DrDima77

брати чи не брати ......ACIERA F 3

57 повідомлень у цій темі

"...А можно всех посмотреть?.." :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вельмишановне панство. насам перед хочу перед всіма вибачитися кого ввів в оману. я не спеціально. треба було напевно сказати про що йдеться мова і що до чого але тему насам перед я створював для себе аби дізнатися думки інших шодо придбання того чи іншого верстату, і багато вдячний всім хто відгукнувся, і я зважаючи на всі зауваження всетаки не взяв некомплеуктного станка з якого починалася вся епопея, 

постійно моніторячи аукціон вдалося виграти цю Ачеру що на останніх фото, завтра треба буде заплатити і почнеться епопея з доставкою а потім буде все інше, от троді і створю тему в якій буду освітлювати процес

 

тепер маю таке невеличке запитання до спільноти

i_03516623.jpg

 

КОМУСЬ ЦІКАВО ?????

 

А   то німець мені наразі прислав листа з запитом

 

Dear Mr Zaviryukha
Thank you for participating in our online auction.
Unfortunately, you have not reached the minimum price for the above mentioned machine.
The minimum price is 1,300 EUR + 15% + 75 EUR (loading on truck).
Please, let me know if you would agree to my offer.
Thank you for your cooperation.

хоче відповідь, якщо нікому не цікаво то просто відмовлюся, (зауважу що ціна про яку йдеться то без транспортних видатків)якщо до завтрашнього обівду 15.02.19 нікому не цікаво то відмовлюся. Я на тому заробляти не збираюся а якщо зможу зробити щось добре то чому б ні. подробиці можна обговорити якщо що

 


 

, Stebium1 написав:

Он в других темах писал об этом не раз, да и номер телефона с кодом у всех перед глазами.

Не раз писал и о том, что покупает на аукционах.

Приезжает в Украину, привозит море "вкусняшек" и меняет их тут на другие "вкусняшки", всё честь по чести.

дякую за те що у мою відсутність внесли трішки ясності а то мало чого хто моде понапридумати.

доречі све хотів запитаит як та залізяка що я  привіз ? знайшла своє місце? 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, DrDima77 сказал:

доречі све хотів запитаит як та залізяка що я  привіз ? знайшла своє місце? 

 

Скажем так ищет, проект ещё в стадии обдумывания.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години назад, DrDima77 написав:

Вельмишановне панство. насам перед хочу перед всіма вибачитися кого ввів в оману. я не спеціально. треба було напевно сказати про що йдеться мова і що до чого але тему насам перед я створював для себе аби дізнатися думки інших шодо придбання того чи іншого верстату, і багато вдячний всім хто відгукнувся, і я зважаючи на всі зауваження всетаки не взяв некомплеуктного станка з якого починалася вся епопея, 

постійно моніторячи аукціон вдалося виграти цю Ачеру що на останніх фото, завтра треба буде заплатити і почнеться епопея з доставкою а потім буде все інше, от троді і створю тему в якій буду освітлювати процес

 

тепер маю таке невеличке запитання до спільноти

i_03516623.jpg

 

КОМУСЬ ЦІКАВО ?????

 

А   то німець мені наразі прислав листа з запитом

 

 

А що той аукціон на пониження ставки? Типу власник запитує що Ви досягли/виграли лот по МІНІМАЛЬНІЙ ставці+15%+.....

Щось я не здогнав того повідомленнґ, при тому що на самому аукціонні наступні ставки йдуть на зростання.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В ‎15‎.‎02‎.‎2019 в 10:48, Ігрек сказал:

Типу власник запитує що Ви досягли

Как я понял, владелец станка говорит о том что Дмитрий предложил меньше чем можно, чем тот хочет. И для забрать нужно доплачивать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вечір добрий

відпишусь в темі бо неіяк не вдавалося добратися до великого компа а з телефону якось не дуже

 

зразу щодо німця, станок я брати не буду, нікому не цікаво тому і відмовився, і не через те що ціна не влаштовувала а що всетаки вибрав Ачеру Ф3, якось вона мені більше сподобалась і весь час саме вона мене переслідує, а два фрезери мені недочого

справді я виграв аукціон на даний фрезер але на нього була встановлена мінімальна ціна, це нормальна практика у такого плану аукціонах, і вже в процесі аукціону про це було попереджене, і всеж моя ставка зіграла, власник звязався зі мною і запропонував взяти станок за мінімальною на його думку ціною і якщо б не було вже у мене виграного аукціону ачерою то взяв би не роздумуючи, зважаючи на ціну, там лише лінійки і візуалізатор десь 500 евро в такому стані коштують, є ВФГ і популярний 3 конус морзе, що ще треба

 

тепер про ачеру, вже запакована, зараз прикидаю ким з первізників забрати, справа декількох днів на роздуми бо вже з наступної неділі можна буде забирати отде попитаю хто дешевше привезе

коли буду ставити створю тему постараюсь задокументувати процес , думаю буде багато кому цікаво, а ще за умови вільного часу збираюся відновити мінялку свою бо новий станок потребує нових інструментів, тому  якщо хтось щось хоче з мого або має що запропонувати з інструменту фрезерної групи будемо домовлятися

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, DrDima77 написав:

тепер про ачеру, вже запакована, зараз прикидаю ким з первізників забрати, справа декількох днів на роздуми бо вже з наступної неділі можна буде забирати отде попитаю хто дешевше привезе

 

Верстат в Німеччині, везти звідти будите в Україну чи в Італію? Якщо в Україну, то цікаво саме логістичний шлях зі всіма витратами?  Якщо в Італію, то воно хіба того варте, якщо на тому ж аукціоні дуже багато представлено продавців з Італії і з сусідньої Швейцарії, півдня Франції, де доставка буде значно ближще і дешевше ? Трішки почекати, "порибалити" варіанти такого плану, але ближще. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку