woodcarver

Придбав GPS-нашийник для собаки. Дуже задоволенний та спокійний, рекомендую, воно того варте.

12 повідомлень у цій темі

12 січня замовив на Aliexpress GPS-нашийник для собаки за $36 з безкоштовною доставкою, вчора отримав, протестував -- дуже задоволений та спокійний тепер щодо дуже неприємної у всіх планах ситуації, коли собака може загубитись. Вставив сімку, прилад стартує десь хвилину, далі можна на нього просто подзвонити -- прийде смска у відповідь з координатами, станом батареї, швидкістю пересування та саме головне з посиланням на Google Maps з точним (зараз хмарно та все погода не дуже) розташуванням звірюги, реальна точність 2 метри, одразу на телефоні бачиш на мапі де собака.

 

Також можна відслідковувати через браузер на стаціонарному компі, а також встановити на Android/iOS додаток, але я не пробував ще, мені досить того, що через 5 сек після дзвінка приходить смска з координатами та посиланням на мапу. Додатки та трек через сайт потрібен якщо прилад не в зоні покриття GSM/GPRS, щоби побачити останні його передані точки на сервер, щоби знати де в останнє прилад виходив на зв'язок чи якось так.

 

Прилад саме GPS + GSM/GPRS, по gps він дізнається свої координати, а по GSM відправляє їх вам, по GPRS передає данні на сервер, якщо активований такий режим.

 

Купляв тут (посилання не комерційне, зі свого аккаунта розлогинівся, включайте одразу англійську мову та $ гроші). По типу коштує 45,99 та постійно діюча знижка до 22%, я замовляв без коробки, так на 3$ дешевше.

 

Рекомендую.

screen-17-38-51.png

Змінено користувачем woodcarver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не собаковод,і в ошийниках не розбираюсь але є одна річ ,ви все добре написали про видслідковування місця положення та собака є собака і воне не прив'язана вашим ошийником,яскравий приклад може бачили в новинах не більше місяця тому загризли собаки 40 річного чоловіка який просто йшов на електричку,Я не говорю що ваша  собака теж на це здатна але я підтримую стару схему вигулу собак -В НАМОРДНИКУ і НА ПОВІДКУ! Як хочете розумийте мене але собака залишается твариною,я дуже люблю тварин и геть не проти їх утримання але все повинно бути з розумом і під жорстким контролем,То му що ми з вами люди і вміємо мислити а собаки як показуют непоодинокі випадки не завжди.

Змінено користувачем Острозуб
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Острозуб сказал:

В НАМОРДНИКУ

Обов'язково, тільки так коли собака виходить з воль'єра навіть ще коли не виходимо з подвір'я.

 

8 минут назад, Острозуб сказал:

НА ПОВІДКУ!

У лісі -- ні. Але навіть с поводка може зірватись у деяких випадках.

 

А тим, що випускають своїх собак без намордників я одразу попереджаю, що якщо ще раз повториться, то я зніму зі свого та спущу на їхньго собаку, результат гарантований буде не на їхню користь. Деякі зрозуміли, деякі ще випробують моє терпіння. Один вже пожалкував.

 

P.S. з днем народження, Острозуб :)

Змінено користувачем woodcarver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раз тема про собак) у меня тоже есть собаки, но живут исключительно во дворе, за ворота не выпускаю.

Но у меня есть опыт, когда искал своего пса 4 дня... радости мало..

 

Хочу себе заказать отпугиватель собак, тоже продается на Али, стоит ~3.5$, у Игоря Негоды на канале небольшой обзор на девайс, пригодится тем кто любит лазить на неизведанных ранее териториях, напр. металоприемках.

Змінено користувачем vaiosx
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну нажаль  у того бідолаги не було із собою такого гарного пса як у вас,у мене його теж нен має.Тому вихід тільки один думать що робите не тільки в данний момент часу а й на перед за можливі наслілки,Тому якщо ви будете використовувати ваш новий ошийник як додатково одягнений на собаку з повідком і в наморднику,я тільки за якщо він використовуватиметься як самостійна одиниця,то ви наражаєте на небезпеку оточуючих, і Я категорично проти!

У мене особисто була ситуація коли до мене підбігає таке собі цуценя(як потім вияснилось) вище мого поясу ,і дуже різко підбігає я остовпів глянувши праворуч в провулок а там іде господар пса і усміхається.Та ви каже не бійтесь це ще цуцик він з вами погратись хотів,На що я йому відповів була б у меня під мишкою кобура аб не проти був погратися з вашим цуциком ,поклавши його парою пострілів а потім можливо і з вами.Той господар насупив брови бігом взяв за ошийнук свого цуцика і бігом пішов назад,ну а в мене на спині холодній піт віступив,доречі собака була без намордника і метрів в 20 від господаря ,щоб він звміг йому зробіти не дай Бог тому взбрелоб щось у голову.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Острозуб Создайте тему под названием например"я обиженый собаками"и высказывайтесь там как Вы расстреляете всех собак и их хозяев,а это тема про ошейник.

@woodcarver Очень интересная тема,так как не одну собаку потеряли на охоте,видел давно что то подобное,но сумы тогда назывались чуть ли не на порядок больше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Перебор Я не ображений собаками,просто по перше хотів застерегти власника теми,по друге в процессі розмови навів приклад з особистого життя.Ну а так да всі ці ноухау дуже цікаві речі хі ба ж я маю щось проти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Перебор сказал:

но сумы тогда назывались чуть ли не на порядок больше.

 

Для охотничьих собак в продаже имеется другой класс устройств, они действительно существенно дороже и вот почему: там идет в комплекте рация, она же треккер с 2х-сторонней связью, вы управляете своей собакой на расстоянии, как-то даете команды и прочее, совсем другая штука, ну и как бонус там тоже GPS, еще сигналы есть и такого типа.  От $300 за комплект нормальный, типа такого:

 

garmin-alpha-ph-au1.jpg

вот они здесь https://buy.garmin.com/en-US/US/cIntoSports-c10342-p1.html

Змінено користувачем woodcarver
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот ТС спомощью даного девайса как раз и предотвращяет переход своего питомца в разряд бродячих(уверен в случае с мужиком были именно они)

@woodcarver Вот что то подобное я и видел.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Перебор Ні ви помиляєтесь,собак було троє,одна сука яка все це затіяла і два кобелі,якщо я правильно пам'ятаю зміст репортажу,і по моєму вони то і були в ошийника с gps.Їх потім всих застрелили але людину то вже не повернеш,Не вже ні хто не читав про це в новинах або не бачив по телеку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Острозуб сказал:

@Перебор Ні ви помиляєтесь,собак було троє,одна сука яка все це затіяла і два кобелі,якщо я правильно пам'ятаю зміст репортажу,і по моєму вони то і були в ошийника с gps.Їх потім всих застрелили але людину то вже не повернеш,Не вже ні хто не читав про це в новинах або не бачив по телеку?

Я смотрел. Не вина это животных, это ВИНА ЛЮДЕЙ. Мы в ответе за тех, кого приручили.

У меня в самого 2 собаки. Одна дворняга, второй типа немец. Но - это частный сектор, который они покидают только раз в год на прививки. Ночью - двор (3 сотки) весь их. Бегают до не могу. К каждого свой вольер (на день) и своя будка. Цепей в метр-два длинной и ошейников я не признаю. 

Я пытаюсь себя поставить на место животного, прочувствовать что хорошо бы было а что - очень плохо. 

Если бы не мог адекватно содержать - не заводил бы ВООБЩЕ. Зачем мучить себя, животных и людей вокруг себя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось цей випадок http://espreso.tv/news/2017/01/07/zagyblyy_vid_ataky_sobak_boyec_ato_zakhyschav_zhinku

Сам тільки що був шокований поки шукав у новинах про цей випадок а дивіться скільки їх є

https://www.ukr.net/news/search/собаки загризли 40 річного чоловіка/

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку