said

Выбор и вопросы по сварочным полуавтоматам

456 повідомлень у цій темі

8 часов назад, Seregan35 сказал:

сильно потрібна така річ як регулювання індуктивності в напівавтоматі?

Не дуже. Але якщо вона є, то потрібна буде, хоча, сильних змін роботи вона не дасть. Потрібна , тому, що там сама дуга не така "акуратна" з самого початку і регулювання індуктивності тріхи це згладить. 

Плюс все залежить від токів, якщо великі (200) тол там не так це помітно, на низьких - вже буде заважати.

Я був працював на одній "точці" завезли нові ПА, там всі намагались цю "психовану" дугу приборкати індуктивністю - нічого не виходило, тому знову притягнули старі ПА.

 

Зате є ПА з режимами, що взагалі без капельок варять. Але ціна в них не мала.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, бабуин сказал:

Имел ввиду ТIG сварочники.

Я був хотів купити комбайна маг + тіг, так навпаки, мене всі відмовили, що тіг там ніякий. 

Наднях юзав якийсь український комбайн, мма і маг там добре працюють. Хоча вуглекислота там погано себе проявля, дуже погана текучість - шви не акуратні. Тіг там потрібно "докуповувати" ще багато...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 17.03.2019 в 09:46, Дядько Максим сказал:

і був куплений старий добрий фірмовий трансформаторний німець на 380в

Запитаю, може знаєш де до таких можна плати управління знайти? В мене на "брату" накрилась, не можу знайти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, бабуин сказал:

Так что ,если кто сталкивался со спика ,с их сервисом   прошу поделится.

Никакого сервиса у них нет, как нет и официального представителя.

 

У меня есть аргоно-дуговой аппарат Спика 200 Р, работает хорошо и с ремонтом пока сталкиваться не приходилось, но захотелось мне однажды сделать второй рукав под маленькую горелку. И вот тут-то выяснился один нюанс. Сам рукав и горелка из комплекта стандартные, силовые разъемы тоже но вот разъем на кнопку управления оказался какой-то настолько хитрый, что мне понадобилось несколько дней скурпулёзного поиска в гугле, чтобы по крупицам найти маркировку этого разъема. Но и это не особо помогло, поскольку выяснилось, что в украинских интернет-магазинах таких разъемов нет.

В процессе поиска я убедился, что никаких мастерских конкретно по этим аппаратам у нас нет, как нет и почти никакой информации. Единственное, что нашёл - вроде бы Спика это полный аналог аппаратов Гроверс и Шуян, но и это не точно.

 

Вообще, ещё на этапе покупки один менеджер разоткровенничался и рассказал, что такие аппараты завозит в страну чуть ли не единственный человек в количестве 5-7 штук за раз и все эти десятки магазинов из интернета сугубо виртуальны и продают эти самые 5-7 аппаратов с одного склада. Это относится не только к Спике, но и почти ко всем аппаратам такого типа (Луч, Искра, Верона, Edon, Welding Dragon и т.д.). Поэтому, совершенно очевидно, что ни о какой "поддержке клиентов" речи быть не может. Особняком стоят Джасик, Патон и другие фирмы, имеющие свою сеть продажи и сервиса (по крайней мере, в теории) но у них и цены заметно выше.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Шура Балаганов сказал:

таких разъемов нет

Та же проблема. Решение нашли? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Любитель2 сказал:

Та же проблема. Решение нашли? 

Пока нет. Последняя надежда - поехать на радиорынок с образцом и попытаться подобрать, но поскольку дело не срочное а рынок далеко, ещё не добрался туда.

 

Второй вариант - заменить разъем на стандартный. И скорее всего, этим и закончится. Просто не хочется новый аппарат колхозить, хотя технически ничего страшного в этом нет.

 

Если вдруг вам поможет эта информация, то маркировка разъема 206433-1 (розетка) и 206434-1 (вилка), это если у вас розетка под 8 ассиметрично расположенных контактов (хотя на деле пинов только 2).

Змінено користувачем Шура Балаганов
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Шура Балаганов сказал:

Пока нет

У меня колхозить не вариант гарантия еще 3 года. У поставщиков заказал шнур с папой... больше 1000 грн(!!!) попробую сделать "адаптер" и туда подключить педаль или коробочку с несколькими разьемами или несколько коробочек. Мутя одним словом. Если на радиорынке найдете поделитесь пожалуйста. если я правильно понял у Вас тоже разьем 10 пин 3+4+3 ряды

Змінено користувачем Любитель2
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Любитель2 сказал:

Если на радиорынке найдете поделитесь пожалуйста.

Ок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Любитель2 сказал:

У меня колхозить не вариант гарантия еще 3 года. У поставщиков заказал шнур с папой... больше 1000 грн(!!!) попробую сделать "адаптер" и туда подключить педаль или коробочку с несколькими разьемами или несколько коробочек. Мутя одним словом. Если на радиорынке найдете поделитесь пожалуйста. если я правильно понял у Вас тоже разьем 10 пин 3+4+3 ряды

Это Вы ещё с сервисом Тесла не сталкивались - 3 метра провода с обычными разъёмами из пластика  на 7 контактов 3000 грн. В итоге два комплекта разъёма ШР32П12 ПАПА-МАМА по 100 грн за комплект и 5 метров РПШ-7×1.0 за 150 грн решили ситуацию. 350 грн за все.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Любитель2 сказал:

если я правильно понял у Вас тоже разьем 10 пин 3+4+3 ряды

Нет, у меня 8 пинов (точнее, отверстий для них), верхний ряд 2 отверстия, затем два ряда по три отверстия. Но реально пинов установлено только два.

 

https://static.chipdip.ru/lib/580/DOC004580304.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Шура Балаганов сказал:

у меня 8 пинов (

Понятно. Но тип похожий. Мне дали наводку на мое, что это типа DDK 10 pin но что то не очень помогло.Буду благодарен если на рынке посмотрите и  мой вариант. Во я наглая рожа!

 1602759432164005_2001566135.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте пошукати роз'єми цього виробника https://www.parkertorchology.com/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Bogdan сказал:

Запитаю, може знаєш де до таких можна плати управління знайти? В мене на "брату" накрилась, не можу знайти.

Навряд чи знайдете. Я думаю простіше нову спаяти, вони всі типові для трансформаторних П/а.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядько Максим сказал:

Навряд чи знайдете

Знайшов аж у штатах, якийсь хлопак їх робить.

 

Також вирішив, що навряд знайду. Буду робити все роздільне, по-простому. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Bogdan сказал:

Знайшов аж у штатах, якийсь хлопак їх робить.

 

Також вирішив, що навряд знайду. Буду робити все роздільне, по-простому. 

Регулювання протяжки або потужний резистор (дротиковий), або платка. Клапан на газ від Жигулів на 12в, або від пресів, чи гільйотин на 24в, або покупний. Включення первинки пускачем, або твердотільне реле, або тиристори. Переключення току - галетник (пакетник) по первинці.Коли жмем кнопку одночасно включається первинка транса, газ і подача дроту. Це найпростіша схема, без затримок і т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Bogdan сказал:

Запитаю, може знаєш де до таких можна плати управління знайти? В мене на "брату" накрилась, не можу знайти.

Плата управління протяжкою? Чи тірісторним випрямітелем? Плата управління протяжкою взагалі не проблема, як поставити на будь-який апарат відео навіть знімав на своєму каналі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, S.T.U.D.E.N.T. сказал:

Плата управління протяжкою взагалі не проблема

це була гонка за оригіналом.

 

А де відео глянути?

 

я буду ставити шим-ку. Все інше, як Максим озвучував, єдине, що добавлю ще конденсатор з діодом на клапан. Провірена роками схема. 

 

Щодо тиристорної - то і її потрібно, але трифазна. На плазму з трифазним трансом. Думав купити - не знайшов. Планую три окремо (або купити або спаяти) і через "наборний" тройний резистор - має получитись.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Bogdan сказал:

це була гонка за оригіналом.

 

А де відео глянути?

 

я буду ставити шим-ку. Все інше, як Максим озвучував, єдине, що добавлю ще конденсатор з діодом на клапан. Провірена роками схема. 

 

Щодо тиристорної - то і її потрібно, але трифазна. На плазму з трифазним трансом. Думав купити - не знайшов. Планую три окремо (або купити або спаяти) і через "наборний" тройний резистор - має получитись.

 

 Тут про ПДГ-215

 

 

А тут ПШ-163 

Якщо цікаво буде, то там в мене ще є відео про ремонт китайських трансформаторних полуавтоматів. Принцип однаковий. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По тірісторній схемі є декілька варіантів реалізації - з плавною регуліровкою, з пегульованою ВАХ - це аналог ВДУ-505 / ВДУ-506 - надскладна схема для реалізації в домашніх умовах. І друга схема - в 3фазному діодному мосту по схемі Ларіонова 3 діода і 3 тірістора. Тірістори замість контактора на вихідному струмі, напруга регулюється ступінчасто по первинній обмотці. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, S.T.U.D.E.N.T. сказал:

Тірістори замість контактора на вихідному струмі, напруга регулюється ступінчасто по первинній обмотці.

Майже на всих трифазних ПА, що я працював,  стояв ступінчатий по первинній. В деяких була з "перекосом".

Але треба тиристорну на плазму. Там готовий транс вагою 80-90 кг з обмотками для регулювання тиристорів. То треба лише тиристорами. Я і планую три на три робити, але заглох на цьому регулюванні. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо 3 діода 3 тірістора то плавної регуліровки путньої не вийде. Для цього краще всі 6 тірісторів ставити. Хоча це я з точки зору джерела току для ПА і ММА зварки розглядаю, для плазморіза - хз, може щось і вийде. Я б на Вашому місці глянув би на УВПР селмівську як основу для розробки. Вона теж трансформаторна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку