Reiter

Краща марка електроінструменту?

83 повідомлення у цій темі

10 часов назад, proekt сказал:

6. Намагайтесь купувати акумуляторний інструмент - то зовсім інша продуктивність праці.

Аккумуляторный инструмент это конечно хорошо, до далеко не всегда. Если таким инстументом работаешь не регулярно, а только время от времени, то аккумуляторам приходит конец довольно быстро. Про цену новых аккумов говорить не буду, сами знаете. При больших объемах работ аккумуляторный инструмент тоже проигрывает. Была у меня ручная циркулярка на аккумуляторе. Не спорю, реально удобно, провода за собой не таскаешь, мобильно. Но при большом объеме работ, я высаживал аккумулятор быстрее чем второй заряжался. Плюнул, купил сетевую. Второй пример, сборка мебели на выезде у клиента - однозначно аккумуляторный шурик, но при её производстве в цехе пользуюсь только сетевым. Наличие шнура при этом не настолько критично, а цена сетевого значительно ниже и не нужно постоянно думать зарядил ли ты аккумы.

Как по мне, аккумуляторный инструмент есть смысл покупать только если:

  - часто приходится работать без доступа к сети, на выездах;

 - инструмент работает регулярно;

 - нет промышленных нагрузок на такой инструмент.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

А є сенс в гараж/майстерню брати аккумуляторні ? Дорожче, заряджати треба, аккуми рано чи пізно дохнуть = додаткові витрати.

Я не дуже люблю "штампи"...
"Додаткові витрати" в додатку ДО ЧОГО?

До комплекту інструменту потрібно приблизно 2-3 акумулятори по 3-4Аг (з розрахунку на одного оператора).
То не надзвичайні кошти за кращу продуктивність, більший функціонал і безпеку.

І ще... Якщо говоримо про типово "хоббі". То пропоную не вживати економічних категорій до хоббі - жодне хоббі не ставить на меті отримання прибутку чи рентабельності.
Якщо купуєте якийсь "фетиш" основне призначення котрого лежати на полиці - то і трактуйте як фетиш. Купуйте виключно то що приносить максимальне задоволення.

Однак якщо прибуток потенційно має бути - то з інвестицій треба або намагатись витягнути максимум, або краще взагалі їх не робити.
В "грі" на депресивних ринках то питання стає взагалі дуже гостро.

Може бути, що прикладова медогонка, ринвокрутка і т.п. - надто екзотичне хоббі але рентабельне. А омрієний гаражик з гарними полицями з інструментом - тотальний провал, біль і сльози.

І пишу я то все з власного гіркого досвіду - в самого втрати з інтрументу на грубі гроші. Десятки одиниць інструменту що не пригодився але витягнув ресурси на купівлю, зберігання і т.п.
Ставлюсь до того як до поламаних вудок на рибалці чи втоплених рушниць на полюванні...

Ще раз підсумую: хоббі то хоббі, а бізнес то бізнес.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

 - инструмент работает регулярно;

 - нет промышленных нагрузок на такой инструмент.

Про "регулярно" написав вище - нема сенсу обраховувати, дискутувати "роботу того. що не працює". Нікому ж в голову не приходить порівнювати Москвич і Жигулі що стоять в музеї.

Акумуляторний інструмент спокійно витримує то що Ви називаєте "промисловими" навантаженнями і навіть більше. І соррі, якщо кабель в виробництві меблів Вам не заважає - то свідчить виключно про низький темп роботи.
Вище також написав що скажімо при праці комплектом шуруповерт+перфоратор+болгарка + швидке зарядне одна людина, на змішаних роботах (монтаж чого-небуть, індивідуальне виготовлення і т.п.) практично не здатна використати більше 12-15Аг.

Звичайно інструменти що використовують багато енергії - зварки, відбійні молотки, пили, пилососи і т.п. поки-що або гірші або ЗНАЧНО дорожчі від своїх безпровідних аналогів.

 

Цитата

- часто приходится работать без доступа к сети, на выездах;

Не потрібно на виїздах - вистачить роботи на даху, на драбині, в тісному просторі (меблі, автомобіль) і т.п.
До прикладу якщо монтуєте, щось до стіни на висоті - то взявши з собою на пояс шуруповерт, перфоратор і ОДИН акумулятор - цілком спокійно переміщуєтесь, а не займаєтесь "логістикою" подовжувача і інструментами підключеними до мережі

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, Bogdan написав:

. Я ще, як купую нову, заміняю змазку в редукторі на суміш (можна її ж) з нігролом, вже так років 20-ть роблю, то життя редуктора втричі довше.

А що за сумі і її пропорції ? Пробував в якості змазки використовувати змазку "Шрус". Воно наче з молібденом, але на дешевому китаї так і не зрозумів чи продовжує життя :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Лично я бы  с маркой электроинструмента Milwaukee,поставить рядом нечего.

Были у меня и спарки,и боши,и макиты,деволты.

Взял недавно попользоваться шуруповерт Milwaukee, понял что это оно самое!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

А що за сумі і її пропорції ?

Субєктивні відчуття в гомеопатичних пропорціях :D
Думаю жодних експериментів по яких-небуть вірогідних методологіях не було...

Ніяке мастило не змінить якість пар шестерень, підшипників і точності їх встановлення. Може при акуратному використанні і регулярному плановому ремонті (тобто заміні деталей) можна збільшити ресурс... Але ж тим самим способом можна сбільшити ресурс чого завгодно.
Щоправда не в 2-3 рази.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не надо шрус,он разбрасывается на оборотах а надо наоборот,чтоб затягивался в шестерни,именно потому добавка трансмиссионки в родную смазку продляет жизнь.По теме-знаю точно чего не надо покупать-дрелей с ударом,как перфоратор не работает а как ломатель сверл при выходе из отверстия за счет огромного осевого люфта работает отлично.Имею большой набор разного инструмента и брендового и копийного,и даже совкового пару образцов,хвостатого и аккумуляторного,сам не сломал ничего и не спалил,потому что только сам работаю им,по задирам хвостовиков-не рыдайте,не страшно,это признак качественного патрона,удерживающего до возможностей металла,чаще надо точить сверло и все.Покупать совсем дешевый не хочу,но акционная ашандрелька за СТО грн еще работает четвертый год на вспомогательных операциях иногда пованивая обмоткой и отпуская сверла обычным патрончиком под ключ,изначально не точный и сама переходит в режим удара.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Лично я бы  с маркой электроинструмента Milwaukee,поставить рядом нечего.

Были у меня и спарки,и боши,и макиты,деволты.

Почему и каким образом тогда существуют другие марки? :D

Не заметил каких-либо особенно чудесных характеристик по сравнению с инструментом одного класса DeWalt, Makita, Metabo не говоря уже о Hilti, Festool, Maffel
Да по "средних" показателях очень неплохой инструмент. Но выиграть может исключительно маркетинговыми ходами - скидки, сомнительные "фичи" и т.п.
Кстати сервис довольно отвратительный как на ту ценовую категорию. Гарантия весьма призрачна...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Reiter сказал:

А що за сумі і її пропорції

все на око. Нігрол для хитрих шестерень, він липне добре, плюс він (теплий) текучий. Тобто шестерня зажди буде "брудною" і після розкидання від шестерні воно все стече назад.

В деяких марках в такий редуктор заливають рідке мастило.

Якщо сумніваїшся, добавляй небагато. Я десь 1/1 калапуцяю. Повино бути не густе і тріхи текуче, при роботі вся ця штука нагріється і стане майже рідкою.

8 минут назад, proekt сказал:

Ніяке мастило не змінить якість пар шестерень,

особливо якщо його одразу розкидає на сторони і його можна не враховувати. Я тому нігрол і добавляю, що він повертається і його не зітреш так просто. Вже з десяток-півтора редукторів так заливав - дуже помітний результат, ходить років 5-7, потім кум ставить щітку по металу і рве наф і г редуктор. Зрозуміло, що він вже тоді підзношений.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

изначально не точный и сама переходит в режим удара

Я продлевал жизнь выключая возможность удара, в суме как-раз в случае дрели (сетевой) не вижу смысла инвестировать в что-либо дороже Протона/Фотона/Бригадира/Мастера и т.п.
Также забирал с чемодана перфоратора SDS+ пики... Что существенно продлевало ему жизнь (на стройке).
Жизнь болгарки продлить не удалось - поэтому только фирменные. Хотя зимой пришлось довольно крупную работу сделать no-name болгаркой 230мм... Выдержала...

Когда-то намеревался "тюнинговать" дешевый инструмент - менять подшипники, пропитывать и бронировать обмотки... Ну не знаю... Это отдельное хобби :)

Если говорить о инструменте для мастера-нищеброда, то наверное сборная солянка из "брендовых" лучших по цена/качество инструментах в своем классе. Часть б/у, часть - не бренд... И чтоб в интернет-магазинах реально было купить любую деталь с "взрыв схемы".

Конечно с рассудком... О дрелях выше - писал.
Например ИМХО погружная пила Фестул или Маффел все-таки сильно отличается от даже Макиты...
Но вот "обычная" дисковая Маффел НУ НИЧЕМ критически не отличается от хорошего "китайца" при 10кратной разнице в цене...
 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

В деяких марках в такий редуктор заливають рідке мастило.

Наскільки мені відомо то тільки в одній радянсько-російській. Притому в спеціально сконструйований редуктор.
Знаючи (і памятаючи) реалії совка, я думаю, що то або застаріла схема яку вони передирали з якогось Дженерал Динамік 50х або єдине що могли зробити наприклад внаслідок браку необхідних матеріалів (мастил, сталей і т.п.)
Тобто чергова вундервафля з совково-ностальгічним колоритом...
Ну просто не вірю, що якщо би ця схема мала хоч якісь помітні переваги то котрась з "новаторських" фірм (в першу чергу Бош) не взялась би за удосконалення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

болгарка (УШМ) тільки макіта 9558NB маю 3 штуки, першу купив в 2009 році.

Торцева пила МАкіта 2414  з 2011 року, перерізала по скромним підрахункам 70 тон металу. були поломки, думав вже купувати Метабо (3800 грн була акція), але в друга попробував і відвалив 2200 на деталі (міняв сам).

Був шуруповерт, вкрали, непоганий, але не ергономічний.(~35Н/м)

Маю bosch gsr 1440-li(27Н/м), набагато ергономічніший, але по потужності до макіти не дотягує.

Але улюбленець серед шуруповертів це DeWalt DCD790 (~60Н/м), безщітковий мотор, сильний крутний момент, гайки М10 закручує, що руки вивертає), але і ціновий діапазн зовсім інший.

Так само дискова пила Деволт, під 190 круг, модель не пам"ятаю

А от друг брав болгарку девольт, на други день віддав, бо г рідчайше.

 

По бошу, маю електрорубанок, супер, все чітко без поломок з 2011 року, правжа працює під конкретні замовлення.

Друль з 2010 року, г ще то, в батька була Спаркі постарше, в рази краще, але в 2009 році купували спарці болгарку - г саме звичайне, так само болгарки макіта з такою тонкою ручкою з полосочками, горять на ура.

Ще по шуруповертам в 2005-6 роках батько купив шуруповерт інтерскол, був досить не поганий, але через два 2-3 роки купили ту саму модель, поломалась майже моментально.

 

По болгаркам ще пів року- рік ому була акція на метабовську болгарку з регульятором обертів, ткож непоган болгарка, половина друзів покупляли, працюють і задоволені.

 

Маю ексцентрикові шліф машинки МЕтабо sxe3125 під 125 круг, політ прекрасний, першій вже скоро буде 2 роки, перед тим думав брати девольт, ае на той момент не було і добре що не було в темабо є ручка, а в девольта не було тільки лодонню притискати зверху.

 

 

Тому немає одного виробника який має хорошу всю лінійку, треба вибирати конкретно під роботу а якщо один виробник, то прийдеться збирати по різних роках і то не факт що і такий варіант проканає.

 

 

П.С, торцовка метабо ~4000 грн, а Макsта ~8000, два іменниті бренди, то що вибрати? По гаманцю чи по сласних відчуттях?

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.09.2018 в 00:14, Reiter сказал:

В мене наразі купа різного китайського електроінструменту. Найкраще з нього це Дніпро М як на мене. Перфоратор брав. Працював ним не багато, але наче норм. 

В мене така натура, що люблю щоб усе було одної серії. Тобто хочу зібрати електроінструмент однієї марки. А отже треба визначитись з нею. Так як нічого крім китаю не використовував потребую допомоги.

 

Що обрати: DeWalt, Bosch, Makita чи щось інше ? Чи може зараз якісний китай, той же Дніпро М не відстає ? ( :) вони наче з вищеперелічених лідерів злизують  )

 

Буду вдячний за поради.

 

Если деньги не проблема, я бы отдал пердрочтение DeWalt, но только амереканскому (разница есть поверте), ну и америкосов есть еще "Милуоки", правда лишний гемор с трансом питания, ну и доставка сюда копеечка. Дальше Hilti, если инструмент все время в работе и нужен быстрый сервис (у них раньше была подмена с привозом на объект, сейчас не знаю). Кроме того, у Hilti есть одинаковые запчасти с Bosh. Далее бы поставил Bosh и Metabo. Ну как-то так.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, vlad69 сказал:

Лично я бы  с маркой электроинструмента Milwaukee,поставить рядом нечего

 

А и ещё... :)

72963[TIF]-100.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

УУУ! Пан в теме!:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

америкосов есть еще "Милуоки", правда лишний гемор с трансом питания, ну и доставка сюда копеечка.

Купіть собі в Польщі і відшкодуйте Tax-Free

Ну і 230В
Milwaukee - в даний момент бестселлер в Польщі (якщо не беремо "домашніх" майстрів с синьозеленим Бошем з супермаркету)


Навіть знаю магазинчик що виключив Макіту з асортименту і поставив на Мілуокі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

болгарка не так давно появилась в работе,125,Вюрт,типа немецкая но мейд ин понятно окуда,малошумная с плавным разгоном,корпус тонкий удобный,хорошо сбалансирована.Понимаю,что фирма скорее брендирует всякий инструмент но явно не самый плохой,имею сверла,некоторый ручной инструмент,полотна,могут быть под фамилией Зебра и ред лайн,последнее более дешевое,но нержавейку и достаточно сильно упрочненную сталь сверлит-режет легко,лучше совковых Р-18.Перфоратор кондор-полная и точная копия боша,до последней морщинки и комплектации,вплоть до смазки для инструмента,хвостатый шуруповерт скил с очень длинным шнурком работает лет 10 и ничего ему нет.Лобзик фуфельный,чисто немецкий,но используется раз в год,Хватает и этого.Дрелей шесть или семь,всех размеров,когда чтото делаю,и нужно несколько сверл,беру несколько дрелек,намного быстрее все получается,делаешь именно работу а не меняешь сверла.Пока нет торцовочной или универсальной пилы,нет задач под нее но неспешно выбираю.Рубанок есть,80мм ножи,еле нашел твердосплавные,все держат подешевле,что спрашивают.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почему никто не написал Хилти? Обидели серьёзную фирму))) Голосую за Хилти)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Barth сказал:

болгарка не так давно появилась в работе,125,Вюрт,типа немецкая но мейд ин понятно окуда,малошумная с плавным разгоном,корпус тонкий удобный,хорошо сбалансирована.Понимаю,что фирма скорее брендирует всякий инструмент но явно не самый плохой,имею сверла,некоторый ручной инструмент,полотна,могут быть под фамилией Зебра и ред лайн,последнее более дешевое,но нержавейку и достаточно сильно упрочненную сталь сверлит-режет легко,лучше совковых Р-18.Перфоратор кондор-полная и точная копия боша,до последней морщинки и комплектации,вплоть до смазки для инструмента,хвостатый шуруповерт скил с очень длинным шнурком работает лет 10 и ничего ему нет.Лобзик фуфельный,чисто немецкий,но используется раз в год,Хватает и этого.Дрелей шесть или семь,всех размеров,когда чтото делаю,и нужно несколько сверл,беру несколько дрелек,намного быстрее все получается,делаешь именно работу а не меняешь сверла.Пока нет торцовочной или универсальной пилы,нет задач под нее но неспешно выбираю.Рубанок есть,80мм ножи,еле нашел твердосплавные,все держат подешевле,что спрашивают.

От себя добавлю, что у Вюрта отличные герметики - резьбовые, для гидравлики и пневмы, восстановитель посадочных мест под подшипники. Использовал в "сытое время" их герметик под прокладки (черный, полимеризация от паров воды) - понравился больше, чем Sikaflex. Очень нравятся мне их клещи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

От себя добавлю, что у Вюрта отличные герметики - резьбовые, для гидравлики и пневмы, восстановитель посадочных мест под подшипники.

Как уже написали - Вюрт брендирует инструменты. И больше занимается маркетингом.
Клеи у него насколько понимаю Локтайт только в упаковке по-хуже...

 

Цитата

Почему никто не написал Хилти?

Наверное потому что это все-таки дорогой и довольно-таки "нишевый" инструмент с ориентированием на строительство и специальные работы в строительстве.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Очень нравятся мне их клещи.

Ну тут проще - все клещи Knipex или Solingen Вам будут привлекательны, без значения что на них написано :D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вообще все герметики полимеризуются от влаги в воздухе,кроме анаэробных-резьбовых фиксаторов,тем наоборот надо отсутствие воздуха,лучшие ремонтные средства для резьб,посадок-таки локтайт,вюрт сборноупаковочноторговая контора ничего сама по себе не производящая кроме услуг по доставке прямо в руки,кстати средства для мытья рук эффективнее,экономнее не знаю и не пользую еще и кожу не сушит.Но для многих будет дорого,будут плакать и жадничать.Кривые плоскогубцы зебра пользую,переставные клещи с фиксирующей кнопкой тоже,не перепрыгивают и очень крепкие.Но тут речь больше об электроинструменте.А он малоконкурентен у вюрта по причине завышенной цены-это от сети маркетинга в том числе.Каждый представитель катается на фирменном автомобиле,это стоит денег.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата
51 минуту назад, ol8494 сказал:

Почему никто не написал Хилти? Обидели серьёзную фирму))) Голосую за Хилти)

да в Харькове любят хильти!

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, proekt сказал:

Ну просто не вірю, що якщо би ця схема мала хоч якісь помітні переваги то котрась з "новаторських" фірм (в першу чергу Бош) не взялась би за удосконалення.

Це був не совок, але точно не пам'ятаю яка фірма. Було давно, тому не згадаю.

Щодо новаторства, то тут все на волосині, так щоб і якісно і через пару років ще купили. Маркетинг не надуриш однією якістю. Але це вже далеко від теми. І я ж пропоную не рідке мастило.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

Це був не совок, але точно не пам'ятаю яка фірма.

Совок який випускається дотепер - ЛЄПСЄ
одна єдина модель, одна єдина конструкція яку не вдалось "маштабувати".
Крім того не думаю, що та конструкція витримає більше ніж наприклад Hilti серії AG. Котра має цілком традиційну конструкцію і навітть втулку, а не підшипник.

Не вдалося - бо в сухому залишку ніколи не було власного науково-технічного потенціалу. Щоб перерахувати аутентичні винаходи, чи хоча б промислові вцірці на територї близько 1/6 суші цієї планети Вам вистарчить картки паперу А4 :)


 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку