Reiter

Черговий фрезерний із пантографа

162 повідомлення у цій темі

Підкажіть як зняти копіювальний столик ?

20181228_180838.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Народ, що ніхто не допоможе? Ніяк не можу зняти столик!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Reiter сказал:

Народ, що ніхто не допоможе? Ніяк не можу зняти столик!

Зверху є доступ до гайки яку можна скрутити, або в певному положенні можна вибити ексцентриковий вал, якщо шпилька яка його фіксує знята вже. Мав подібний гемор пару днів тому, десь пів години дивився на то чудо та його кріплення перш ніж розібрати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Може ці фото допоможуть

20190103_120534.jpg

20190103_120835.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Гайку не бачив у себе. Вал пробував вибивати в положенні коли стіл крутиться. Йде на 10 мм в обидві сторони і все....

 

А де має бути шпилька що фіксує вал?

, dmytroK написав:

Зверху є доступ до гайки яку можна скрутити, або в певному положенні можна вибити ексцентриковий вал, якщо шпилька яка його фіксує знята вже. Мав подібний гемор пару днів тому, десь пів години дивився на то чудо та його кріплення перш ніж розібрати.

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нажаль зараз займатись стпночком часу зовсім немає :( Займаюсь тим, що потроху стягую оснастку і думаю собі над тим, що б хотілося зробити зі станком коли час таки з'явиться.. .

 

Перетягував його на постійне місце дислокації і трохи порозглядав колону. Здалося мені, що стінки затонкі, хоч і є ребра жорсткості. Ну це й зрозуміло. Все ж таки станок проектувався як гравіювальний. 

 

От же думаю над тим, щоб оьшити станок кругом, де це можливо стальним листом 4 - 5 мм для збільшення жорсткості.  

 

Хто що думає з цього приводу?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

 

 

От же думаю над тим, щоб оьшити станок кругом, де це можливо стальним листом 4 - 5 мм для збільшення жорсткості.  

 

Хто що думає з цього приводу?

Обшити листом та заповнити усі порожнини бетоном - то буде жорсткість, як в 676-го

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Фрезер нужно брать изначально! а играться с пантографом - (основа и стол + сверлильный сверху  отличная сверлилка с координатным столом!)

поставить цель 675 найти приемлемо ценой это что проблема? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, маляр сказал:

Фрезер нужно брать изначально! а играться с пантографом - (основа и стол + сверлильный сверху  отличная сверлилка с координатным столом!)

поставить цель 675 найти приемлемо ценой это что проблема? 

Я не знал что так правильно делать, пользуюсь переделанным во фрезер 4г463  "и в хвост и в гриву", ну да, автоподач нет но стол обширен и влезет для обработки туда многое, и жёсткости хватает. Сильно много лучше чем НГФ110 который официально считается фрезерным станок :)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно или Нельзя и под задачи свои решать вам.

А искать плюсы в том пантографе кроме купил не дорого весом лома и будит мне фрезер - сколько было без вгф 675 и мой тоже месяцами стоял 14-15 ,  и в сборе не редкость найти главное искать и ездить смотреть.

Жёсткости хватает Не хватает!!!  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не утверждаю что фрезер из пантографа лучше названного фрезера вами, но для домашней мастерской, работая острыми фрезами, станок из пантографа получается очень даже и не плох.

Я например, на нём сделал себе такой вот настольный Фрезерок:

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, маляр сказал:

Фрезер нужно брать изначально! а играться с пантографом - (основа и стол + сверлильный сверху  отличная сверлилка с координатным столом!)

поставить цель 675 найти приемлемо ценой это что проблема? 

 

На те щоб робити фрезер з пантографа маю декілька причин:

 

1) Стан. Ціна.

Нарешті, майже в 30 років, зрозумів, що краще купувати в ідеальному чи близькому до ідеалу стані речі в тому числі інструмент та станки. В іншому випадку собі виходить дорожче.... Виключення це якщо дістається майже за дарма, або щоб довести до ідеалу потрібно небагато фінансів/часу. Награвся багато з чим і витрачав багато часу на те, щоб з гімна кулю зліпити. Ліпилося, але час не повернеш. Зробив висновок, що краще простіша річ, але в гарному стані ніж "наворочена", але вбита/підубита. Тому тепер або роблю щось сам з нуля (при цьому отримую задоволення) або купую в чудовому стані. Тому пантограф купив в практично ідеальному стані + недорого. До нього докупив в стані нової ВФГ з автоподачею + хобот дорого :) Тепер купую оснастку в новому стані теж не дешево.... Але разом з тим готовий фрезерний із пантографа в ідеальному стані + трохи оснастки в такому ж стані вийде мені дешевше ніж голий 675 в гарному стані.

 

Не так давно зустрічав 675 Кіров за прийнятною ціною та в чудовому стані. І хотів його забрати, але суми необхідної не мав (та й вже вклався в пантограф і запчастини) + везти за 400 км.

 

2) В силу деяких обставин мені дуже важко витратити на свої "хотілки" разово суму більшу за 10 тис. Тому назбирати на готовий фрезер в гарному стані наразі не можу. А от скуповувати потихеньку вузли та оснастку можу.

 

3) Мені просто подобається фрезерний, що виходить з пантографа :) Коли вперше побачив таку творчість, захотів собі. Люблю нестпндартні, рідкісні та ексклюзивні речі :)

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Из этого пантографа получается отличный фрезерок. При очень незначительной переделке получается хороший станок.

А автоподачи всегда можно реализовать при желании.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Мені просто подобається фрезерний, що виходить з пантографа :)

 

 

Другий мій фрезер також був з львовського пантографа майже нульцевий , пощастило що на додачу мені віддали до нього вертикальну голову з км4 та хоботом  , перший )))) свердлильний станок з хрестовими лещатами ,зараз збираю чеха fn20. Коли награвся з пантографом(задовбався штурвальчики крутити) придбав підубитий  675 1972 року за гроші з продажу пантографу , довів 675 до ладу дуже швидко. Це я до того що рано чи пізно кожен чіпмейкер який хоче заробити копійку  виростає з своїх верстатів, й бажає чогось більш потужного, точного, автоматизованого. Й вибачте але що такого нестандартного,рідкісного та ексклюзивного у фрезері з пантографа? Хода малі, жорсткості зовсім нема,автоподачі теж загубилися голову треба ліпити на соплях з того що знайдеш(по ціні цього ж верстата) . Бажаю вам таки назбирати гроші на 676,675 хоча б. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, karp сказал:

що такого нестандартного,рідкісного та ексклюзивного у фрезері з пантографа? Хода малі, жорсткості зовсім нема,автоподачі теж загубилися голову треба ліпити на соплях з того що знайдеш(по ціні цього ж верстата) . Бажаю вам таки назбирати гроші на 676,675 хоча б. 

Ну про нестандартне та рідкісне не лише у відношенні пантгграфа казав, а взагалі :)

Але фрезерних з пантографа все ж значно меншне ніж заводських фрезерних. І кожен виходить чимось особливий, бо кожен робить га свій лад :)

 

На рахунок ходів. 

Стіл 675: 200×630

Стіл пантографа: 250×500

 

Ходи 675: 320 300 300

Ходи пантографа: 300 200 300

 

Не сильно відрізняються :)

При цьому, здається, оті 200 можна ше збільшити. Десь читав... 

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Reiter сказал:

Ходи 675: 320 300 300

поперечки 200 а не 300

5 часов назад, Reiter сказал:

Не сильно відрізняються

сильно відрізняються в конструктиві і можливостях

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, aegis сказал:

поперечки 200 а не 300

Дані звідси брав .... :/

http://stanki-katalog.ru/sprav_675.htm

 

Згоден, що "дорослий" фрезер буде краще, але поки що маю, що маю. 

Цілком можливо, що згодом поміняю "фрезерограф" на дорослий фрезер. Хоча більше хотілося б просто купити ще й фрезерний.

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Reiter сказал:

Дані звідси брав ....

Наибольший поперечный ход шпиндельной бабки (Y) - 200 мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, aegis сказал:

Наибольший поперечный ход шпиндельной бабки (Y) - 200 мм

Так то ж указано для 6А75в і 6Б75в, а для 675 300 ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

то описка. кажу вам як колишній власник 675.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, aegis сказал:

то описка. кажу вам як колишній власник 675.

Дякую. Ну значить ходи однакові що в 675 що в пантографа. 

Якщо обшити сталевим листом 5 мм та залити бетоном пустоти, то жорсткість теж має бути на рівні :)

 

А на який станок, до речі, поміняли 675 ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не спішіть з тим обшиванням і бетонуванням 99 із 100 що воно вам не знадобиться .

Змінено користувачем Рус Укр
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, aegis написав:

Наибольший поперечный ход шпиндельной бабки (Y) - 200 мм

Так точно , 200мм у 675 . 

2 години назад, Reiter написав:

Дякую. Ну значить ходи однакові що в 675 що в пантографа. 

Якщо обшити сталевим листом 5 мм та залити бетоном пустоти, то жорсткість теж має бути на рівні :)

На превеликий жаль жорсткості на рівні не буде (залиєте чи ні), при обробці заліза теліпатиме стола шо ппц ,будете затискати клин Z щоб цього уникнути то при переміщенні донизу стіл буде йти нерівномірно гучно стукаючи при провалах .Якщо у вас приорітет обробка кольорових металів невеличкіх форматів то пантографа хватить , ще одна важлива порада стосовно змащування , рідні масльонки не дають гарно змащувати направляючі поміняйте їх відразу на нормальні й не жалійте мастила бо чугуній пантографа так собі й стирається дуже швидко ,особливо на ласті осі Z бо вся консоль дуже винесена від ласти і її перекошує особливо якщо ви додасте ваги лещатами або поворотним столом + заготовка .

Це мої спостереження які я згадую ( не є догмою) 

Хочеться  щоб ваш верстат приносив вам задоволення під час роботи .

Змінено користувачем karp
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бетонирование не нужно, хватит зашивку полости в колоне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Максимум что удалось выжать с пантографа, это 5мм заглубление на всю ширину, 10мм фрезой, подача 110мм.мин с СОЖ, дальше вибрировать начинает, но и это хорошо довольно. Фреза 4 пера быстрорез

 

Змінено користувачем Blitzen
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку