Дядько Максим

Прокат такелажного обладнання. Смисл?

38 повідомлень у цій темі

Усім здоровЛя.B| Є такі думки. Займаюся на постійній основі виготовленням так званих "танчиків" і "низькопідхватних домкратів". Стандартний комплект то є 4 танчика+2 рукоятки до них+ 1 домкрат. Річ крайнє потрібна, зручна і облегшує процес перевозки, перетягування і т.д. наших станочків. Все якби ок, але є одне але. Комплект 4танчики+2рукоятки+домкрат виносить твердих 1000$. Так, я знаю, на трубах дешевше, а на шпалах намазаних переробкою взагалі на халяву...до поки станок не лежить на боку з вирваним столом і погнутими гвинтами. А потім на форумі теми "спасітє-памагітє"...

Але річ не про це. Не кожен хобійщик, не кожен "домашній" майстер і не кожен ЧІПмейкер може собі дозволити такий комплект, бо зачастую люди купляють омріяну іграшку мало не за останні гроші. А перевезти безпечно хочеться..Кілька разів я давав власний комплект місцевим хлопакам на день-два. Всі були задоволені. Тому в мою хвору голову встрільнула думка: ПРОКАТ. Але виникає кілька питань. Як застрахувати дане майно від "польоту в нікуди"??O.o

Роклу яку ви можете позичити у знайомого завскаду сюди не приплутуйте. Домкрат тисне 12т. ; Танчики перевозять 10т. Хоча первозили каруселбку массою 12т.

Коли я беру на прокат в "прокаті інструментів" конячий перфоратор, то я залишаю його ПОВНУ вартість (6000грн було останній раз), юзаю його скільки треба. Приношу назад. Мені повертають 6000грн за мінусом оплати прокату. Все ясно. Все просто. Ніяких паспортів, водійських прав, бабціних пенсійних посвідчень, натільних хрестиків ніхто не бере з відомих причин.Не маєш 6000грн - шлямбур в руки. O.o

Але то місцева послуга. 

Розглянемо варіант: ДМ у Львові, клієнт в Києві-Харкові-Дніпрі...Хоче на день поюзати.

Як тоді? Страховий внесок 28000 грн???....Ну ок, комплект вже не новий, нехай навіть 15000 грн на карточку туди і назад? Не кожен має, не кожен хоче. Особисто мені оті перксилки гривасиків через банк не потрібні. Бо це ОБОРОТ. Не забуваймо ще і таку річ. Комплект 4танчика+домкрат+рукоятки заважує 120кг + упаковка. І за ці всі покатушки також платить клієнт. З Львова у Київ пересил в 1 сторону винесе під 500грн. Добова плата за користування комплектом 800-1000грн. По крайній мірі така ціна діє у Львові.  Грубо кажучи: день користування тим комплектом в Києві винесе чуваку 500+1000+500=2000 грн + страхова сумма .

Хто що думає? Наскільки це реально і ЯК то все організувати? Дякую.

0-02-04-19fc4c106c8ea98b629830bc97448dc575571cd680c4576acf79ac22f08bef98_full.jpg.84622eae9e5d73c01b72c97b8c271495.jpg

0-02-04-86cfd1ce4532990867b922a96b60c2d13348321696463807cf31160570f8e4e8_full.jpg.31016674d1eaa80b447d39c0f13e724f.jpg

0-02-04-bd91ad80c81b162c9285ad64c08e597b216e6750dcd5c93f87e09161971d934a_full.jpg.d8364dbcf99cddc4e390096235fe7fec.jpg

39933961_463971664099551_7466122872486887424_n.jpg

Змінено користувачем Дядько Максим
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та верну я тебе твои танчики :)
А прокат дело такое... Могут колёса стереть за один заезд до осей...
Тоже нужно учитывать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, бройлер сказал:

і не треба забувати-Допомогти – це вже досягнення результату (милосердя)

Купіть комплект за штуку баксів, або ще краше - зробіть!  І роздавайте всім бажаючим на халяву + пересилку оплачуйте, покажіть приклад милосердя, а інших вчити жити і заробляти не треба.

7 минут назад, Одессит сказал:

Та верну я тебе твои танчики :)
А прокат дело такое... Могут колёса стереть за один заезд до осей...
Тоже нужно учитывать.

та я і не сумніваюся:))) цікавить механзм і доцільність затії.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Дядько Максим сказал:

цікавить механзм і доцільність затії.

Пока у нес нет института страхования рисков подобного рода: только залоговая стоимость.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені здається що таким займатися не слід, особливо в Україні, гроші отримані в наслідок прокату не покриють витрати на лікування нервів.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@бройлер если у вас есть какие-то проблемы или пожелания относительно благотворительности: откройте свою тему в соответствующем разделе форума. Некоторый опыт у нас (форумчан) в этом деле уже есть.
Следующее ваше сообщение в этой теме будет расценено как флуд.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Anton01 сказал:

гроші отримані в наслідок прокату не покриють витрати на лікування нервів.

якщо застрахував б/у річ за ціною нової, то спиш спокійно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну на самом деле вопросов будет гораздо больше ,Как и проблемных ситуаций.

Простой пример- получаете залоговую стоимость(что само по себе еще под очень большим вопросом) -отдаёте комплект в работу,

в работе его немного или много прибивают.Как определить степень прибитости в деньгах? Ну ладно допустим для себя  определите,вторая сторона категорически не согласна-дальше что? бодаться? 

И с бабками которые "светить " не охота проблем тоже предостаточно возникнуть может.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если взглянуть с другой стороны, нужно иметь постоянно в наличии, минимум 40 шт. танчиков и 10шт. домкратов. Это всё надо изготавливать и хранить у себя...

 

Один сплошной геморой с логистикой, ну а сама идея интересная конечно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Одессит я бы предложил решение-минимум.
Сготовить многоразовую транспортную тару соответствующего уровня для надёжной пересылки комплекта.
А далее: хотите - платите. Не хотите - катайте на трубах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Cracker сказал:

Простой пример- получаете залоговую стоимость(что само по себе еще под очень большим вопросом) -отдаёте комплект в работу,

в работе его немного или много прибивают.

если вы сломаете перфоратор с проката то высчитают стоимость ремонта, точно также если вы коцнете тачку которую взяли на прокат покататься.

2 минуты назад, DimoR сказал:

40 шт. танчиков и 10шт. домкратов.

спрос порождает предложение.Если будет такой БОЛЬШОЙ спрос, то я готов.  

1 минуту назад, Одессит сказал:

Сготовить многоразовую транспортную тару соответствующего уровня для надёжной пересылки комплекта.
А далее: хотите - платите. Не хотите - катайте на трубах.

я так і планував, зварганити ящик з рукоятками. Бо кожен раз обриштовка-пінопласт-стрейч - не варіант.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все намного проще чем хочется , заключается договор в котором все чотко описано .и всех делов.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Bonneville сказал:

Все намного проще чем хочется , заключается договор в котором все чотко описано .и всех делов.

А в разі невиконная договору доведеться просто судитися 3-5 років. І невідомо чим все це закінчится.

Змінено користувачем Anton01
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ИМХО  затея ,как  и весь существующий прокат, может работать  только в пределе одного города, области,, когда прокатчик и клиент будут общаться напрямую. Все эти пересылки не внушают доверия.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Дядько Максим сказал:

Если будет такой БОЛЬШОЙ спрос, то я готов.  

Тогда с логистикой проще. Сделал бы так: фото клиента с паспортом в руках + стоимость аренды + страховочная стоимость...

Змінено користувачем DimoR
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Anton01 сказал:

А в разі невиконная договори доведться просто судитися 3-5 років.

Вы себя страхуете полной сумой залога приехало оборудование. Оцениваети сост и возращаете  задаток.  Что вы указываете в договоре. Кого не устроит их право  судиться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Bonneville сказал:

Все намного проще чем хочется , заключается договор в котором все чотко описано .и всех делов.

в случае кражи ищите "Васю", и звоните в "Спортлото".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
27 минут назад, Дядько Максим сказал:

Купіть комплект за штуку баксів, або ще краше - зробіть!  І роздавайте всім бажаючим на халяву + пересилку оплачуйте, покажіть приклад милосердя, а інших вчити жити і заробляти не треба.

та я і не сумніваюся:))) цікавить механзм і доцільність затії.

Для Вас.особисто ДМ можу нагадати .що саме я їздив два рази в Ужгород на чермет ( не памятаю ,що то за станок був Югослав мабуть з кольоровими  шильдиками) і від чистого серця хотів вам допомогти ..До речі безкоштовно  і особисто Вам дзвонив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Bonneville сказал:

Вы себя страхуете полной сумой залога приехало оборудование.

ну тогда и договор не нужен. Я ему росписку дам.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

диллеров в крупных городах держать и все. и они  возьмут денег (залог) и вернут его по возврату, проверят сохранность и тп.

есть только один минус - забесплатно мало кто согласится такое делать, за деньги будет пускать мимо кассы часть заказов. как тут поступить ума не приложу

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, бройлер сказал:

від чистого серця хотів вам допомогти

я вам дякую, хоч нічого і не вийшло, але тут йде мова про ризик мого майна перед чужими незнайомим людьми. Я би вам і безкоштовно дав поюзати. Тут питання інше стоїть, я думаю ви розумієте різницю. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Дядько Максим сказал:

ну тогда и договор не нужен. Я ему росписку дам.

Як в цій схемі буде задіяний нотаріус? Розписка не завірена нотаріусом нічого не вартує.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, aegis сказал:

диллеров в крупных городах держать и все. и они  возьмут денег (залог) и вернут его по возврату, проверят сохранность и тп.

диллеру платить процент надо+ нет гарантии что он в кассу положит прокат за 2 дня при реальных 3-4...

1 минуту назад, Anton01 сказал:

Розписка не завірена нотаріусом нічого не вартує.

розписка від юридичної особи з печаткою. Прибутковий касовий ордер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер. 

Находите людей (которым доверяете) в Киеве, днепре и так далее , им высылаете по к/т. И они за определенную мзду занимаются арендой . 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, aegis сказал:

за деньги будет пускать мимо кассы часть заказов. как тут поступить ума не приложу

Ну это могут быть и форумчане, что снижает риск, и у

 

10 минут назад, aegis сказал:

диллеров в крупных городах

может не быть оборудования, он прибывает под заказ работ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку