petrzhurba

Как включить светодиод, (тема отделена из Ремонт фартука 1Е61ВМ)

42 повідомлення у цій темі

35 минут назад, Наливайко сказал:

Ці профілі працюють як радіатор, і мають штатний розсіювач, без розсіювача в мене зайчики бувало стрибали

Спасибо за инфу! А если штатным  рассеивателем прикрыть, тем что лампы были прикрыты ?

20 минут назад, катран сказал:

 

Заявленная мощность модуля 12 Вт, следовательно без радиатора не обойтись.  И радиатор нужен алюминиевый а не железный, так что магниты бесполезны.

Но надо отдавать предпочтение линейным светильникам, а не точечным которые дают резкоочерченные контрасные тени.  

спасибо, а зачем тогда они нужны? зачем то их выпускают с этими магнитами?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#137342 Опубліковано: · Приховані

47 минут назад, petrzhurba сказал:

зачем то их выпускают с этими магнитами?

 

Это вы у Китайцев спросите O.o

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137383 Опубліковано: · Приховані

3 години назад, petrzhurba написав:

Спасибо за инфу! А если штатным  рассеивателем прикрыть, тем что лампы были прикрыты ?

Розсіяти можна чим завгодно, мабуть будь яким прозорим матеріалом із матовою поверхнею

3 години назад, petrzhurba написав:

спасибо, а зачем тогда они нужны? зачем то их выпускают с этими магнитами?

Випускають не тому що це доцільно, а тому що їх купляють. Ніхто б кривого слова не сказав, якби матриця була прикріплена до радіатора, а вже на радіаторі стояв магніт як зручне кріплення. Сталь поганий провідник тепла

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
34 минуты назад, Наливайко сказал:

Розсіяти можна чим завгодно, мабуть будь яким прозорим матеріалом із матовою поверхнею

Випускають не тому що це доцільно, а тому що їх купляють. Ніхто б кривого слова не сказав, якби матриця була прикріплена до радіатора, а вже на радіаторі стояв магніт як зручне кріплення. Сталь поганий провідник тепла

Ну тогда как обычно , будем дорабатывать изделия. Ставим его на алюминиевый радиатор и крепим куда надо.

3 часа назад, meracom сказал:

 

Это вы у Китайцев спросите O.o

Хороший совет, прямь полезный...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#137419 Опубліковано: · Приховані

А тепер питання від мене. 

Шановні знавці. Маю такі самі модулі як у автора теми і маю радіатори від процесорів зі штатними вентилятора ми. Так ось як найпростіше  заживити вентилятор на 12 вольт маючи 220. Найпростіше блок живлення. Але це ще один елемент в середині плафону який займає місце. Думав про простий резистор діодний міст і якусь мікруху стабілізатор. Хтость щось робив подібне чи все-таки блок живлення рулить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137423 Опубліковано: (змінено) · Приховані

@DrDima77

Для начала вы установите светильник на радиатор без вентилятора, включите пусть поработает и посмотрите насколько он греется, если рукой нельзя вытерпеть, то вентилятор надо ставить, а если радиатор будет только теплый, вентилятор и не нужен.

 

 

 

 

 

Змінено користувачем катран
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137429 Опубліковано: · Приховані

16 минут назад, DrDima77 сказал:

А тепер питання від мене. 

Шановні знавці. Маю такі самі модулі як у автора теми і маю радіатори від процесорів зі штатними вентилятора ми. Так ось як найпростіше  заживити вентилятор на 12 вольт маючи 220. Найпростіше блок живлення. Але це ще один елемент в середині плафону який займає місце. Думав про простий резистор діодний міст і якусь мікруху стабілізатор. Хтость щось робив подібне чи все-таки блок живлення рулить?

Лутьше конечно без вентилятора, радиатор нужно 10квадратных сантиметров на Ватт светодиада(желательно 25 квадратов)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137431 Опубліковано: · Приховані

6 часов назад, petrzhurba сказал:

Спасибо за инфу! А если штатным  рассеивателем прикрыть, тем что лампы были прикрыты ?

спасибо, а зачем тогда они нужны? зачем то их выпускают с этими магнитами?

 Китайци много чего выпускают,  и оно работает пару дней а потом на мусорник... китайские светодиоды желательно питать током на половину меньше номинала, а то и четвертью номинала плюс хороший радиатор и термопаста

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137433 Опубліковано: (змінено) · Приховані

25 минут назад, DrDima77 сказал:

А тепер питання від мене. 

Шановні знавці. Маю такі самі модулі як у автора теми і маю радіатори від процесорів зі штатними вентилятора ми. Так ось як найпростіше  заживити вентилятор на 12 вольт маючи 220. Найпростіше блок живлення. Але це ще один елемент в середині плафону який займає місце. Думав про простий резистор діодний міст і якусь мікруху стабілізатор. Хтость щось робив подібне чи все-таки блок живлення рулить?

у меня такие матрицы висели просто на радиаторах процессоров  и работали пару месяцев - (потом снял мерцание достало)

на матрице есть контроллер который управляет током диода  и при повышении температуры он снижает ток - бережет матрицу от перегрева 

грубо говоря что при сильном разогреве диод будет светить слабее

температура матрицы не поднималась выше 65 градусов -  и что светит слабее не заметил 

IMG_0466[1].JPG

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137439 Опубліковано: (змінено) · Приховані

Модулі мої по 50 ват здається. А радіатор від пентіуму 4 скільки сантиметрів квадратних? Є якісь формули чи ще якийсь метод визначення площі? Все це "усугубляється" закритим корпусом прожектор у в який збираюсь ставити  діоди. 

пс    зараз модуль через термопасту приурочений до якогось невеличкого радіатори пень3 4. Температура через пару годин робити в приміщенні в районі 50 градусів це багато? Якщо я цю конструкцію засунути в корпус як це вплине на температуру?

 

Ппс.  Ось так саме у мене зкручено на такому самому радіатор і як у попередньому пості.

Змінено користувачем DrDima77
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137444 Опубліковано: (змінено) · Приховані

4 минуты назад, DrDima77 сказал:

Модулі мої по 50 ват здається. А радіатор від пентіуму 4 скільки сантиметрів квадратних? Є якісь формули чи ще якийсь метод визначення площі? Все це "усугубляється" закритим корпусом прожектор у в який збираюсь ставити  діоди. 

пс    зараз модуль через термопасту приурочений до якогось невеличкого радіатори пень3 4. Температура через пару годин робити в приміщенні в районі 50 градусів це багато? Якщо я цю конструкцію засунути в корпус як це вплине на температуру?

на фото  тоже 50 ват и радиатор от п4 

если поставите в коробку - греться будет конечно сильнее (увеличить площадь радиатора раза в три и отверстия по бокам - сама матрица залита гелем и влаги не боится - якобы  )

или сделайте радиатор - это корпус изделия  и ребра на улице - матрица выполнена на подложке и  220 на корпус не идет 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

#137463 Опубліковано: · Приховані

1 час назад, DrDima77 сказал:

Модулі мої по 50 ват здається. А радіатор від пентіуму 4 скільки сантиметрів квадратних? Є якісь формули чи ще якийсь метод визначення площі? Все це "усугубляється" закритим корпусом прожектор у в який збираюсь ставити  діоди. 

Міряемо ребро ширина на висоту в сантиметрах маем площу, множимо на 2 бо в ребра дві поверхні, далі множимо на кількість ребер...

 

50градусів впринципі нормально, але чим менше тим довше діод проживе, в корпусі буде грітися набагато сильніше

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку