V.S.O.P.

Куплю станочный трансформатор

21 повідомлення у цій темі

Куплю станочный трансформатор ОСМ1-0.4 У3  380/5-22-110/24. В месной барахолке смотрел.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну это не станочный 

8 минут назад, V.S.O.P. сказал:

ОСМ

Однофазный ,сухой,многоцелевой.

Если не найдете почти любой подойдет ,на такое же напряжение первички и вторички. Ну и мощность не меньше 400вт

По креплением конечно на место родного не станет,колхозить что то придется.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую, бачив але не він. Потрібно 24v.

Змінено користувачем V.S.O.P.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть у меня в закромах трансформатор от армейской швейной машинки . Если интересно,  поищу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та домотайте декілька витків до обмотки 22В та буде щастя :) - не така це складна річ, як сподівається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, sasha_kosak сказал:

Та домотайте декілька витків до обмотки 22В та буде щастя

там не домотувати доведеться, а розмотати, зробити вивід і домотати назад. Та й на мій погляд, можна бюджетніше знайти, якщо потрібен просто на 24 вольта. 

В мене валом трансів, ніби були і на 24, якщо лише на 24 потрібно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, ryazanovpavel69 сказал:

Есть у меня в закромах трансформатор от армейской швейной машинки . Если интересно,  поищу.

Интересно, но нужно с указанными параметрами.

 

13 минуты назад, Bogdan сказал:

В мене валом трансів, ніби були і на 24, якщо лише на 24 потрібно.

Потрібно вхід 380V, вихід 5-22-24-110. Марку трансформатора яку вказав в першому пості переписав з паспорта верстата. А да, потужність має бути не менше 400Вт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не треба нiчого вiдмотувати. Ви маєте 22В мiж клеммами "0" та "22". Вам треба домотати додакову секцiю на 2Вольта (це десь 3-5 виткiв дроту Ф1.5) та пiдключити її послiдовно до клемми "22". На висячому кiнцi додаткової обмотки буде 22 + 2 = 24В --> profit :-)

Змінено користувачем sasha_kosak
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можливо й так,але спочатку спробую знайти оригінал. Він існує і мабуть не такий вже і дефіцит.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, sasha_kosak сказал:

. Вам треба домотати

Таки да, про другу сторону не подумав. 

 

Завтра гляну, що, але такого виду транс не такий. Можу підібрати донора і перемотати. Але дуже загружений роботою, то, якщо буде можливість, доробите самі. Це,

як запасний варіант.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

.@Bogdan дякую але мабуть не марнуйте свій час на пошуки. По ссилці на початку теми трансформатор підходить майже один в один. Просто замісь тих 12V потрібно 24. Можливо краще домотати його. Можливо тих 24V це живлення світильника, тоді це взагалі не питання. Можна поставити лампочку і на 12V/ Завтра буду розбиратися.

 

Змінено користувачем V.S.O.P.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я,  навпаки, всі верстати переобладную під світлодиоді лампи на Е27 / 220В. Для кожного верстата придбав трансформатор 380/220В 65Вт, та поставив запобіжник 1...2А на випадок короткого. Звичайні вольфрамові лампочки на 12/24/36В не живуть тривало при наявністі вібрацій, а світлодиодним лампам це не заважає працювати, та є ще багато інших плюсів у LED ламп. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, V.S.O.P. сказал:

.@Bogdan дякую але мабуть не марнуйте свій час на пошуки. По ссилці на початку теми трансформатор підходить майже один в один. Просто замісь тих 12V потрібно 24. Можливо краще домотати його. Можливо тих 24V це живлення світильника, тоді це взагалі не питання. Можна поставити лампочку і на 12V/ Завтра буду розбиратися.

 

есть  трансформатор как в верхнем посту ( OCM1-0.16У3) - укажите цену которая вас устроит может договоримся - выставлю в барахолку 

IMG_0360[1].JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Viktor_KVS сказал:

есть  трансформатор как в верхнем посту ( OCM1-0.16У3) - укажите цену которая вас устроит может договоримся - выставлю в барахолку 

Він 160Вт. а мені потрібно не менше 400.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, sasha_kosak сказал:

Я,  навпаки, всі верстати переобладную під світлодиоді лампи на Е27 / 220В. Для кожного верстата придбав трансформатор 380/220В 65Вт, та поставив запобіжник 1...2А на випадок короткого. Звичайні вольфрамові лампочки на 12/24/36В не живуть тривало при наявністі вібрацій, а світлодиодним лампам це не заважає працювати, та є ще багато інших плюсів у LED ламп. 

Повністю з Вами згоден, на токарному в мене так і зроблено. Я просто зациклився на тих 24V а можливо вони там і не потрібні завсім якщо вони живлять тільки світильник. Схеми просто під рукою немає, вранці гляну.

Змінено користувачем V.S.O.P.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, V.S.O.P. сказал:

Повністю з Вами згоден. Я просто зациклився на тих 24V а можливо вони там і не потрібні завсім якщо вони живлять тільки світильник. Схеми просто під рукою немає, вранці гляну.

     только лампочек правильных светодиодных на 12 вольт мало - с цоколем Е27 -пока не встречал   (на 220 полно  именитых и не мерцающих )

эти красавцы берут  низковольтные светодиоды (такие лампочки как с линзами и обычно - те что видел их там 3 диода) -питание  через драйвер (дающий ток почти в два раза больше от паспортного  чтоб светило ярче  а чтоб не сгорел диод - питание  с частотой - в итоге мерцание ) и к вечеру глаза вылазят 

или куча маленьких диодов - да светят - да не мерцают - но цвет свечения  не  привычный  и глаза устают 

(тоже игрался  - потом купил обычные лед  филипс на 220в и вроде ок - кроме цветопередачи )

все таки  обычная лампа -самая правильная (или просто долго живу привычка) 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, sasha_kosak сказал:

Та домотайте декілька витків до обмотки 22В та буде щастя :) - не така це складна річ, як сподівається.

В них 5/22/110 идут в одной обмотке а 24 в другой , нагрузки разные. И 24 на освещение обычно идёт или на электромуфты. Для освещения не критично а вот с электромуфтами может нехватить тока.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если будете доматывать доматывайте к отдельной обмотке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, sasha_kosak сказал:

Звичайні вольфрамові лампочки на 12/24/36В не живуть тривало при наявністі вібрацій

а в мене невбиваємі. За (забув точно коли купував) років 7-8 замінив лише раз (на токарному на 36 в) і тому, що прутом стукнув. Зайшов в майстерню, врубив рубильник - на станку світить постійно. Хоча мені її мало і також планую ледовські, але окремо над станком, щоб всю зону накривали, тоді не потрібно переробляти станок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім хто взяв участь в обговоренні та пропонував потрібне тут та в приватні повідомлення. Трансформатор куплений, тему можна закривати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку