделях ничего не понимаю, но в данном случае это и не нужно. Цена - ответ простой сколько дают или ждать.

изменено

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
17 минут назад, vvbiber сказал:

Как по мне аккуратная реставрация 110% и превращение в "переходную модель".Отсутствует бирка на новом!!! станке, а бирка на двигателе старая. Расцветка... разве есть такая хоть в одном новом станке? Отсутствуют кнопки "старт" "стоп", а вместо них какая-то торчащая ручка древнего сссровского пакетника. Для крепления двигателя какой-то уголок добавлен. Хотя в моделях ничего не понимаю, но в данном случае это и не нужно. Цена - ответ простой сколько дают или ждать.

Ви опис читали про станок?до чого тут розкраска якщо малював я,новий мав на увазі не те що куплений в магазині з вітрини в 2018 році і під столом коробка з чеком валяється,а те що не користований,зробив висновок з того що столі чітко видно сліди від фрези,на конусі жодних царапин,все без люфтів,можливо і реставрований,стверджувати протилежне не буду,про двигун так згідний,явно не рідний для цього станка,повинен бути з кріпленням на лапах як в НС-12.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Ну Вы хоть понимаете, что написали "новый", а оказывается и то и сё и пятоедесятое. А то что я написал, вижу не только я, а и другие. Отсутствие кнопок это же техника безопасности и она нарушена в азах.(Опасность - хлоп рукой на "стоп" и лишнего отверстия 3-16 мм в теле нет.) Как можно Вам доверится в остальном? А цена это и доверие в том числе. Мне как-то попалось объявление продавали ТВ16 вроде, 25000 грн. Текст приблизительно такой "ниже никак, если бы вы знали сколько положено труда на снятие краски в труднодоступных местах". А может нужно было на пескоструйку отвезти, а может вообще не красить? Но он предлагает кому-то заплатить за свой, мягко говоря, не очень удачный выбор.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
18 минут назад, vvbiber сказал:

Ну Вы хоть понимаете, что написали "новый", а оказывается и то и сё и пятоедесятое. А то что я написал, вижу не только я, а и другие. Отсутствие кнопок это же техника безопасности и она нарушена в азах.(Опасность - хлоп рукой на "стоп" и лишнего отверстия 3-16 мм в теле нет.) Как можно Вам доверится в остальном? А цена это и доверие в том числе. Мне как-то попалось объявление продавали ТВ16 вроде, 25000 грн. Текст приблизительно такой "ниже никак, если бы вы знали сколько положено труда на снятие краски в труднодоступных местах". А может нужно было на пескоструйку отвезти, а может вообще не красить? Но он предлагает кому-то заплатить за свой, мягко говоря, не очень удачный выбор.

Кожний залишає вибір за собою за в яку суму оцінювати свій товар,а вам вирішувати підходить вам певний товар і ціна чи ні,купувати ніхто не змушує,і гроші силою не забирає,і дискусію проводити на рахунок цього нема чому,тим більше в цій темі,вона створена для опізнання станка,а не продажу і хто правий а хто винен,і техніку безпеки і т.д

 По суті створеної теми вам є що сказати? 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Конечно, мы все всё решаем сами. Ставим объяву проходит неделя 500 просмотров 0 продаж и думаем, что же тут не так? ...По сути, таких некрашенных за 5000-6000 как грязи. 2500-1500 за покраску никто не даст. Наличие патрона и ручек для подъема/опускания пиноли упростит продажу. Знание модели цену не изменит. Ну и двигатель... хорошо если ему вовремя "приделали ноги" и станок остался новым, а если сгорел от непрерывной работы...короче всё вопрос веры. Сказал бы "за 6500 нужно отдавать", но советов я не даю.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
14 минуты назад, vvbiber сказал:

Конечно, мы все всё решаем сами. Ставим объяву проходит неделя 500 просмотров 0 продаж и думаем, что же тут не так? ...По сути, таких некрашенных за 5000-6000 как грязи. 2500-1500 за покраску никто не даст. Наличие патрона и ручек для подъема/опускания пиноли упростит продажу. Знание модели цену не изменит. Ну и двигатель... хорошо если ему вовремя "приделали ноги" и станок остался новым, а если сгорел от непрерывной работы...короче всё вопрос веры. Сказал бы "за 6500 нужно отдавать", но советов я не даю.

За 5000-6000 грн намальований та щей як болота,і щоб не треба було допилювати,ну не бачив я стільки станків,хоча спостерігаю за сверлильними довго.Ну ладно з ціною,вашу думку почув,більше цікавила саме модель станка,цікаво просто чим володію..)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

складається враження що його зліпили з того що було. шматки з різних і не однотипних. стіл реально не розрахований під цей верстат. можливо кітайоза в третю зміну.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
2 часа назад, ALTOS сказал:

можливо кітайоза в третю зміну.

87кг? Станок однозначно заводской.В начале -середине 90-разваливающиеся предприятия пытаясь хоть как то оставаться на плаву  чего только не пробовали выпускать.В том числе и сверлильные станки.Встречались и не такие экземпляры.За этот ничего не скажу.Ну вид не совсем привычный ,только и всего.В остальном-пощупать -поработать нужно чтобы хоть какое то  мнение сложить.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Выставлял такой станок на опознание(1-1,5года назад),модель тоже не определили.

Форумчанин Пенсионер  тоже такой восстанавливал,скидывал фотки в тему.

Таких станков мне попадалось несколько штук,модель нигде не упоминалась.

По мне -это что-то конверсионное,качество хорошее,литьё аккуратное.

Мой станок новый,консервация не смывалась,но некомплектный.

20161007_164225.jpg

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.
30 минут назад, Балхаш9 сказал:

Выставлял такой станок на опознание(1-1,5года назад),модель тоже не определили.

Форумчанин Пенсионер  тоже такой восстанавливал,скидывал фотки в тему.

Таких станков мне попадалось несколько штук,модель нигде не упоминалась.

По мне -это что-то конверсионное,качество хорошее,литьё аккуратное.

Мой станок новый,консервация не смывалась,но некомплектный.

20161007_164225.jpg

Точнісенько як мій,навіть колір такий колись був..)

Піноль теж 56мм і колонна 80?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Информация о пользователях раздела "Опознайка" доступна только модераторам.

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Состав пользователей скрыт так как этот форум анонимный.