Sega

Чим пожертвувати підошвою різцетримача чи жорсткустю різця?

27 повідомлень у цій темі

3 часа назад, aegis сказал:

Верно Денис писал что не нагрузите вы пластинку и резец даже 10мм. с нормальным станком можно снимать 2мм на сторону с подачей 0,2 на дюрале. не знаю что там у вас за детали, но уверен что станок загнется

Напевно Ви реінкарнація Ванги якщо вже знаєте  "уверен что станок загнется". Попри те що я не писав ані слова ні про матеріали які я хочу обробляти, ні про режими роботи станка. Я просто цікавився розмірами різців бо, 10мм різці в мене визивають недовіру, лише з тої причини що не маю досвіду роботи на токарному станку взагалі. Можливо й справді мені за очі вистачить й 10 мм різців. Для того я й створив цю тему...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Sega на довольно крупном чпу (шпиндель с км5, привод ДПТ 7кВт+акс), штатные резцы стоят 20мм. по бедности ставили 10е. норм гребут не переживайте. сталь до 1,5мм на сторону, дюраль до 2-3 пластинка регулярно брала. собственно больше не экспериментировали ибо это уже насилие над инструментом, в частности, над пластинкой типа ссжт060204

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Sega сказал:

Напевно Ви реінкарнація Ванги якщо вже знаєте  "уверен что станок загнется". Попри те що я не писав ані слова ні про матеріали які я хочу обробляти, ні про режими роботи станка. Я просто цікавився розмірами різців бо, 10мм різці в мене визивають недовіру, лише з тої причини що не маю досвіду роботи на токарному станку взагалі. Можливо й справді мені за очі вистачить й 10 мм різців. Для того я й створив цю тему...

Без обид-не нужно много теоретизировать,так Вы еще больше запутаетесь и будете продолжать сомневаться.Запустите станок,пробуйте точить.Не сразу,но придет понимание,и чувство станка и инструмента,вот тогда и можно будет поговорить о сечении державок и прочем.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.10.2018 в 14:53, Sega сказал:

лівого прохідного

Кстати еще одна выгода от обратного резцедержателя в том что обычный правый резец можно использовать в обратном резцедержателе как левый если его не переворачивать вверх тормашками.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за поради. Замовив все таки 10мм державки під 06 пластину. Повірив на слово що 10мм різцем можливо спокійно користуватися. Та й мала повздовжна залишиться на місці. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ви можете ставити різці прямо на МП затискаючи їх лапкою.

Звичайно ви втратите дещо оперативність, але зможете ставити навіть 16 різці, особливо корисно для розточних глибоких.

А коли робиться серія, то інколи краще змінити принцип базування і змінювати заготовки по черзі, а не різці.

img1.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.11.2018 в 12:56, Sega сказал:

Замовив все таки 10мм державки під 06 пластину. Повірив на слово що 10мм різцем можливо спокійно користуватися

можна. спокійно

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.11.2018 в 13:37, hopscotch сказал:

Ви можете ставити різці прямо на МП затискаючи їх лапкою.

Звичайно ви втратите дещо оперативність, але зможете ставити навіть 16 різці, особливо корисно для розточних глибоких.

А коли робиться серія, то інколи краще змінити принцип базування і змінювати заготовки по черзі, а не різці.

img1.jpg

Це ж я ких років цей ветеран? Мабуть ще Леніна пам`ятає.?! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.11.2018 в 13:37, hopscotch сказал:

Ви можете ставити різці прямо на МП затискаючи їх лапкою.

Это факт, главное - чтоб была жесткая фиксация. А что касетную не берем во внимание?

"Звичайно ви втратите дещо оперативність, але зможете ставити навіть 16 різці, особливо корисно для розточних глибоких."

А не кому не мешает. что у розточных - вершина пластины - ниже чем высота державки?

"А коли робиться серія, то інколи краще змінити принцип базування і змінювати заготовки по черзі, а не різці"

101%, но на каждый день. лучше фиксация в резцедержалке, и что б она фиксировалась как можно на меньшем угле поворота. 

В 05.11.2018 в 12:56, Sega сказал:

Дякую за поради. Замовив все таки 10мм державки під 06 пластину. Повірив на слово що 10мм різцем можливо спокійно користуватися. Та й мала повздовжна залишиться на місці. 

Да, но на сколько можно сделать вылет резца? На 15 мм, без потери жесткости?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 30.10.2018 в 08:48, Sega сказал:

Став щасливим власником шкільного токарного станка. Вирішив придбати різців зі змінними пластиками у піднебесній. Заміри показали що мені підійдуть різці висотою лише 10мм. На станку доволі масивний різцетримач 70х70 мм верхня площадка майже 14мм товщиною, нижня 7мм. А тепер питання - що буде краще для жорсткості зменшити товщину підошви з 7 мм до 5 мм й користуватись різцями 12х12 чи нічого не робити й користуватись більш слабшими різцями 10х10?  Дякую за аргументовані відповіді.

Сделайте универсальный резцедержатель- полочку под 12*12 и 10*10 и все, вопрос по сути закрыт.... Делал не раз на малых станках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку