hebb123

mach linux и привод размер на токарном

10 повідомлень у цій темі

Панове, питання на засипку. А ч и можна на аналоговий привод типу размер поставити чкісь мозги на базі mach, linux. Можливо в когось є досвід схрещення жаби з гадюкою))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хтось в нас вже викладав переробку а616-го у простенький чпк на базi ардуiно з кроковим двигуном на валу подач. Пошукайте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо привід керується стандартними +/-10в то є плати конверторів степ/дір - аналог. Але воно потребує енкодерів або лінійок для зворотного зв'язку.  На старих двигунах часто стоять просто тахогенератори. 

Під лінукс є плати меса з аналоговими виходами але енкодери теж треба ставити як я розумію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я взагалі токар. В електроніці розумію дуже слабо. Але на скільки я розумію енкодери в мене стоять. Мене цікавить сам факт це можливо чи ні. Томущо деякі громадяни мені пояснюють що поставити можна тільки на цифрові привода

 

6 часов назад, DimonDSS сказал:

 

Під лінукс є плати меса з аналоговими виходами але енкодери теж треба ставити як я розумію.

Чи не могли б ви поділитися ссилками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, ryazanovpavel69 сказал:

Хтось в нас вже викладав переробку а616-го у простенький чпк на базi ардуiно з кроковим двигуном на валу подач. Пошукайте.

А не хочу ставити крокові двигуни. В мене 16к20т1 вже з асінхронними двигунами і чпу нц31. Я хочу поміняти самі мозги

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это тот размер, что с асинхронными трехфазными двигателями?

Неделю назад снял это барахло со станка, только привод шпинделя (11КВт 380/660В) оставил, теперь он будет работать от современного частотника.  И куда лепить аналоговый сигнал на доископаемые аналоговые недо-драйверы, а потом ремонтировать их через день (разбирал этот хлам из шкафа).

Цитата

Томущо деякі громадяни мені пояснюють що поставити можна тільки на цифрові привода

И правильно говорят если надо надежность а не ремонтировать станок постоянно.

А если это еще и 16К20т1 так там на приводе Z убита шестерня на валу этого недо мотора (слабое место) не говоря уже про саму ШВП которая раскатывает стружку отраженную кожухом и люфтит всегда. А как шикарно там шестерни висят на здоровенных вылетах валов, именно так как не рекомендует "редукторостроение".

Змінено користувачем WareEDM
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, WareEDM сказал:

Это тот размер, что с асинхронными трехфазными двигателями?

Неделю назад снял это барахло со станка, только привод шпинделя (11КВт 380/660В) оставил, теперь он будет работать от современного частотника.  И куда лепить аналоговый сигнал на доископаемые аналоговые недо-драйверы, а потом ремонтировать их через день (разбирал этот хлам из шкафа).

И правильно говорят если надо надежность а не ремонтировать станок постоянно.

А если это еще и 16К20т1 так там на приводе Z убита шестерня на валу этого недо мотора (слабое место) не говоря уже про саму ШВП которая раскатывает стружку отраженную кожухом и люфтит всегда. А как шикарно там шестерни висят на здоровенных вылетах валов, именно так как не рекомендует "редукторостроение".

На приводі  z шестерень немає. Люфт на швп регулюється дуже добре і легко. Я вивів люфт механічно по x до 0.01 і по z до 0.007. Парметрами довів до 0.002 по x. Z не трогав взагалі. З приводу стружки в швп достатньо поміняти манжети. І у мене стояло питання про сумісність аналогового привода з системами linux та match. Будь ласка читайте уввжно тему

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З приводу надійності роботи я працю конкретно з данним станком 3 роки. На початку було проведенно пуско наладку після того вилетіли пару раз ключі(висохли конденсатори. Перепаяв на всіх і вже більше 2 років ніяких нарікань) заміну чпу хочу провести по тій причині що на даний момент нц 31 не повністю задовільняє мої потреби

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, hebb123 сказал:

Чи не могли б ви поділитися ссилками.

Наприклад - http://www.cnc-box.ru/Products/Электронные_компоненты_MESA

Сам я таким не займався, можна спитати  у Parxom  він має номер людини, яка займається переробкою верстатів на лінукс снс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, DimonDSS сказал:

Наприклад - http://www.cnc-box.ru/Products/Электронные_компоненты_MESA

Сам я таким не займався, можна спитати  у Parxom  він має номер людини, яка займається переробкою верстатів на лінукс снс.

Дякую

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку