Віталій Дорош

Впав літак Су-27

15 повідомлень у цій темі

     16 жовтня близько 17.00 вийшовши на вулицю ми з колегами почули рев літака. Але він був не такий як завжди, він був якись приглушений, прослуховувались в ньому хлопки та стуки. Через долю секунди почувся вибух. В небо здійнялась чорна хмара диму. - Літак впав.... - подумали в голос колеги... Я на скутер, і бігом туди.

    Куди саме їхати не знав. Їхав в сторону хмари з чорного диму. По дорозі мене обігнала спочатку пожежна а потім швидка. Я за ними і послідував. 

   На полі горів літак. Його не було видно, просто був вогонь. Захотів підїхати поближче, але мене не пустили. Через хвилин десять підїхала поліція та порозганяла всіх на більший радіус від місця трагедії. Ще через півгодини прилетів вертоліт. Також якись 4-ох моторний літак в небі на малій висоті зробив кіл 5 і десь пропав. Потім прилетів ще один вертоліт, потім ще... Вже зовсім стемніло, і я рушив додому. По дорозі зустрів товариша, який бачив політ і падіння літака. 
   "- Летів він приблизно зі сторони Вінниці. Летів не природньо, з гуркотом та коливався з одної сторони на іншу. Летів на малі висоті. Перелетівши місцевий ставок літак якраз добрався до іншого села. Чулись немов постріли та рев двигуна, низького тону, басистий такий.  Висота зменшувалась та зменшувалась. Таке враження, що зараз літак почне торкатись дерев і полетить на хати людей... Але літак різко задер ніс і креном на ліве крило почав падати. Мить і літак лівим крилом торкнувся землі і носом пропоровши вдарився. Вибух і потім все затихло."
   
Ось таке відбулось в наших краях. Сьогодні я був на місці трагедії, вже завантажили великі обломки та двигуна літака на фури.  Цікаво те, що частини двигуна турбіни покриті КОРОЗІЄЮ!! воно все іржаве!! Як на ньому можна було летіти??

Як Ви думаєте, що сталось? Техніка відмовила чи помилки пілотів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Віталій Дорош написав:

Але літак різко задер ніс і креном на ліве крило почав падати. Мить і літак лівим крилом торкнувся землі і носом пропоровши вдарився. Вибух і потім все затихло."

Дуже подібне на втрату підйомної сили та зрив у лівий штопор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ФОТО ВІДЕО ???? А то якось і не віриться?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не думаю, что это корозия. Было пламя, чем то тушили, вот и результат в виде рыжих пятен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Жалко пилотов, оба погибли наш и америкос.

Как настоящие люди увели самолёт от людского жилья и не хватило времени спастись

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, MISHA KU сказал:

ФОТО ВІДЕО ???? А то якось і не віриться?

Так де ж я ото мав з собою камеру? Я швидко на місце поїхав. Повно  інфи в неті. По ТСН показували...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Жалко пилотов, оба погибли наш и америкос.

Как настоящие люди увели самолёт от людского жилья и не хватило времени спастись

 

Да-а. Земля пухом пілотам. Хай почивають з миром. Чув що літак з запорожзької 378 (здається) ескадріллі, але чомусь злітав з Старконівського аеродрому. Іржа на двигунах!? А як тоді долетів через півкраїни? Був на ремонті? То тоді відразу мають бути офіційні заяви, що так і так літак звідти-то з ремонту, в якості постремонтних випробувань вирішено (ким?) взяти участь в операції... 

, Grif написав:

что это корозия. Было пламя, чем то тушили, вот и результат в виде рыжих пятен.

 За півгодини-годину від вуглекислотної піни не виникнуть п"ятна іржі.  

 

Калинівка... Сусідній район.

 

Ічня... Хтось з форумчан здається є звідти? 

 

Та що казати, коли начальник контрозвідки України в дуже не зрозумілих відносинах з росією і кримом зокрема. 

....Кому війна - кому мать родна (

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Описание указывает на проблему с двигателями и до потери высоты должно же было  быть время. Почему  пилот не дал команду американцу катапультироваться в таком случае, да и сам мог это сделать в последний момент за селом, непонятно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Откуда в турбине коррозия?! Нержа и т.д., нет там чернухи, температуры и нагрузки очень большие. Даже в Ан-2 нет ржавейки.

И ещё, Скнилов вспомните.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Stebium1 сказал:

Жалко пилотов, оба погибли наш и америкос.

Как настоящие люди увели самолёт от людского жилья и не хватило времени спастись

Сьогодні говорили, що американець вистрибнув до трагедії, але це зробив якраз при крені літака на малі висоті, і просто вдарився об землю..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, ig3757 сказал:

Откуда в турбине коррозия?! Нержа и т.д., нет там чернухи, температуры и нагрузки очень большие. Даже в Ан-2 нет ржавейки.

Якесь таке воно на вигляд. Я близько підійти не міг.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добре що увели від села.

Вічного польоту...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давайте дочекаємось офіційного розслідування.  Впав борт №70, який пілотував досвідчений пілот, борт недавно був в ремонті. Цей тип літака дозволяє катапультуватись в тому числі з землі, якщо екіпаж не катапультувався, значить були якісь вагомі причини. Корозії при  гасінні бути не повинно, бо практично всі метали на літаку — кольорові.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

выглядит внутрянка двигателя ржавой от спецпокрытия,по описанию похоже на помпаж-выход двигателя на неуправляемое состояние,про катапультирование-в спарке пилот инструктор-который в задней кабине,может принудительно катапультировать курсанта-в передней,возможно так и случилось.Ну а сами летчики-особая каста,во всем мире,всегда пытаются выйти из положения,спасти самолет,потом себя,особенно в обычных,не боевых условиях.Вечного полета.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку