olkogr

Штангенциркуль Mitutoyo 505-732

7 повідомлень у цій темі

Давно собі хотів прикупити якісний штанген для повсякденних вимірювань. Цифровими користувався, але якось воно не те, завжди для надійності два три рази перемірюю, бо то нуль втече, то ще щось. Не віриш ти тим показам з першого разу і все). Ноніусні заманали перераховувати і сліпати. А індикаторні всі з поділкою 0,02 попадались, а там тоді індикатор на дві половини, і поділки на самому штангелі через 2 мм. Вічне множення ділення і промах як не в дві сотки то в пів міліметра). От недавно мені прислали з магазину на алі (там брав мікрометри Xibei) що в них акція брендів. І оригінальний мітутойо по ціні 96 баксів пропонують мені з безкоштовною доставкою.А саме головне він індикаторний і ціна поділки індикатора 0,01, Точність +-0,02. Те що завджи я хотів.

Замовив. Прийшов, красень, ходить все чітко. Від зусилля на колесику покази міняються максимум на пів поділки. Це вже потрібно тиснути здуру. Реально навіть сотку ним при досвіді зловити можна. А що ще потрібно в штангелі?))

DSC_1378.JPG

DSC_1383.JPG

DSC_1382.JPG

DSC_1381.JPG

DSC_1380.JPG

Змінено користувачем olkogr
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня такой же. Шикарная вещь. Только нужно привыкнуть к снятию показаний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені навпаки дуже легко, навіть привикати не довелось. От коли 0,02 це зовсім інше....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фантастика :) Як називається магазин?

 

Upd: зрештою, вже сам знайшов. 3000грн за штангель, мабуть, не дам, але хоч повитріщаюсь :)

Змінено користувачем Quercus
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут часом пролітають б. К.  Теси або мітутої по 2500, і люди купують. Моя думка такий варіант кращий. 

Я і не проти китайського інструменту, але поки що достойного аналога не знайшов. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, olkogr сказал:

Я і не проти китайського інструменту, але поки що достойного аналога не знайшов. 

Олег,вітаю!

Давайте допоможу з аналогом. На фото два китайця,якість дуже чудова. Мене влаштовують на 100 відсотків.

Перший "а-ля мітутойо" ,зідраний один в один. Другий з величезними цифрами,тримаю в резерві,коли бачити буду погано.

До речі- зараз підробок мітутойо тьма. Але ціна звісно як за оригінал.

DSC_0676.JPG

DSC_0677.JPG

Змінено користувачем vlad69
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за аналоги). Буду мати на увазі. Мій ніби оригінал, або дуже добра підробка) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку