olkogr

Саморобний підсилювач потужності для навушників та акустичних систем.

46 повідомлень у цій темі

Після появи дитини у мене стало ясно що місця в квартирі зовсім мало. І мою звукову систему на базі підсилювача Ямаха і здоровенної акустики прийшлось вивезти у село до батьків). Компютер переніс маленьку нішу де зовсім не було місця на щось велике. Так як в мене звукова карта ЕSI Juli то відповідно навіть на навушники вона не працює. Перша ідея купити нормальний підсилювач для навушників нічим добрим не закінчилась або ціна космос, або параметри не ті. На просторах інтернету знайшов тему на форумі де було описано виготовлення якісного підсилювача. Його і повторив.

Замовив корпус у китаї , виявився трохи завеликий. Тому вирішив впихнути туди  ще підсилювач потужності класу Д для акустичних систем, яких поки що немає). Підсилювач купив готовий, замовив тільки траснформатор.

Нище фото.

DSC_1110.JPG

DSC_1179.JPG

DSC_1545.JPG

DSC_1192.JPG

DSC_1107.JPG

DSC_1541.JPG

DSC_1178.JPG

DSC_1202.JPG

DSC_1200.JPG

DSC_1201.JPG

DSC_1544.JPG

DSC_1109.JPG

DSC_1543.JPG

Змінено користувачем olkogr
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, olkogr сказал:

Замовив корпус у китаї

А не осталось ли у вас часом ссылки на корпуса? Я так понимаю алюминий?

 

А так хороший девайсик получается, главное красивый...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, PiroMAN написав:

А не осталось ли у вас часом ссылки на корпуса? Я так понимаю алюминий?

Є десь, але він не дешевий, з дому закину посилання.

Гарний, а головне на навушники дуже якісний. Звуком насолоджуюсь).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, olkogr сказал:

Гарний, а головне на навушники дуже якісний. Звуком насолоджуюсь).

Ламповый не задумывались построить?

Так сказать для "теплого лампового" звука?

Когда-то с друзьями "развлекались" с останками старых телевизоров, так звук на лампах тогда казался значительно качественнее чем на полупроводниковых усилителях..

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr кстати, вопрос, так как вы недавно занимались поисками корпуса, насколько сейчас сложно найти что-то достойное у нас или заказать в штучном экземпляре?

 

Интересно, т.к. когда-то делал всевозможные шасси для ламповых усилителей и корпуса под заказ, было это правда лет 10 назад, но всё равно интересно как дела обстоят, раньше было практически невозможно что-то заказать в штучном или мелкосерийном виде..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, PiroMAN написав:

Ламповый не задумывались построить?

Так сказать для "теплого лампового" звука?

Когда-то с друзьями "развлекались" с останками старых телевизоров, так звук на лампах тогда казался значительно качественнее чем на полупроводниковых усилителях..

Я не з тої когорти)). Звичайно якість лампи порівняно з підсилювачем на к174ун7 була краща, але технології йдуть вперед, і як на мене зараз, з сучасною елементною базою, якість транзисторних підсилювачів на голову вища лампи, хоча би через відсутність вихідного трансформатора.

4 години назад, PiroMAN написав:

кстати, вопрос, так как вы недавно занимались поисками корпуса, насколько сейчас сложно найти что-то достойное у нас или заказать в штучном экземпляре?

Нормальний корпус важко, але якщо дешево. Я за цей корпус віддав 160у.о. І виконання в нього так собі. Як би знав то би зробив сам, за таку ціну хоч з чушки дюраля). А так китай зараз робить все і для всіх)).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, olkogr сказал:

Нормальний корпус важко, але якщо дешево. Я за цей корпус віддав 160у.о. І виконання в нього так собі. Як би знав то би зробив сам, за таку ціну хоч з чушки дюраля). А так китай зараз робить все і для всіх)).

В общем мало что изменилось... правда раньше и китая особо небыло...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

IMG-ae0c1198c5fdfe4c00548c419fd2a22f-V.jpgЩе знайшов кілька фоток процесу побудови. Видно плату з трансформаторами. Її фрезернув на 67к25). Аналізатор спектру дуже класний. Затримки не замітні. . З піками. Коли працює двишся на нього, музику слухаєш.... Я на вогонь))) 

DSC_1021.JPG

DSC_1092.JPG

DSC_1015.JPG

DSC_0995.JPG

DSC_0997.JPG

Змінено користувачем olkogr
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А какой размер корпуса? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валентин В.В. написав:

А какой размер корпуса? 

 

320х245х70мм.

Тепер на своєму місці)

DSC_1552.JPG

Змінено користувачем olkogr
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr я категорически против антиадептов тёплого-лампового-кардинальского звука! :)
Шутка.
На самом деле всё (восприятие) зависит от глубины и продолжительности тренировки слухового аппарата конкретного Человека.
Звук не должен быть "тёплым" или "твёрдым". Он должен быть таким, каким его кто-то (что-то) создал.
И, в этом месте, я прошёл все глубины глубин (закончив на ГМ-70). Пока остановился на "симметричном гибриде" с ламповым началом и транзисторным "концом". Каждый несёт свой чемоданчик.
Жду появления усилительного прибора с линейностью электровакуумного триода "по входу" и "токовыми возможностями" современного транзистора "по выходу"...

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Жду появления усилительного прибора с линейностью электровакуумного триода "по входу" и "токовыми возможностями" современного транзистора "по выходу"...

Ну польовики практично те що треба. Як би не велика ємність затвору. Для навушників я вважаю сучасної бази вистачає. Лінійність достатня для невеликих напруг. І швидкість наростання (думаю це одна з головних характеристик сучасного транзисторного підсилювача) для цих напруг цілком достатня для достовірного передавання звуку. Для мене теж головне точність відтворення джерела сигналу а не фарбування його в ламповий чи якісь інші кольори....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, olkogr сказал:

Ну польовики практично те що треба

Какие? "Вертикальных" полевиков раз-два и обчёлся. И ценники у них за пару как у всего твоего услабителя...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, olkogr сказал:

Аналізатор спектру дуже класний.

Китай \ местный \ самодел ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr но я не для поспорить и не для пофлудить!
Просто тема для меня весьма глубокая и в ней постоянная борьба с самим-собой...
Изделие вполне зачётное! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Одессит написав:

Какие? "Вертикальных" полевиков раз-два и обчёлся. И ценники у них за пару как у всего твоего услабителя..

Ну так, ціна це вже друге питання. Як на мене ще є варіант підійти з іншої сторони. Знайти випромінювачі звуку такі які будуть добре узгоджуватись без трансформаторів з лампами. Цей комплект був би справді хайенд в звуці). І може тоді я б повернувся до лампи).

, valand написав:

Китай \ местный \ самодел ?

Звичайно китай, десь 1300грн.

, Одессит написав:

Просто тема для меня весьма глубокая и в ней постоянная борьба с самим-собой...

Сам коли ще дуже звуком хворів боровся). Але з часом почав боротись з іншими речами і звук якось відійшов на другий план. Але всерівно слухати незрозоміло що поки не можу).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, olkogr сказал:

Знайти випромінювачі звуку такі які будуть добре узгоджуватись без трансформаторів з лампами. Цей комплект був би справді хайенд в звуці). І може тоді я б повернувся до лампи).

Этому вопросу я с коллегами посвятил много лет. Основные выкладки таки лежат в тырнетах под тем-же "ником".
Вопрос согласования решается так просто, что даже смешно (выходной импеданс усилителя равен входному импедансу АС во всём диапазоне частот (2Гц...200кГц). Хотя не совсем просто в чисто технической реализации.
Нынче общеприняты "силовые" способы борьбы с проблемой.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос ТС-у,чем отличается Ваша изи джулия от моей,с переворачиваемыми разьемами и отдельным жгутом разьемов,в котором есть в том числе и выход на наушники и прочие стандартные и не очень выходы-входы,платка за 300 баксов и комплектом проф программ очень неплохо звучит и позволяет больше,чем мне надо в плане всяких обработок,это для музыкантов разработка вообще.Изделие,Вами изготовленное,ничем внешне от заводского не отличается,и внутри тоже,насчет звука не знаю,тут не слышно да и у каждого свои предпочтения,некоторые вообще тишину любят.И всем известная истина-только одной составляющей не выкрутится,источник-связь-усилитель-связь-излучатель,помещение и его обстановка тоже сильно влияют.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olkogr  фотки красивые. но характеристики усилителя тоже интересны.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Barth написав:

Вопрос ТС-у,чем отличается Ваша изи джулия от моей,с

Я не знаю яка у вас. В мене версія з лінійними виходами компонентними, а якщо перекинути то з диференційними. На навушники вона працювати не може (вихідний опір завеликий)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Иванович сказал:

но характеристики усилителя тоже интересны

Вообще не интересны! Повседневная многолетняя практика указывает на то,что "нули за запятой" никакого отношения к верности воспроизведения не имеют.
Хотя, конечно, имеют. Но не те, которые принято измерять.
В этом смысле лекальная линейка намного точнее всех измерителей КНИ в "аудио"...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

@olkogr  фотки красивые. но характеристики усилителя тоже интересны.

Та в інеті є про цей підсилювач все писано. Переписувати їх сенсу немає. Переміряти це все не маю апаратури. На мій слух грає дуже добре. Був в рік назад в Китаї, зайшов в аудіофільский  магазин. Де підсилювачі для навушників починались від 300у.о. Сидів там пів дня. Вибирав навушники на підсилювачі за 3000у.о. ))) . Після їх вибору, почав пробувати різні підсилювачі. На мою думку цей грає не гірше ніж ті що я пробував в районі 1500у.о. Після цієї ціни я вже чесно кажучи почав втрачати різницю якості звуку на тих вухах що вибрав я для себе).  Ну і моя ямаха на вуха грає гірше за цей підсилювач притому суттєво.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, olkogr сказал:

Вибирав навушники на підсилювачі за 3000у.о. )))

Завязывай с этим! У мну в мастерской валяются "саб" KEF-Reference и Харман/Кардан AVR-75 чиста для поболтать в "скайпе" :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

П.С. Попались мені прада два підсилювача зі звуком за який би я і 100 баксів не дав, а вартість була поза 1000

, Одессит написав:

Завязывай с этим!

Знаю, цю слабість потрібно на корню різати в собі. А то весь сімейний бюджет на коробочки і кабелі піде))). Але навушники таки взяв  непогані, не жалію. На якісну акустику навіть страшно дивитись))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, olkogr сказал:

На якісну акустику навіть страшно дивитись))))

Это самый сложный вопрос во всём. Но мне-таки повезло и я нажил себе Dali Megaline-III. Единственная пара в Украине...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку