Джони

6Р83Ш - оставьте свое мнение, оно очень важно!

21 повідомлення у цій темі

Дорогие коллеги, хочу купить 6Р83Ш может кто работал,знает плюсы, минусы,подводные камни. Прошу поделиться  опытом(хоть пару слов!).

Заранее благодарен! 

0-02-05-728a706e3786a1843a028b4b65d7755c422b39dded490a5d9211c72bb793c63e_c7723df9.jpg

0-02-05-eb6edd551fb25a25e6b4b18ee9e7a46f7fd8c658ba78ce3a9e0cfd90f0b65464_491ad115.jpg

0-02-05-8baaab2a5754542321abdaaf18e424009e65033351ba35f80bed7154c86c5e08_526c71.jpg

0-02-05-e8baa92da26bedc62f5220c7dee92f57337373e3ffe1c29c643f26b7fb20b123_8f027106.jpg

0-02-05-a27fa7b53d96963a1ce3a0b1f61ad4f5d8647b96b37157de237acf499e86e939_1d70d4e1.jpg

0-02-05-8203ab21751877ecd9f3f6aae59513bf86217b2396ec6d9752a54a2bd79c7582_2b6f6bd4.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хороший станок. Фактично міні фрезерний цех.

При купівлі дивитись спрацювання направляйок. Поганяти індикатором поздовжню і поперечну подачу.

Перевірити чіткість включення і роботу автоматичних поперечних і вертикальних подач.

Ручка зліва збоку верхня. Капризний вузол.

 

Перевірити включення автоматичної повздовжньої подачі. Ручка зверху посеред.

Перевірити включення і роботу всих без винятку швидкостей вертикального і горизонтального шпінделів.

Перевірити включення і роботу всих без винятку швидкостей подач.

 

Перевірити чистоту внутрішніх конусів вертикального і горизонтального шпінделів. Перевірити повздовжній і поперечний люфт шпінделів. Перевірити биття шпінделів. Десь так.

Можливо відвідувачі ще щось додадуть.

 

Змінено користувачем mmad2
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Було діло.

То є 6р13, тільки з хоботом + башка ісо40.

Станок ніби то непоганий, але є ряд нюансів. Не треба роповідати про його універсальність, бо ота універсальність деколи перетворюється в універсальну незручність, приблизно як з кухонним комбайном який вміє і молоти і сік тиснути і тісто мішати. А саме: дрібні роботи на ньому робити приблизно так само зручно як на діп300 точити оськи діаметром 12. Виною цьому є важкий СТОЛЯРА, мега важка КОНСОЛЬ і коняча коробка ШВИДКОСТЕЙ ВФГ. Тому якщо ви думаєте що на даному станку зручно дерти скоросною фрезою 120мм  і через 10 хв фрезерувати на валіку шпоночку на 6 - ви помиляєтеся. В мене була задумка продати обидва фрезера (6т80ш і 6м12п) і купити цього як універсального. Добре що не пішов на це. Бо ганяти консоль і стіл на дрібній фрезеровці то дурість. Хочете спробувати - попрацюйте на 6р12 один день на мілочовці. - руки відпадуть. Сильно великих обдирочних робіт вертикальною башкою ви ним не зробите, бо ісо 40 + 2 коліна ВФГ впливають на жорсткість. Жорсткість вфг у нього в рази нижча ніж в 6р12. Масса того коня 4500кг. То якшо дві ціни лому (15грн за кг) то вже отак зразу 67000, а добрий станок такого класу тягне під 90-100 тисяч. Голий...  Тому мій вердикт: станок треба брати ПІД РОБОТУ, а не клювати на універсальність. 

Головка нахиляється в ньому у двох площинах, але це НЕ врятує вас при косих розточках і сверловках.

 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ОГРОНОЕ спасибо , всё учтем! Цена 145 000. У нас в  цеху ещё есть 676п (хотели продавать но, благодаря Вашим советам, передумали!). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Джони сказал:

Цена 145 000.

за такі бабки буде 6р12 + плоскошліф+ сверлилка., або замість плоскошліфа токарник, або розточний.

а 676п залиште.

в суммі даний комплект дасть перду 6р83ш..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В барахолці довгий час висів 6р82ш за 90000. Черга не стояла...Робіть висновки.:))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ціна перебор. станок як такий то не поганий. але все зверху і так сказано.
то не для мілкої роботи станок, а голова для мілкої. мав 6р12 зараз 6т12-29. раджу зупинити погляд  на ці станки. ціни на них від  60 тис. в гарному стані треба пошукати. аби геометрія була, та як перешліфовка стане близько 40 тис. а фрезер без геометрії то є бормашинка на фанері. плюс залишиться 70-50 тис . на які можна взяти горизонтала або понакупляти синусних столів, і ще якийсь станок докупити.
той станок добрий в одному випадку коли потрібно фрезернути за одну установку ножа з двох сторін під 20 градусів. і довжиною 1100мм. для решти є інші моцні вертикали з ісо 50 в голові.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шо правдо то правда треба мати 2 станки великий вертикальний і малу горизонталку з вфг і норм.Максим хай мене підправить якщо я неправий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Дядько Максим сказал:

В барахолці довгий час висів 6р82ш за 90000. Черга не стояла...Робіть висновки.:))

Был ФУ400, состояние 5++  увели с под носа ...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Много работы именно по ремонту узлов, деталей.. Работа вся разная, детали большие! Токарные 1м63(1,5м), 1к62 + сверлилка борльшая есть.

Плуг в Кап Ремонте например. И обдирки много! одна деталь в двух как мин. плоскостях обрабатываеться.... Думаем))!! Всем Большое СП! 

Данный 83ш - с очень малой эксплуатацией... 

DSCN1460.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 По опыту своему, могу сказать ,на вертикальный фрезерный работы больше чем на горизонтал. Наверное 1 к 8 или ещё реже. Отсутствие горизонтального фрезера не большая проблема. Многие работы характерные для горизонтала можно с успехом сделать на вертикальном. Как пример- шлицы наружные...

 А для ремонта таких больших машин ,как на фото, без обдирки не обойтись. Конечно геометрия станка" погоду" тоже делает. Хекерты в этом плане очень жесткие, FSS 400.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 В барахолке кореец есть Ф2-250. В Калуше.Продольный ход - феноменальный (мое мнение) что-то около 900 мм. Поперечная гайка не как на наших на боковом кронштейне, посреди поперечного суппорта, отломать не возможно. По электрике, конечно, там не просто, тех пускателей попробуй найти. Мотор главного привода ,у наших такого не видел, не обычный. По механике тоже нормально. Так понял это копия какого-то чешского TOS -а. Но цена, на мой взгляд приемлемая, и ИСО 40 ,инструмента море. Правда далековато от вас (как и для меня, а так-бы наверное посмотреть точно съездил) 750 км.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

6Р83Ш може виконати всі фрезерні роботи які

роблять окремий горизонтальний і вертикальний фрезери.

Всі і ще "дещо". За це "дещо" замовник зазвичай щедро платить.

До того ж, окремі станки, це займана площа, вартість обслуговування і т.д.

По жорсткості. Жорсткості там вистачає, зафіксовану головку хрін

бульдозером зрушиш. Якщо комусь мало, може навіть відсипати :D

 

Вважаю, топікстартеру, для його робіт, підійде в самий раз.

 

 

Змінено користувачем mmad2
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я би брав, в нас 82Ш, мало скажу вам). Жорстоксті в 82Ш достатньо, в  83 ще більша. Я тут закидав відео як дре 82ш вертикальною головою. Без проблем дре гартовані інструментальні сталі. Якщо інструмент відповідний.

Звичайно на таких станках соток не ловлять. Але навіть наш попрацювавший 82ш +- 0.05 легко попадає. А якщо постаратись то і точніше можна.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Металлист написав:

 В барахолке кореец есть Ф2-250. В Калуше.Продольный ход - феноменальный (мое мнение) что-то около 900 мм. Поперечная гайка не как на наших на боковом кронштейне, посреди поперечного суппорта, отломать не возможно. По электрике, конечно, там не просто, тех пускателей попробуй найти. Мотор главного привода ,у наших такого не видел, не обычный. По механике тоже нормально. Так понял это копия какого-то чешского TOS -а. Но цена, на мой взгляд приемлемая, и ИСО 40 ,инструмента море. Правда далековато от вас (как и для меня, а так-бы наверное посмотреть точно съездил) 750 км.

Корейці непогані електрику переробиш , там проста механіка.А двигун там просто з коротким якорем то зроблено щоб місце економило, сміло нашого поставив тай все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С понедельника планирую поехать посмотреть! У них говорят 2 шт- 83х! Настораживает жесткость ВФГ при обдирке или расточке  большого диаметра (больше 120).

8 часов назад, olkogr сказал:

А я би брав, в нас 82Ш, мало скажу вам). Жорстоксті в 82Ш достатньо, в  83 ще більша. Я тут закидав відео як дре 82ш вертикальною головою. Без проблем дре гартовані інструментальні сталі. Якщо інструмент відповідний.

Звичайно на таких станках соток не ловлять. Але навіть наш попрацювавший 82ш +- 0.05 легко попадає. А якщо постаратись то і точніше можна.

Где посмотреть видео работы ВФГ. Спасибо! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну и последнее: если бы стал выбор 6Р83ш или FU400 для ремонтных и очень разноплановых работ кто что бы выбрал. Прошу поддержать тему, деньги уже ляшку жгут ))!  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Конечно за 83ш. Если станок хорош, то цена 145 000 грн - нормальная. 

FU400 - это горизонталка, накладной головой Вы драть не сможете. И еще одно - накладная голова "съедает" добрый кусок вертикального хода - детали перестают влазить и сверлить уже проблема.

У меня в хозяйстве 6Д82Ш(Дмитровский, ход по Х - 950 мм). Голову перебрал, конус прошлифовал. Поставил на него УЦИ, новой твердосплавной фрезой могу спокойно снять стружку 0,01. Всем очень рекомендую на обдирочных "коней" ставить УЦИ - не пожалеете ни разу. А еще у станков серии "Ш" максимальное расстояние от конуса до плоскости стола больше на 100-150 мм, чем у чистых вертикалок, и это вспоминается, когда нутромер спокойно влазит. Голова станков "Ш" вращается в 2-х плоскостях - это очень удобно и заменить это особо нечем в плане жесткости. Еще немного забываем, что хобот двигается, что позволяет обрабатывать детали больших габаритов. Также у меня еще есть в хозяйстве Heckert FSS400, так что есть с чем сравнить.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, cop511 сказал:

Конечно за 83ш. Если станок хорош, то цена 145 000 грн - нормальная. 

FU400 - это горизонталка, накладной головой Вы драть не сможете. И еще одно - накладная голова "съедает" добрый кусок вертикального хода - детали перестают влазить и сверлить уже проблема.

У меня в хозяйстве 6Д82Ш(Дмитровский, ход по Х - 950 мм). Голову перебрал, конус прошлифовал. Поставил на него УЦИ, новой твердосплавной фрезой могу спокойно снять стружку 0,01. Всем очень рекомендую на обдирочных "коней" ставить УЦИ - не пожалеете ни разу. А еще у станков серии "Ш" максимальное расстояние от конуса до плоскости стола больше на 100-150 мм, чем у чистых вертикалок, и это вспоминается, когда нутромер спокойно влазит. Голова станков "Ш" вращается в 2-х плоскостях - это очень удобно и заменить это особо нечем в плане жесткости. Еще немного забываем, что хобот двигается, что позволяет обрабатывать детали больших габаритов. Также у меня еще есть в хозяйстве Heckert FSS400, так что есть с чем сравнить.

отличный комментарий! Спасибо! 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем спасибо! Взял 6Р83ш уже в мастерской, пока не ревизии, отмывке, очистке, переборке )) . В цене сошлись на 130 тыс. внешне конечно "шахтёр" а по механике вроде ни чё так .... У кого будут какие советы и т.п.,  с удовольствием приму! Может что оснастке или зап.частях пишите в лс. буду закупать (серьгу бы достать!... )   

0-02-01-186f665a90b3d69f898300e6c81df6194f76b56443e0911a02701981e21d7393_5c950669.jpg

0-02-01-daa3dc6f7c413be71d95ae7d0d1e337dd2a8f86ab17040f7d2742e02e0565710_9abe0539.jpg

0-02-01-8dee57c29a9c608c870a6f97e30bc44a6f0a6073c14830e948a7c2429bba1abd_5689a94d.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Джони сказал:

(серьгу бы достать!... )   

дайте размеры серьги можно посмотреть что валялось

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку