Zpmservice

Какими отрезными дисками Вы пользуетесь?

46 повідомлень у цій темі

Всегда пользовался отрезными запорожского абразивного завода. Сегодня наткнулся на такой обзор 

 

Меня удивили отрезные  Ataman.

А чем Вы пользуетесь?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Pferd

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На мой взгляд, Атаман один из лучших брендов на Украине, пользуюсь ими всегда. Удивляет цена/износостойкость. Перед этим использовал NovoAbrasive, Virok Ninja, Запорожабразив, Иршавский АЗ - всё не то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Также +++ в сторону ataman. Ещё были неплохие "карпаты"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Zpmservice написав:

Всегда пользовался отрезными запорожского абразивного завода.

 

, Zpmservice написав:

Меня удивили отрезные  Ataman.

 

Такая же история :)

Запорожские отлично режут алюминий, помимо прочего.

А недавно взял Атаман, поскольку других не было и тоже был приятно удивлен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Раньше  были  "ЛУГА" ,  сейчас  запорожские.  Видео  наводит  на  мысли...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пару раз брал Атаман, чисто случайно, но как-то внимание не акцентировал на большем ресурсе. А так постоянно запорожскими пользовался. Один раз запорожский разлетелся - почти новый 180-ый и при минимальной нагрузке - ударил в пол, отскочил, счесал руку, щеку и улетел - нашел оторванный полумесяц по пути домой. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Атаман самі зносостойкі. Переконано на практиці. Це дуже сильно проявляється на різі листової бляхи 1-3мм товщиною. В 1.5-2 рази довше стоїть на болгарці. + не є дорогими. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все отечественные марки-барахло, так, перебиться, если нужно срочно, и хороший круг взять негде.Перепробовал много остановился на Wurth.

Еще очень нравились Kronnenflex.

При чем цена их практически не отличается от отечественного никудышнего г-на. В пределах пары грн, а удовольствие , качество, износостойкость, режущие х-ки, на миллион.

Змінено користувачем vsesam
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Pferd

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользовался всем что под руку попадалось, в основном либо запорожские, либо ширпотреб от дядюшки Ляо. Атаманом тоже пользовался.

 

Прямо настолько огромной разницы в них не заметил, но заметил другое - если на круг давить, наклонять в пропиленной борозде, шлифовать им или резать  листовой метал с торца - вот тогда он таки действительно быстро истирается. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользуюсь импортными вулкан и филфлекс , очень хорошо режут и при этом очень стойкие к истиранию и рассыпанию

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поддерживаю Атаман. И режут и цена. Запорожские хорошие были в начале производства.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

S&R  серии "Meister". Стойкость выше "Атмана" раз в пять. А стоят всего в полтора раза дороже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, Mister написав:

Pferd

Аналогічно. Досить міцна німецька""конячка"". 

Цікаво, чому виробник дав ""кінську""назву дискам? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Режу кругами Сталь 125х1х22,23 и скажу они меня устраивают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

"Kronnenflex" очень хорошие но  толстые (греют метал  ) но не бояться вибрации  и дорогие. нужно чтобы болгарка была мощная. Тогда все супер.

"Атаман" лидер цена качество скорость реза.

"Сталь"  дешевые, очень быстро режут!!!  но и расходуются быстро (кругом все в пыли)  без намордника никак. (не очень люблю но режут  действительно быстро. Так как зерно все время обновляться ) 

"Hilti".  Очень медленно режут! если сравнивать из  "Сталь"  раза в 2. но и хватает надолго ( доволен) 

"Луга "- боюсь  брать. И не беру!!! в основном попадаются гавняного качества.

 

Иными словами  если покупаю сам то стараюсь брать Атаман или  Kronnenflex. Иногда  предлагают за хорошую цену  Hilti то с удовольствием покупаю не смотря на  их низкую скорость реза.

Остальными кругами иногда пользуюсь но ни чем примечательным они мне не запомнились.   

     

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Что можно о их говорить если взял в разных точках одинаковые диски один из них на той же железяке просто как песок ушёл ?(и каким то хреном он был дешевле ) Атаман и ЗАК рулят но с запоржскими как раз был весёлый случай ) Кто будет в днепре можете на курчатовском накупить попробовать по 7 гривен за 125 тый ? но я больше туда не вернусь что то там не ладное )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не дивлюся на марку.Беру на базарі б.у диски діаметром 150-160мм за 8грн.Є Werk а більшість power flex.Так товщина у них 2мм але мені яка різниця,чим дома різати.Чи піти у лавку і купити 125мм за 20грн,хоч і товщина у нього 1мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Сергій Лавріненко сказал:

Не дивлюся на марку.Беру на базарі б.у диски діаметром 150-160мм за 8грн.Є Werk а більшість power flex.Так товщина у них 2мм але мені яка різниця,чим дома різати.Чи піти у лавку і купити 125мм за 20грн,хоч і товщина у нього 1мм.

Не насілуй іі 1.25 максимум . я попиляв рік 2 мм . редуктор на мусорку . 1.25 і йде легше . болгарка 1.1 квт 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уже давно пользуюсь Kronnenflex,альтернативы им пока не вижу.

На втором месте Wurth-red.

Все отечественное-карьерный песок замешанный с глиной а не абразивные круги.

DSC_0699.JPG

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не маю довіри до відео з тестами в першу чергу з-за неправильного напрямку різання. Болгарка при різанні повинна "тікати від" ріжучого, а не "набігати на " нього. Використовую щоденно в роботі досить багато болгарку. Перепробував дуже багато різних абразивних кругів. З відрізних кругів Ф320мм накращі для мене в роботі — Кроненфлекс. З кругів Ф125 мм використовую останнім часом Спрут-А. Досить не погано себе зарекомендовали також Запоріжські та Нововодолазькі круги. В основному використовую товщину 1,2мм.  Атаман непогані зачисні, відрізні на мій погляд поступаються по зносостійкості.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Artem1ks сказал:

Атаман и ЗАК рулят но с запоржскими как раз был весёлый случай ) Кто будет в днепре можете на курчатовском накупить попробовать по 7 гривен за 125 тый ? но я больше туда не вернусь что то там не ладное )

Якщо  взяти  запоріжські  при  заводі  в  магазині, ( по  моєму,  "Квант" ), то  вони  ( 125мм )  виходили  до  7гр,  тільки  продають  в  коробках  по  100шт  ( точно  не  пам"ятаю,  десь  записано  в  записнику).  Кількість  може  різнитися  в  залежності  від  товщини  диска.                                   

 

1 час назад, IMP сказал:

в першу чергу з-за неправильного напрямку різання. Болгарка при різанні повинна "тікати від" ріжучого, а не "набігати на " нього.

Оце  Ви  темку  зачепили !  До  речі,  я  працюю  іскрами  " від  себе "  Перша  "болгарка"  ( 230 мм )  куплена  в  2000 році.   Заодно,  мимоходом,  куплені  нові  тапки  комнатні,  тряпчані,  бо  старі  порвалися.  І  от  перший  досвід  роботи  болгаркою  іскрами  "на  себе"  -  поїхав  купувати  нові  тапки.  Після  того  розвернув  редуктор  іскрами  "від  себе",   і  ніхто  мене  не  вмовить   тепер  зробити  навпаки.  Я  бачив,  як  народ  танцює  із  "болгаркою"  іскрами  під  себе.  І  бачив  згорівші  спортивні  штани.   І  все - одно  вони  працюють  " на  себе "  Ви  зараз  будете  казати  за  спецодяг,  то  я  Вам  так  скажу,  що  мені  класно  працювати  в  "пєнках"  на  ногах  і  не паритися  в  спецухі.  А  ще  треба  правильно  тримати  "болгарку",  як  у  моєму  випадку,  бути  уважним,   і   НЕ  ПОСПІШАТИ  ( це  найголовніша  причина  всих  негараздів )

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, инженер сказал:

А  ще  треба  правильно  тримати  "болгарку"

і буть готовим при якомусь закусванні шо вона поїде на тебе а не від тебе ) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, инженер написав:

Оце  Ви  темку  зачепили !  До  речі,  я  працюю  іскрами  " від  себе "  Перша  "болгарка"  ( 230 мм )  куплена  в  2000 році.   Заодно,  мимоходом,  куплені  нові  тапки  комнатні,  тряпчані,  бо  старі  порвалися.  І  от  перший  досвід  роботи  болгаркою  іскрами  "на  себе"  -  поїхав  купувати  нові  тапки.  Після  того  розвернув  редуктор  іскрами  "від  себе",   і  ніхто  мене  не  вмовить   тепер  зробити  навпаки.  Я  бачив,  як  народ  танцює  із  "болгаркою"  іскрами  під  себе.  І  бачив  згорівші  спортивні  штани.   І  все - одно  вони  працюють  " на  себе "  Ви  зараз  будете  казати  за  спецодяг,  то  я  Вам  так  скажу,  що  мені  класно  працювати  в  "пєнках"  на  ногах  і  не паритися  в  спецухі.  А  ще  треба  правильно  тримати  "болгарку",  як  у  моєму  випадку,  бути  уважним,   і   НЕ  ПОСПІШАТИ  ( це  найголовніша  причина  всих  негараздів )

 Колгосп — справа добровільна. Тему напрямку обертання круга болгарки я зачепив не з огляду зовнішнього вигляду ваших тапок, а з міркуваннь техніки безпеки. В один прекрасний момент (бажано все-таки щоб такого не сталось..) болгарка може вирватись з ваших рук і поки диск не зупиниться остаточно, то вона може попсувати як ваші тапочки, так і нігті пальців в тих тапочках, а може й більше.)))))

Змінено користувачем IMP
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку