Куляста_Блискавка

Саморобний бензиновий,на кшталт німецького""JUWEL""

5 повідомлень у цій темі

Якось дістались мені залишки ""галоїдної лампи""- прадавнього приладу для пошуку витоку фреону в пром.холодильниках. (Така собі мініатюрна паяльна лампа,що розжарює мідне кільце. При наявності в повітрі фреону полум"я пальника мало ставати зеленим, через взаємодію галогенорганічних сполук з розпеченою міддю,леткі хлорид і фторид міді забарвлювали безбарвне полум"я. )....

Дуже вже гарно зроблений у цій лампі пальник,з невеликими доопрацюваннями став основою крихітного бензинового примуса. Бачок зварив автогеном  з двох корпусів від автомобільних мастильних фільтрів,стакан що закриває пальник- з мотоамортизатора, подача палива- бавовняним гнотом( з бинта).Потужність теплова -близько 500...600вт,паливо-звичайний автобензин А80. Вага порожнього-200 грамів.  Такий собі похідний пристрій для заварювання кави.....

P1010457.JPG

P1010468.JPG

P1010470.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж хочу щось на зразок ПТ-1 (такий є в оригіналі), але з насосом. Пальник з газогенераторною трубкою, можливо з Шмеля, або  ПТ-3 Мотор Січ. Хоча є БРС-8 з виносним бачком, і він більше навіює на копіювання, бо є  можливісь мультипаливності. Поки в роздумах.

Змінено користувачем agent07101972
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так понимаю, Константин, конструкция для удовольствия, пока разведете огонь, пока  закипит, можно отдохнуть и обдумать что то, типа перекура ?   А так и резак можно использовать, но это  по быстрому.xD

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По часу  розігріву- те ж саме що ПТ-1, або ""Огонек"". Пару хвилин, і маю синє полум"я. Робив його як легкий пальник для мотоподорожей, щоб не возити газовий балон. Півлітрова кружка ( повна) закипає приблизно за 10 хвилин. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, agent07101972 написав:

можливо з Шмеля, або  ПТ-3 Мотор Січ.

Як варіант використати китайський газовий пальник, доповнивши його парогенераторною трубкою. Як заготовку використати щось подобу такого

2508_0-700x700.jpg

463520046_w640_h640_70916298788902__63234099c2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку