Мишаня брест

Мастерская Беларуса

167 повідомлень у цій темі

9 часов назад, bomko сказал:

 мерехкотить на телефоні тому що там камера бачить частоту з якою працює ШИМ контроллера току для світлодіода. Шоб не мерехкотіло в камері - купив саму потужну ЛЕД лєнту на 12В що була в окрузі (в інеті бачив мошнішу, але мінімум 5м шось по 120грн була). Найшов трансформатор на 12В від плати управління холодильника (маленький просто). підійде любий що 12В на виході має. Діодний мостик (4лапи, не перепутаєш шо куди)) і все. бажано що конденсатор вліпити на 470мкф. От і мругати вже ніц не буде. Якщо чудом буде трохи підблимувати, значить або конденсатора нема, або замалий для такої потужної лєнти.

 

такоє ото без конденсатора навіть на сверлілку примостирив себі якось..

Старый блок питания от компа плюс ленты диодные - наше все. Тут тебе и 5 вольт для телефона и 12 на диоды и автомагнитолу в качестве радиоприемника. Единственный минус - шумит вентиляторами,  но в станочном цеху - то таке ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Мишаня брест сказал:

С алюминим тоже поработал . С разным помогает не плохо кирасин , солярка на крайний случай только очень пахнет не вкусно )))

Довго обробляв алюміній з Унізор-м. Так-сяк. Потім тут на форумі порекомендували Ферробетол-м, купив, спробував... Вже другий рік використовую, а з голови не виходить - чого ж я раніше  ним не користувався?! Небо и земля! Одна проблема - літом за кілька тижднів починає воняти, хоча працює справно. 

Змінено користувачем savelich
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ryazanovpavel69 так. я упростив до максимуму = підняв надійність. Вентилятори тимбільше де є пилу купа щей можливо металевого то не дуже добре. Сонласєн - зручно. І частота ШИМ-у там як розумію вища набагато той і камери вже мерехкотіння не будуть бачити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 годин назад, Barth написав:

Только старого,пожелтевшего.

 

Називається - здор.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Grif написав:

Растительные масла, в частности подсолнечное, при высыхании образуют труднорастворимую пленку (полимеризуются). Поэтому их надо тщательно отмывать.

 

...А якщо ще після цього є потреба точити чавун... - то капець. Прийдеться керхером відмивати верстат:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А я сало запихнул в плоские коробочки от дезиков: повернул, выдвинул сколько надо, помазал, закрыл. Очень удобно.

P81118-122400.jpg

11

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, ig3757 сказал:

А я сало запихнул в плоские коробочки от дезиков: повернул, выдвинул сколько надо, помазал, закрыл. Очень удобно.

P81118-122400.jpg

Круто ))) Есть польза в форуме однозначно ))) инженерная мысль . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Ігрек сказал:

 

...А якщо ще після цього є потреба точити чавун... - то капець. Прийдеться керхером відмивати верстат:D

спиртиком протирается нормально,главное чтоб сосед алкаш не зашел,прибьет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Ігрек сказал:

Називається - здор.

Предок  смальцю...:D    Питання,  шановні  -  наскільки  важливо,  солоне  сало,  чи  ні ?    А  ще  цікавить,  чим  помазати  бронзу  при  нарізанні  різьби  на  токарному ?

 

7 часов назад, ig3757 сказал:

А я сало запихнул в плоские коробочки от дезиков: повернул, выдвинул сколько надо, помазал, закрыл. Очень удобно.

+1    Я  ламав  голову,  як  уберегти  сало  від  кота,  куди  його  запхати,  та   так  нічого  і  не  придумав.  А  виявляється,  геніальне  -  наскільки  просто !!!   

 

7 часов назад, Мишаня брест сказал:

Круто ))) Есть польза в форуме однозначно ))) инженерная мысль . 

Приєднуюсь !!!  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не соленое пользую: нержа очень хорошо идет. С легким запахом дезика?.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, инженер сказал:

Предок  смальцю...:D    Питання,  шановні  -  наскільки  важливо,  солоне  сало,  чи  ні ?    А  ще  цікавить,  чим  помазати  бронзу  при  нарізанні  різьби  на  токарному ?

 

+1    Я  ламав  голову,  як  уберегти  сало  від  кота,  куди  його  запхати,  та   так  нічого  і  не  придумав.  А  виявляється,  геніальне  -  наскільки  просто !!!   

 

Приєднуюсь !!!  

бронзу ничем мазать не надо,вся обработка всухую,метчик-плашка можно капнуть моторного масла,можно не капать,но инструмент должен быть острым.на серии использовали эмульсию,но в основном при сверлении,глубоком.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Barth написав:

спиртиком протирается нормально,главное чтоб сосед алкаш не зашел,прибьет.

 

 

1 год 09хв 48с (якщо не пройде сюди цей епізод)

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вдохновение на фото внезошло ))) корпуса под подшипники с стопорными кольцами простенько но тоже раброта . Скоро вас порадую намечается грандиозный проет . Жду пока заказчик созреет ))) 

20181119_174103.jpg

20181119_174323.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

подшипники двухрядные самоустанавливающиеся?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Barth сказал:

подшипники двухрядные самоустанавливающиеся?

Да они устанавливаются на вал длиной 1700 мм толщина вала между корпусами 14мм посадки на валу 10 мм . Такое чудо стоит в текстильной печи . Популярнее это там где на ткани ресуют всякие всячены буквы рисунки вообщем легкая промышленость . Я впервые видил такую печ длина печи метров 12 в нутри лента типа канвеера из мешковины и тряпки напечатаные на неё ложат и сушат под средством тенов . Жрет это чудо 35 киловат в час тены сухие . Скорость промотки регулируется частотником . Вроде вещ приметивная но электоо шкаф как в большой кардинатке ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Был на производстве сфоткал агрегат . Вал крутится подшипники стоят хозяин даволен. Наверно как и всякий человек люблю когда все нормально и человеку помог и сам немного заработал . 

20181121_171338.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Есть вопрос по станку 16б16кп , максимальный шаг резьбы 56 по моему . А мне нужен примерно от 80 до 110 . Что делать ?? На 16 к 20 примерно 100 максимальный шаг но прасится куда либа не хочу может кто знает как выйти из ситуации ? Лучше я шестеренку какую нарежу в гитару Но какую еще не считал . Прошу мысли форумчан 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Порахувати шестерні не складно, головне, щоб по габаритам вона на своє місце помістилась.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Sebra сказал:

Порахувати шестерні не складно, головне, щоб по габаритам вона на своє місце помістилась.

Логично , я думал может у кого есть готовое решение . 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Десь бачив калькулятор шестерень гітари, погугліть. Для разових робіт можна надрукувати на 3д принтері пластикові, досить непогано служать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрый день вам железячники . Пришла посылка с ебея. Релыш поделится с вами. Может кому прегодится маленький расточной с деаметром державки 6 мм под сменную пластину , хоть я и не любитель этих новомодных дивайсов . Как говорится лиха беда начала . Да и есле чесно надоело уже поять эти расточные малых диаметров . Да особо и не изчего державки делать стало . Раньше брал куски пружин в кузне от вагонов в вагонном депо а в нынешнее время его сокрощают . Кузнецов уже нет. Да не суть . Будим идти в ногу со временем ))

 

20181129_145353.jpg

Ща по быстрому оправку сфорганим и на испытание.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Резечик вполне сносный . Делаю вывод что имеет место в пристоночной тумбачке. Есле будет время вечером буду делать каронку для свеления отверстий в фанере. Должно получится . Смущает только диаметр ну это пока . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.11.2018 в 11:28, Ігрек сказал:

 

Називається - здор.

Не зовсім. Здор. він же здір (або не має різниці) - це середовий жир. Той що знаходиться в черевній порожнині, на кишках і таке інше. Його частіше перетоплюють на смалець. Ним працювати гірше. Краще шматочком старого сала з прорістю:D. Заготовці смачніше.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, 33vic сказал:

Не зовсім. Здор. він же здір (або не має різниці) - це середовий жир. Той що знаходиться в черевній порожнині, на кишках і таке інше. Його частіше перетоплюють на смалець. Ним працювати гірше. Краще шматочком старого сала з прорістю:D. Заготовці смачніше.  

Я скоро по ураински начну размоуляты и зразумиты )))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку