Vip

Шабрение от а до я приемы.

478 повідомлень у цій темі

1 час назад, lebedinskiy сказал:

Подивився тільки що відео Дядька Максима про шліфовку станини його токарного 1К62, чесно кажучи - вражений якістю роботи і самою роботою. Пропало бажання шукати шабери, лінійки рівні і т. д. Надіюся тимчасово.

Желание появиться,когда узнаете цену за красоту

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Валентин В.В. сказал:

Скажите, вместо шаберной пластины можно ли использовать напайку для резца, но то же с маркировкой ВК6ОМ?

Понимаю что ее еще заточить надо, но все же, пойдет ли?

Скажу как оно есть, шабрить можно всем что есть, напильник ,вк8, т15к10, просто вопрос на сколько хватит заточки и чистота заточки у разных пластинок разная.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, lebedinskiy сказал:

Подивився тільки що відео Дядька Максима про шліфовку станини його токарного 1К62, чесно кажучи - вражений якістю роботи і самою роботою. Пропало бажання шукати шабери, лінійки рівні і т. д. Надіюся тимчасово.

 

Теж подивився. Мені теж сподобалося. 

У верстаті ДМ напрямні калені до 57 од. Мабуть шліфування  там єдиний можливий спосіб відновлення геометрії. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Vip сказал:

Желание появиться,когда узнаете цену за красоту

А какой порядок цены за опиум для народа? Хоть примерно? Видео смотрел, очень все четко, понравилось. Понимаю что для моего ТВ16 это будет чересчур но на будущее, на вырост так сказать. тыс около 20? 30?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Amigo1982 сказал:

А какой порядок цены за опиум для народа? Хоть примерно? Видео смотрел, очень все четко, понравилось. Понимаю что для моего ТВ16 это будет чересчур но на будущее, на вырост так сказать. тыс около 20? 30?

Також цікавить ціна!? 

І неповіру  що шабером можна добитися аналогічного результату!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Богдан 1987 сказал:

 

І неповіру  що шабером можна добитися аналогічного результату!

Шабрение это вид работы такой же как и шлифование.НЕ на любом шлифе сделают такую шлифовку и спецов шлифовщиков нет, так и в шабрении.

Шабрение на заводах зарубежных делают классом даже выше, но опять спецов редкость и ценник будет наверное по цене пару шлифов.

А в нашем случаи когда станки берем убитые в смердь то шабрение самое то.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Vip сказал:

Шабрение это вид работы такой же как и шлифование.НЕ на любом шлифе сделают такую шлифовку и спецов шлифовщиков нет, так и в шабрении.

Шабрение на заводах зарубежных делают классом даже выше, но опять спецов редкость и ценник будет наверное по цене пару шлифов.

А в нашем случаи когда станки берем убитые в смердь то шабрение самое то.

Кому станок для роботи на вже шабрувати не стане!  Мені шліфовка більш до душі!

Ну врешті решт кожен має свою думку!☺

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Vip сказал:
  13 часа назад, lebedinskiy сказал:

Подивився тільки що відео Дядька Максима про шліфовку станини його токарного 1К62, чесно кажучи - вражений якістю роботи і самою роботою. Пропало бажання шукати шабери, лінійки рівні і т. д. Надіюся тимчасово.

Така ж сітуйовина. Аж руки опустилися. Невже вся праця в дупу? Також надіюся що попустить.Звісно, на такому апараті  і швидко і якісно апе ж ціна майбуть така що я в умовах свого гаража і до смерті її не відіб,ю. Коли попустить,спробую підійти до станка з більш високими вимогами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якісне шліфування станіни все ж такі набагато краще за відновлення геометрії шабєром, хочаб через суттеву економію часу і точність. Така моя думка. Але є одне "але".

Мені здається треба виходити з твердості напрямних. 

Якщо напрямні з сирого чавуну то скількі на них протримається точніть від шліфування? А тим більше на важких вестатах під важкими супортами і ЗБ?

Натомість м'яка станіна дозволяє на місці поправити геометрію шабєром та лінійкою.

В мене малий верстат з сирого чавуну. Я відновлював його геметрію шабером 4 місяці. Довго але набув досвіду. В разі потреби зможу на місці скоро поправити знощеність напрямних чи супорта і ЗБ. Придбаю більший верстат- знов ж такі дам собі раду з його виробітками і косяками геомєтрії.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Руки не опускати ні в якому разі. Це відео дає розуміння самого процесу ремонту станка. В Максима він працює постійно, роботи він робить складні і точні, тому розтягувати ремонт надовго не вийде.lit_Remont_metallorezhuschikh_stankov.djvu  В цій книжці дуже доступно описаний процес ремонту токарного  верстата, реальний в умовах невеликої майстерні чи гаража, за допомогою шабровки.  Мені направляючі станини ще поки не треба шабрити (відносно), але поперечну подачу, малу поздовжню - там шабером, і не тільки шабером помахати прийдеться. Рано чи пізно  верстат прийдеться капітально ремонтувати, хотів це робити сам, але думаю , що станину краще віддати на шліфовку (звичайно все залежить від вартості цієї процедури, тут кожен сам собі вибирає що робити).

  Висновок який - ми тепер точно знаємо де можна якісно пошліфувати станину токарного верстата. Вартість послуги, я думаю, можна взнати, під відео є посилання на сайт контори, контакти. Я поки що дзвонити не буду, можливо спочатку якесь заспокійливе треба прийняти, але контакти збережу однозначно.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, lebedinskiy сказал:

Я поки що дзвонити не буду, можливо спочатку якесь заспокійливе треба прийняти, але контакти збережу однозначно.

:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Народ во-но по-пусте.

На  такую станину отшлифованную надо и направляющие суппорта тоже шлифовать было б,  или тут опять те же грабли шабрение как выйдет. кат то не то.

Востановление оно расматриваеться в комплексе,все вместе, а не одну часть. Когда станок отправляют на шлифовку то шлифуют  все направляющие станины,супортов, ласто хвостов и т.д. тогда это ремонт.

Все упирается в ценник,а погрузочно - транспортные расходы кто то учитывал и т.д. Тогда проще китайца среднего взять и не морочиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Vip сказал:

На  такую станину отшлифованную надо и направляющие суппорта тоже шлифовать было б,  или тут опять те же грабли шабрение как выйдет. кат то не то

Та міркую собі що в Макса вийде все то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Cергей сказал:

Та міркую собі що в Макса вийде все то.

Так как он говорит что все надо делать правильно, то уже на прошлифованую станину самопально шабрить  это уже не серьезно и не правильно. O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Vip сказал:

Народ во-но по-пусте.

На  такую станину отшлифованную надо и направляющие суппорта тоже шлифовать было б,  или тут опять те же грабли шабрение как выйдет. кат то не то.

Востановление оно расматриваеться в комплексе,все вместе, а не одну часть. Когда станок отправляют на шлифовку то шлифуют  все направляющие станины,супортов, ласто хвостов и т.д. тогда это ремонт.

Все упирается в ценник,а погрузочно - транспортные расходы кто то учитывал и т.д. Тогда проще китайца среднего взять и не морочиться.

 

Плоскошліф для супорта і решти в ДМ є наявний. То він сам собі пошліфує.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
46 минут назад, lebedinskiy сказал:

Спасибо! Отличная книга!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уважаемые форумчане,

 а подскажите пожалуйста в таком вопросе. Только шапками прошу не закидывать. 

Все говорят что начальное базирование при шлифовке/шабровке должно быть от "привалочной " плоскости зубчатой рейки. Собственно вопрос - что это за плоскость и во всех ли станках она присутствует? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@A_leksandr  Это та часть станины куда рейка зубчатая прикручивается.Есть у всех станков но какое исполнение это уже вопрос.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.10.2017 в 19:18, Валентин В.В. сказал:

Скажите, вместо шаберной пластины можно ли использовать напайку для резца, но то же с маркировкой ВК6ОМ?

Понимаю что ее еще заточить надо, но все же, пойдет ли?

 Я вообще, случайно, бонусом получил непонятные пластины из ТС, заточил и попробовал, тэвешку шабрит как книжка пишет. Всё остальное зависит от заточки и её чистоты.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот признанный человек в щабрении, который основал школы и основы шабрени.

Richard King Hand-Scraping      http://www.handscraping.com/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Vip сказал:

Это та часть станины куда рейка зубчатая прикручивается.Есть у всех станков но какое исполнение это уже вопрос.

Но рейка же крепится к вертикальной плоскости, а как от нее можно забазироваться ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Или там должна быть еще горизонтальная плоскость? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у ДМ на вдиео он рассказывал что на станине 2 плоскости рейки (у него на станине)- горизонт и вертикал. по ним и базируются

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Amigo1982 сказал:

у ДМ на вдиео он рассказывал что на станине 2 плоскости рейки (у него на станине)- горизонт и вертикал. по ним и базируются

Понял , значит вертикальная плоскость есть .

А как быть если у меня на станке(тв 320) такой плоскости нет .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку