voronin_10

Автоматичні подачі для шліфера

1 повідомлення у цій темі

Трішки лірики...

 

Отже тема не нова, оскільки моя ЕМКА дісталася в специфічній комплектіції по електриці та і механіці то, щоб не городити отой чудо електрошкаф, я подумав, що замість кучі трансформаторів, та кучі логіки  в якості аж двох плат, купи резисторів які просто гріють нашу галактику, можна обійтись лише однією платкою яка буде керувати лише трьома твердотільними реле(вони ж тиристори) слухаючи що робиться із двома бвк, ну і змінний резистор для довжини подачі,

думав повторити так як на каналі "Мастерская V&V" але пускачі від таких швидких переключень швидко підгорять і таки буде кз, лізти в електрошкаф не планую років 5 хоча б,

плюс, можна буде відмовитись від цеї чудо шафи яка піде під інструментальний шкафчик :)

ну і все втулити в маленький щиток, який буде під розпайочною коробкою в колоні, пульт зпроектував з композиту, лишив лише гравіровану панель поки отакі розклади....

 

СУТЬ роботи я зрозумів з паспорта, то непроблема, 

 

ПРОБЛЕМА   В НАСТУПНОМУ:

1) чи вистачить твердотільної трьохфазнох релюхи(TSR) для мотора в 0.4кв (трьохфазне підключення)

- а саме аверс та реверс 

- саме головне, коли реле буде робити кз для стопу двигуна, це саме цікаве, бо мотор буде генератором який треба зупинити, чи витримає отих 25а

реле думаю брати в китаї, в нас ціни трішки кусаються

 

ОТЖЕ КОНСТРУКТИВНА КРИТИКА ВІТАЄТЬСЯ

 

П.С. приблизний бюджет реалізації:

трифазне реле 25а = 450 *3

бвк 24 = 150 *2

ардуйна=~100

екран=~100

резистор = ~10

чи доцільно ?

 

 

 

Змінено користувачем voronin_10
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку