327 повідомлень у цій темі

Краще спершу відшабрити верх( по можливості шліфувати) зберігаючи паралельність,потім по ньому низ,зберігаючи паралельність до станини,потім ластохвіст низ, перпендикулярно поздовжньому переміщенню,потім ластохвіст верх по низу,потім клин і гайка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я коли лінійку приставив то було кільна плямок з переду , і кілька ззаду  , думав просто підшабрити трошки перід і зад шоб зменшити яму посередині , шоб менше закусовало поперечку  , чи то погана ідея ?

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зачем вообще трогать такой износ,тем более люфт по лимбу,т.е.немного изношены винт и гайка,задача чтоб станок работал или просто чтоб стоял и был идеальным?Шабровка дерьмовенькая получается,тренироваться надо например на слесарных тисках,не на станочных,любых других железяках.Хотя это ваш станок и ваше право его убить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Васькин написав:

Краще спершу відшабрити верх( по можливості шліфувати) зберігаючи паралельність,потім по ньому низ,зберігаючи паралельність до станини,потім ластохвіст низ, перпендикулярно поздовжньому переміщенню,потім ластохвіст верх по низу,потім клин і гайка.

я шось і не подумав шо можна верх віддати на шліфовку а пізніше по ньому і низ пришабрити , 

питання  - шліфувати тільки плоскі поверхні чи ластохвіст тоже ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикладіть лінійку до верхньої частини,якщо вас влаштовує то шабріть по ній,якщо ні,то по мікрометру і лінійці можна трішки підшабрити.Я не знаю як кому,а мені щоб гарантовано зняти 1 сотку потрібно зробити чотири проходи хрест навхрест.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шліфувати плоскі,за ластохвіст мало хто візьметься,він на верхній частині не паралельний і при будь якому вручанні в його геометрію тягне за собою новий клин.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

значить план дій такий - прошліфувати верх (плоскі  поверхні) , потім провірити їх на краску , на просвіт і таке інше , потім використовувати їх як плиту для легенького вирівнювання низу ?

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, Barth сказал:

зачем вообще трогать такой износ,тем более люфт по лимбу,т.е.немного изношены винт и гайка,задача чтоб станок работал или просто чтоб стоял и был идеальным?

напомню ) задумайтесь над этой фразой товарищ ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не говорю про люфт вінт-гайка , а про люфт поперечки вбік відносно осі вінта в десятку , тобто неможливо вибрати люфт клином , якшо поцентру підтягую клин і вибираю люфт то все , поперечка на зад не відїжае 

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, vitalik сказал:

плиту маю маленьку 25*25 , думаю вона за мала шоб верх до неї пришабрити

Так треба велику, ви зараз наробите хвиль а по хвилями ще хвиль ,

і починати з верхньої

Змінено користувачем makks
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, vitalik сказал:

Я не говорю про люфт вінт-гайка , а про люфт поперечки вбік відносно осі вінта в десятку , тобто неможливо вибрати люфт клином , якшо поцентру підтягую клин і вибираю люфт то все , поперечка на зад не відїжае 

хорошо,как это сказывается на точности деталей,возможно на чистоте поверхности?Достаточно долго работал на заводе на таких станках разных модификаций,завод богатый,станкам до 5-ти лет было,люфты набирались через год-два у всех,работа в 2 смены и это никак не сказывалось на качестве,просто учитывается состояние конкретного станка.Возьмите контрольную скалку и проточите ее,да любую похожую железяку.И подумайте,стоит ли вмешиваться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добре , скажіть мені чи будуть в такому випадку працювати відрізні різці , коли я руками дьоргаю поперечку в боки і бачу по індекатору люфт і чую під руками ?  Я взагалі не маю бажанння пхатись до того , якшо воно б адекватно працювало

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

питання по шабровці продовжуються , думаю таким способом також можна добитись паралельності для пришабрювання поперечки , лінійка шліфована , проміряна мікрометром хочу її виставити закріпивши магнітну стойку на шпіндель , бачив народ як правило в патрон фіксує лінійку але так як хороший патрон мені обіцяли за місяць то нехочу чекати і вийти з положення таким чином , чи можливо то погана ідея.

20181022_202800.jpg

20181022_202814.jpg

20181022_202844.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.10.2018 в 12:59, vitalik сказал:

Добре , скажіть мені чи будуть в такому випадку працювати відрізні різці , коли я руками дьоргаю поперечку в боки і бачу по індекатору люфт і чую під руками ?  Я взагалі не маю бажанння пхатись до того , якшо воно б адекватно працювало

правильно заточенный и выставленный резец не подныривает под деталь,не считаю себя великим спецом,всего 4 разряд,но никогда не видел станков с нулевым люфтом по ходовым винтам и они никогда не изнашиваются равномерно,особенно поперечка,если у Вашего станка просто плохой контакт по сопряженным поверхностям-и от этого вибрации-другой вопрос.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу вернутись ще раз до електрики , вирішилось питання з 3-тьою фазою , буде 17 квт , обмежених вхідним автоматом (якшо не помиляюсь 32А)

, думав на стандартним мотором 7.5 кв , чи буде він нормально стартувати , чи всеж таки ставити 5.5 кв ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

7.5 это минимальный стандартный,нормальный по памяти 11,оставьте этот.Потребляемая мощность зависит от нагрузки,а не от шильдика на двигателе.Будет в нагрузке 3квт,расход будет 3.5,может 4,учитывая потери.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на даний момент мотора в мене нема ніякого ,  11 кв напевно точно ставити не буду , а от на питання чи 7,5 кв буде нормально запускатись і не буде сильно садити електромережу , і чи ввідний автомат витримає старт і не буде вибивати я так і не отримав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

с указанным допуском все будет работать,не будет выбивать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Barth написав:

с указанным допуском все будет работать,не будет выбивать.

дякую , це я хотів і почути тому шо в електриці я повний 0

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

10кв 20 ам

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Токарний тс-70 11квт стартує в мене з 25 автоматом аско, амперметр на станку показує холостий 6а.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну тоді ставлю мінімально стандартний 7.5 кв і не парюсь більше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

поставив на днях підошву ЗБ , ходить ідеально , ніяких люфтів , перекосів нема  коли рукою бю по кутах тоже все чітко , ніяких постукувань . В підошві ЗБ є маленька ванночка , я так зрозумів шо для змаски , там напевно заливається масло і через отвори по краях подається на направляючі , отвори пусті нема ніяких фітілів , але напевно вони там мають бути ? недумаю шо масло заливається по краям шоб аж через верх в отвори затікало ?

І ще одне , з перду на ЗБ є металічне кольцо в нього запханий войлок , він очищує піноль коли вона ховається , кольцо в мене трохи погнуте хотів витянути порівняти і промити войлок але шось неможу ?

 

20181028_202006.jpg20181028_202016.jpg20181028_202027.jpg20181028_201941.jpg20181028_201926.jpg20181028_201905.jpg

 

 

 

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЗБ в этом станке имеет воздушную подушку,подключив сжатый воздух бабку можно двигать одним пальцем,рычаг прижима является и краном одновременно.Очень хорошая штука,естественно влияет и на износ направляющих,в лучшую сторону.Расточить задранное отверстие можно по месту,на этом-же станке,люнет нужен и борштанга,но надо будет новую пиноль делать или загильзовать расточенное.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про воздушну подушку я знаю , а от чи потрібні фітіля в ті отвори про які я вище писав то незнаю ? бабку розточувати не потрібно так як піноль взагалі не люфтить , хотів тільки промити войлок шо виконує роль сальника , якого не можу виковиряти шо не пошкодити

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку