Корс

Шабрение

22 повідомлення у цій темі

Добрый вечер, подскажите у кого можно взять в оренду линейку поверучную 1,6 м? Или кто может знает кто сдает, помогите

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

такие длины давать в другие руки уже расстрел 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дивився ваши видео по шабровци то дуже все легко

Легко кажеся

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Корс сказал:

Дивився ваши видео по шабровци то дуже все легко

Вы анекдот про сантехника, кувалду и 100 рублей помните?

С шабровкой та же история, инфа 146%

Оно только с виду просто, мажь краску и шабри шабровочным шабером шаброваные поверхности (с)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такой инструмент вам никто не доверит. Темболее с пересылкой.
Я терпеть не могу, когда мой шабер кто-то в руки берет... А вы про линейку)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Georg_Adolfovich сказал:

Такой инструмент вам никто не доверит. Темболее с пересылкой.
Я терпеть не могу, когда мой шабер кто-то в руки берет... А вы про линейку)

Вы занимаетесь геометрией станин?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Корс сказал:

Вы занимаетесь геометрией станин?

Да, и не только станин.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Корс сказал:

Или кто может знает кто сдает, помогите

Это примерно как жену сдать на прокат...

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Georg_Adolfovich сказал:

Да, и не только станин.

Подскажите какую пластинку лучше взять для шабрения чугуна? Кроме вк60м

Змінено користувачем Корс
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Корс сказал:

Подскажите какую пластинку лучше взять для шабрения чугуна? Кроме вк60м

Любую...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11/2/2018 в 23:20, Корс сказал:

Подскажите какую пластинку лучше взять для шабрения чугуна? Кроме вк60м

А чем ВК6ОМ не устраивает?

Я пробовал еще сандвик, он мне показался более интересным по каленым направляющим, не так сильно сыпится.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я радив би вам подивитись у сторону  гільйотинних ножів вашої довжини . Придбати , а потім прошліфувати по першому класу й буде вам перевірочна лінійка .А так то дуже великий ризик давати вам лінійку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну я попросив, думав е хтось що може дати проконтролювати роботу, але тут таки що лише посмиялися ?з мене, Мастера!!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

купіть спочатку три рівні будівельні по 2метри і спробуйте пришабрити їх між собою щоб всі три були одинаково рівними і буде вам лінійка на перший раз а потім зрозумієте чому ніхто не дасть вам шд1600

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Корс сказал:

Ну я попросив, думав е хтось що може дати проконтролювати роботу, але тут таки що лише посмиялися ?з мене, Мастера!!!!

Схоже, таки доведеться вам вирішувати свою проблему тут: http://chipmaker.com.ua/index.php?/classifieds/advlist/&do=search_form_v2&posted=1&key=линейка поверочная

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

...Або домовлятись з володарем подібного інструменту проживаючого недалеко від вас (в радіусі 100-150км). Їхати на своїй автівці забирати його з інструментом, щоб він все проміряв. Звісно, якщо тільки контрольний, перевірочний обмір, без шабрування. Накривати йому "поляну", або грошима віддячити і везти потім його назад. Для разового обміру вийде найдешевше. Але, без обід Корс, зрозумійте і надалі інструмент любий в чужі руки не позичається, особливо вимірювальний і оснастка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Думаю, що ніхто з Вас не сміявся, навпаки, людина, яка щось робить руками- це добре, і викликає лише повагу. Але Ви, мабуть, не працювали з таким інструментом, якщо хочете взяти його на деякий час. Розповім на своєму прикладі. Колись придбав ШМ-1600, стояла деякий час, потім зайнявся станиною токарного 1к625, на старому чіпі є тема... Витяг цей місток, переміряв- він кривий по саме нікуди, це в мене він стояв на ногах, а в попередніх хазяйнів просто лежав боком в купі собі подібних... Спочатку підшабрив ноги, потім виставив на стіл розточного і грався з рівнем, коротшим містком, фарбою та шабером, поки не вивів площину та "пропеллер", такі, які мене б влаштували... Зайняло це в мене більше тижня, якщо не помиляюсь, від 3-ох до 5-ти годин на день, по настрою... В темі про ремонт станка це описано. Це точний інструмент, і давати його комусь бажання в мене немає геть ніякого, зрозумійте правильно. Весь час, поки обробляв станину, місток стояв на одному місці на столі розточного станка, в перервах між шабровкою. Зараз під стеллажом, витягував , коли рівняв станину 1615, переміряв перед застосуванням, поки рівний, коли буде потрібен ще раз, прийдеться знову переміряти і рівняти мабуть, це тільки з виду воно все жорстке... Махати шабером не складно, головне розуміти, що робиш, я декілька раз майже готову роботу неправильними розрахунками зводив нанівець... Після цього не маю бажання давати свій інструмент, а ще менше бажання маю брати чужий, щоб щось не запороти. По можливості роблю лінійки сам, по необхідності робіт, якщо вже край- подумаю про придбання ( хоча не дешеве задоволення), а брати в когось- та ну його...

Змінено користувачем стани
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Е у мене штангенциркуль 1,3 м то думаю як його перевирити. Може щось порекомендуете?

Хотивби його использовати для контролю при шобрении

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Корс сказал:

Е у мене штангенциркуль 1,3 м то думаю як його перевирити. Може щось порекомендуете?

Хотивби його использовати для контролю при шобрении

Якби у вас було їх три, то можна було би порекомендувати їх один до одного пришабрити по методу трьох плит. А один, то не той випадок, коли по ньому можна шабрити, бо  нашабрите хтозна що... 

Згадую випадок, як два пенсіонери, яким прошліфував головку блока циліндрів від "жигулів", приїхали з претензіями, мовляв, що це ти нам зробив, головка крива. Питаю - а як ви узнали - а, кажуть, пласмасову лінійку прикладали - я кажу, а може то у вас лінійка крива - відповідають ні, не крива, ми її перевіряли, до пилки прикладали... :)

Змінено користувачем savelich
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Корс написав:

Може щось порекомендуете?

 

Якщо маєте лазер, то методом інтерференції. Але це дуже не просто, як мені сдалося. Десь на ютюбі зустрічаві ноземне відео по цій методі, поюзайте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прикладав до токарного станка а саме до поверхни де зубчаста рейка, вроди прилягае добре щупом миряв 0,05 на одному краи

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку