vasil

трапеційна різьба

7 повідомлень у цій темі

Чи можна нарізати трапеційну різьбу на 1616 і як.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На любому токарно-гвинторізному  верстаті можна. Виставляємо крок за допомогою коробки подач+гітари.загострити різець і виставити їого за допомогою шаблону(""рибка""). Оберти шпінделя приблизно 200....350, залежно від діаметра заготовки. Різати краще ""в розбивку""за допомогою малої повздовжної. Змащуючи періодично салом,олеїновою кислотою,або рициновою( касторовою)олією.

Змінено користувачем Куляста Блискавка
доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Куляста Блискавка сказал:

На любому токарно-гвинторізному  верстаті можна. Виставляємо крок за допомогою коробки подач+гітари.загострити різець і виставити їого за допомогою шаблону(""рибка""). Оберти шпінделя приблизно 200....350, залежно від діаметра заготовки. Різати краще ""в розбивку""за допомогою малої повздовжної. Змащуючи періодично салом,олеїновою кислотою,або рициновою( касторовою)олією.

Олеїновою і не обов'язково, це ж не нержавіюча сталь. Хіба що мати потім про запас, для нержавіючої. Хто знає які в чоловіка фінанси, а сало є завжди. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

олеиновая кислота это и есть то,что работает из свиного сала,старого,желтого,ТС не указал размеры предполагаемого винта,может он хочет ходовой новый изготовить к своему станку,тогда ничего не получится,их другим методом делали и резать сразу резьбовым я бы не стал,сначала канавочным.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Barth написав:

резать сразу резьбовым я бы не стал,сначала канавочным.

Залежить від кроку різьби.Крок 2.....3 можна і одразу різьбовим, більше 4 мм- канавочним,або різьбовим в ""розбивку"",в залежності від матеріалу заготовки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, Barth сказал:

олеиновая кислота это и есть то,что работает из свиного сала,старого,желтого,ТС не указал размеры предполагаемого винта,может он хочет ходовой новый изготовить к своему станку,тогда ничего не получится,их другим методом делали и резать сразу резьбовым я бы не стал,сначала канавочным.

Видно в мене вийшло виточити ходовий, бо не знав що не вийде))) Хороший Діп 300,  рухомий люнет, гарна сталь і сало-все в ваших руках. Точіть, як вам казали, "в розбивку", і на великих кроках потрібно корегувати кут нахилу різця в сторону різьби

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

написал-на том-же станке для него,на бОльших можно,но вообще их на фрезерных делали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку