Furikiller

Передняя бабка, самодельная. Советы.

20 повідомлень у цій темі

Всем доброго времени суток. Подскажите пожалуйста по поводу самодельный передней бабки. Накидал чертеж. Подшипники радиально упорные, роликовые. нормально ли будет по жёсткости? И так далее..

P80924-123901.jpg

P80924-123917.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 а бабка для чего планируется, для делительной головки , для  дерева , металла и так далее...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Днепровский сказал:

 а бабка для чего планируется, для делительной головки , для  дерева , металла и так далее...

Самодельный станок по металлу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Furikiller сказал:

Самодельный станок по металлу

Тогда нужен передний подшипник "шпиндельный" с регулировкой, задний обычный и за ним упорный 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Днепровский сказал:

Тогда нужен передний подшипник "шпиндельный" с регулировкой, задний обычный и за ним упорный 

Такие не пойдут чтоль? Их тоже ж можно регулировать 

P80925-184710.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Днепровский написав:

Тогда нужен передний подшипник "шпиндельный" с регулировкой, задний обычный и за ним упорный 

На ру.чіпі є ціла тема по переробці ТВ-16 під конусні підшипники. Хто переробляв, всі задоволені.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Furikiller написав:

Всем доброго времени суток. Подскажите пожалуйста по поводу самодельный передней бабки. Накидал чертеж. Подшипники радиально упорные, роликовые. нормально ли будет по жёсткости? И так далее..

 

Я би купив готову бабку. Менше ходінь по граблях

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Siromanets сказал:

Я би купив готову бабку. Менше ходінь по граблях

За нее просят как за станок... Как и за все части отдельно..... Цены с неба рисуют..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Furikiller написав:

За нее просят как за станок... Как и за все части отдельно..... Цены с неба рисуют..

В Олександрії є такий дід - Міша. Я у нього всяке купував. Думаю що за злегка побарахолену бабку від ТВ-4 він недорого візьме

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Siromanets сказал:

На ру.чіпі є ціла тема по переробці ТВ-16 під конусні підшипники. Хто переробляв, всі задоволені.

Может оно и так, но думаю если делать то делать по феншую

Змінено користувачем Днепровский
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Siromanets сказал:

В Олександрії є такий дід - Міша. Я у нього всяке купував. Думаю що за злегка побарахолену бабку від ТВ-4 він недорого візьме

А можете узнать подробнее?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Цитата

 

Я собі на перший станок брав ступицю газ 53 і кусок чулка, там прохідний отвір 45 мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 минут назад, bogdan1983 сказал:

Я собі на перший станок брав ступицю газ 53 і кусок чулка, там прохідний отвір 45 мм

Хотят за нее не менее 1000 грн...

Мне бы знать нормально будет если я сделаю как на чертеже. На работе просто токарь есть, и за не дорого зделать может

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Furikiller сказал:

Такие не пойдут чтоль? Их тоже ж можно регулировать 

 

как такой себе вариант, как у китайских токарных. при желании скопируйте как у них. Как-то работать будет. не фонтан.

Думайте сразу как крепить патрон, обычно потом это уже сложно сделать.
Но, на досуге почитайте чтиво небольшое, про шпиндельные подшипники, например вот это - http://venec.ulstu.ru/lib/disk/2012/Westerninov.pdf

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для своїх "запланованих" бабок теж планував використовувати такі підшипники як у Вас. 100 мм і більше. 100 мм вважаю достатньо для 125 патрона. 

На практиці поки що не перевіряв, бо бабки ще не втілені в життя. Але я би робив більшою відстань між підшипниками.

 

Як плануєте кріпити? Зварка? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Reiter сказал:

Для своїх "запланованих" бабок теж планував використовувати такі підшипники як у Вас. 100 мм і більше. 100 мм вважаю достатньо для 125 патрона. 

На практиці поки що не перевіряв, бо бабки ще не втілені в життя. Але я би робив більшою відстань між підшипниками.

 

Як плануєте кріпити? Зварка? 

Патрон крепить? Да фланец приварится с хорошим катетом.

Подшипники у меня 110ми, патрон 160мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще одне Підшипники досить великі.Важкувато буде стартанути .У мене біля патрона  стоїть з отвором 75 від діференціала ЗАЗ сороковки а сзаду з отвором 65 здається від діференціала ЗАЗ тридцятки .Двигун 1,5 кВа 1500 обертів підключений через кандёри на 220 .То на високих обертах треба рукою штовхати щоб завівся)))То в мене мане в цих підшипниках ролики мабуть в 2 рази тоньші і масло ріденьке в коробці.))

Змінено користувачем Рус Укр
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чего не взять ступицу с газ 53 или ещё что то подобное там и корпус и подшипники и шпиндель получится на шпиндель можно 160тый патрон поставить.

Змінено користувачем Denis245
Опечатка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если не шпиндельный подшипник применять то как миниум пару радиально упорных. 

Зазор выбирать стягивая их навстречу друг другу. 

Между подшипники шлифованные дистанционные шайбы /втулки разной высоты дабы при затяжке выбрать люфт и не перетянуть излишне подшипники.

Корпус бабки технологичней растачивать без уступов - трубой. 

Наружные обоймы подшипников упирать не в уступ на корпусе а втулку, на рисунке вариация втулки которую можно регулировать (что не шлифовать в размер).

 

По поводу цен ПБ.

Попробуйте ответить для себя на вопрос почему люди которые имеют оборудование (станки) что бы изготовить ПБ ИМХО предпочитают ее купить? Не все там так просто как может показаться на первый взгляд. И явно токоря котрый может не дорого что то выточить не достаточно для того что бы сделать хорошую ПБ.

ПБ.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.09.2018 в 17:15, Furikiller сказал:

Всем доброго времени суток. Подскажите пожалуйста по поводу самодельный передней бабки. Накидал чертеж. Подшипники радиально упорные, роликовые. нормально ли будет по жёсткости? И так далее..

P80924-123901.jpg

P80924-123917.jpg

Завантажив у файли книжку Шпінделі англомовну там усе що вас цікавить. Якщо адмін пустить то буде для усіх якщо ні то пишить у приват. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Задня посадка під шків чи шестерню 45 мм внутрішній отвір 35 мм це стінка 5мм не замало? якщо ставити шпонку 10 мм то це сквозний паз якщо 8 мм то 1 мм дно під навантаженям деформуе 6мм вважаю мала шапонка на такий вузол. Друге як плануете фіксувати той самий шків від лінійного зсуву? гужон не найкраще рішення мабуть треба різьбу зробити 44Х1.5під піджимну гайку. Я так зрозумів ви сальник на гаку плануете ставити. Це не дуже правільно краще ставити кільце дистанційне і на нього сальник а воно буде утримувати внутрішню обойму підшипника. Прослабляти до 49мм не варто 49.9 цілком достатньо. А так вівчайте книжку матчасть можливо щось трохи з того наштовхне на зміну у кресленях.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку