MetallHead

Допоможіть в виборі сварки. Китай чи фірмАа? Вічне питання...

23 повідомлення у цій темі

Всім привіт! Займаюсь tig сваркою на підприємстві, і зараз вирішую який апарат взяти для дому. До взору впали два апарати ESAB Caddy 2200i і китаєць Tesla 256 ну або його предок Jasik 256. Сам варив багатьма апаратами від гігантів migatronic і kemppi до китайців magnum. По своїх враженнях можу виділити фірмові апарати зручністю у використанні, роботі та налаштуванні. Китайські не сподобались незручністю налаштування (не всі параметри висвічуются на дисплеї коли їх налаштовуєш, і приходится це робити навмання), також в деяких апаратах осциллятор слабо робив і з перебоями. А так особливих нарікань нема на китайців. Цікавить також правдивість вказаних параметрів - таких як наприклад максимальний ампераж і тд. За caddy я якби впенений, а за теслу не дуже, але різниця в ціні заставляє задуматись.

Це питання задаю людям які стикались і з фірмовими і з китайськими апаратами і їм є що сказати на цьому фоні. Якщо ви просто хочете висловити свою необгрунтованну думку, то нажаль вона не дасть ніякого результату і прошу вас утриматись від марних висловлювань щоб не вводити людей в оману. Ті ж хто дасть відповіді, будь ласка максимально обгрунтуйте їх, щоб і мені і іншим людям, на майбутнє було зрозуміло. Всім на перед дякую!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Періодично несуть мені в ремонт інвертори. Тобто, доводиться знайомитись з їхніми нутрощами. Кращі із тих,що були в ремонті:SSVA-все сімейство, Патон -міні, Сolt-1300, Gero, Gismi. 

Всякі кентаври, та інші ""жереб"ячі дітки"" майже всі відвертий мотлох.

Змінено користувачем Куляста Блискавка
граматика
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как мне кажется, вопрос совсем не корректный. Это примерно, какая баба лучше: брюнетка, блондинка, или шатенка? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, MetallHead написав:

або його предок Jasik 256

Цікаво, що за модель??? Ще такого Джейсіка не доводилось зустрічати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо то не кредит, а готівка - мабуть вживаний "бренд"
TIG DC зазвичай багато, до кольору, до вибору. Заводи міняють обладнання, бо міняють, а "побутових" покупців не тк вже й багато (в порівнянні з MIG)
AC/DC трохи менше, але теж є

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Куляста Блискавка сказал:

SSVA-все сімейство

TIG ? AC/DC?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Користуюсь ESAB Caddy Tig 1500, чудовий апарат .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тільки фірма. Краще б/у, чим ті нові китайці. Колега купляв на "лохі" esab baddy arc 200 гарний апарат, але його роздражав встроєний гарячий старт. Згодом купив там же lorch 150 - то довольний. Віддав за нього 5к грн. Новий обійшовся би в 20+ тисяч..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, proekt написав:

TIG ? AC/DC?

AC/DS TIG ні разу в ремонт до мене не приносили. Ремонтував тільки ММА,МAG.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

мої маленькі 5 копійок.

5 років користуюся Stahlwerk https://www.stahlwerk-schweissgeraete.de/en/TIG-AC-DC-Welders-with-Pulse-Plasma-Cutting/AC-DC-TIG-200-Pulse-CUT-S/ 

для мої потреб майже повністю хватає, але вже 3 рази був в ремонті:

1. після варіання на максималках ступіци авто диска, після того більше на максималки не кручу (2 роки тому ремонт 1500 грн)

2. 2 місяці тому перестав працювати регулятор: 0 А або 200 А, ремонт 1000-1200 грн, не пам"ятаю

3. тиждень тому ремонтував: педаль перестала працювати як педаль, працювала як кнопочка вкл викл, один реостат не працював, другий працював як регулятор на апараті, 120А, то 120 А і все, ремонт 480 грн, але там як на мене був косяк з попереднього ремонту. А зараз педаль працює не так як раніше.

 

По самому апарату, коли перший раз поломався, було страшно, він ще був на німецькій гарантії, але оф представництва в нас нема, то треба було везти до німців або ремонтувати тут. Але коли приніс в майстерню, мені сказали, що це просто породистий китаєць і проблем  з ремонтом не буде. 

Отримуємо пункт 1 в корист китайця - це відносна дешевизна і ремонтопридатність.

В майстра питав, вже не перший рік його знаю і деколи дзвоню консультуюся в нього і знайомих направляю, одне з найкращго що є на ринку це Jasic i Welding Dragon, нормальний ресурс роботи, фо сервіси, запчастини і як вище писав відносна дешевизна в ремонті.

 

Але так як я все більше і більше запускаю власне виробництво велосипедних рам (алю і титан), хочеться якої більшої стабільності і якості апарата, тому останнім часом дивлюся в сторону Esab Caddy 2200, так само заглядав на Fronius Magicwave, але фінансово наразі собі не можу дозволити, єдие зараз я можу сказати що на 95% вирішив, що хочу якийсь "фірмовий" апарат.

Але він накладає певну "відповідальність" чи додаткові проблеми:

- максимально його захистити від порохів

- дуже бажано поставити стабілізатор напруги

- якщо щось полетить, так як мені казали, мінімальний ремонт буде стартувати від 2000 (надіюсь грн, але все ж це мінімальний ремонт, а зачасту вилітає силова чи ще щось..) ось випадково найшов, силова плата 8500 грн https://www.(название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников).ua/uk/obyavlenie/esab-caddy-tig200i-cilova-plata-dlya-zvaryuvalnogo-aparata-IDC2mUr.html#76a66f8435

але якщо створити належні умови праці, то такий апарат мінімум би мав пропрацювати 5-7 років без жодних ремонтів.

 

Ну і не маловажний пунк вартість апарату, якщо Джасік чи велдінг Драгон вартіє 1000-1500$, то Есаб 3000-3500, а Фроніус 3000-4500 $

 

Моя думка така -якщо фінанси дозволяють брати фірму

Але якщо це апарат для дому, який більше часу буде простоювати, то можна і якісним китайцем обійтися...

Змінено користувачем RoMANIAC
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, IMP сказал:

Цікаво, що за модель??? Ще такого Джейсіка не доводилось зустрічати.

 

Так насправді, помилка jasik 200

Всім дякую за оперативні відповіді!! 

Кому є що додати то велком!

Змінено користувачем MetallHead
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікава гра брендів tesla i jasik
Апарати майже повні близнюки (якщо не повні)

 

svarochnyj-apparat-tig-200p-acdc-e101_1490602825326.jpeg

tesla-weld-tig-mma-256_01-800x800.jpg

svarochnyj-apparat-tig-200p-acdc-e101_1490602838883.jpeg

tesla-weld-tig-mma-256_06-800x800.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На даний час в Україні із нормальних китайських брендів залишився хіба що Джасік. Усі інші - урізані версії пропорційно до платоспроможності наших громадян. Про теслу маю негативні відгуки від колег. Взагалі я не зовсім розумію Ваші вагання. Якщо є гроші на Есаб, то в чому питання? Що купити Ролс Ройс чи Москвича? Не зовсім коректне порівняння, як на мене. Сам маю Спіку 210, чудовий апарат, алеж і його вже до нас не завозять. Як що хочете нормального китайцям то хіба що з Польщі привезти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, BWD сказал:

На даний час в Україні із нормальних китайських брендів залишився хіба що Джасік. Усі інші - урізані версії пропорційно до платоспроможності наших громадян. Про теслу маю негативні відгуки від колег. Взагалі я не зовсім розумію Ваші вагання. Якщо є гроші на Есаб, то в чому питання? Що купити Ролс Ройс чи Москвича? Не зовсім коректне порівняння, як на мене. Сам маю Спіку 210, чудовий апарат, алеж і його вже до нас не завозять. Як що хочете нормального китайцям то хіба що з Польщі привезти.

Гроші на ESAB є, але тоді прийдется гризти сухарі, і на інше обладнання не вистачить. Взагалі суть питання була наскільки доцільно брати ESAB за 3000$ коли є китаєць за 900$. Які суттєві недоліки в китайця Jasik, Tesla. Хотчу почути відгуки власників і людей які мали з цим справу. Якби на руках була велика сума коштів то цього питання не задавалось, і я взяв би взагалі Migatronic PI 500 який мені дуже сподобався:D:D Думаю вистачило б з головою до кінця життя. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, RoMANIAC сказал:

максимально його захистити від порохів

- дуже бажано поставити стабілізатор напруги

- якщо щось полетить, так як мені казали, мінімальний ремонт буде стартувати від 2000 (надіюсь грн, але все ж це мінімальний ремонт, а зачасту вилітає силова чи ще щось..) ось випадково найшов, силова плата 8500

Скажу как владелец фрониусов  , защищать  там ничего не нужно все там залито лаком в три слоя  , стабилизировать напругу тоже не стоит у фрониуса все это встроено .   аппарат очень надёжный и проверен годами , ремонт как у китайцев там не проходить только замена плат целиком  что очень не дёшево  но чтоб там что-то угробить нужно уронить на Арарат что-то очень тяжолое . 

Больше стоит задуматься что у фрониуса куча всяких дополнительных опций которые стоят  денег  к премеру  прошить дабл пульс стоит 500 с лишним  евро  старт без брызг 200евро и так далее.   

Хотя в Европе есть менее известные бренды которые продают своё оборудование со всеми возможными примочками  в базовой комплектации. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Єдиний китаець вартий уваги для Вас, на мою думку, у даному випадку - це Джасік тиг 200 Р (Е 201). На відміну від других Джасік на 200 А АС/ДС у нього є регулювання частоти АС струму. А якщо замінити штатний кулер на більш потужний то ПЧ значно зростає. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, BWD сказал:

Єдиний китаець вартий уваги для Вас, на мою думку, у даному випадку - це Джасік 

Не знаю що там по схемах, але по характеристиках Джасіки схожі з Патоновськими. І більше того, вони в одній ціновій категорії (+-2к грн)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 03.11.2018 в 08:00, Куляста Блискавка сказал:

AC/DS TIG ні разу в ремонт до мене не приносили. Ремонтував тільки ММА,МAG.

То не через те, що вони навчились робити добрі, а чарез те що не навчились робити жодних :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Использую jasic ad\dc e201, уже третий год, за все время только купил новую маленькую гарелку (т.к варю в основном токами до 50-60А).

Аппаратом доволен на 100%, надежная рабочая лошадка. Варю не очень много, но в неделю 8-10 часос точно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Williams написав:

  старт без брызг 200евро и так далее.   

 

ми про ТІГ чи все-таки МІГ говорим? Які бризги в ТІГа?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, RoMANIAC написав:

ми про ТІГ чи все-таки МІГ говорим? Які бризги в ТІГа?

Видно мова йшла про всілякі додаткові опції, які коштують  досить не малих грошей. Там одна перепрошивка чого варта....

 Замовив сьогодні нового китайця з режимом мікс, подивлюсь шо воно таке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А якщо серйозно мене дане питання так само дуже цікавить:

вже 5 років варю Stahlwerk, але дуже хочеться Esab Caddy 2200, підзбирати грошей і купити не проблема. але питання ремонту мене трохи лякає...

місцейи майстер каже брати Джасік, ще інші продавани рекомендують Джасік або краще Welding Dragon

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку