Zohan

Елекроерозія

43 повідомлення у цій темі

, stas87 написав:

Это у Вас не в фантазии дело, а в подходе... не коммерс Вы. Те, у кого я заказываю эрозию - без дела не стоят ни минуты. Могу посоветовать попробовать поискать работку у "оконщиков" - им постоянно нужны какие-то штампики, формочки, оправочки для гибки и т.п. Может даже и какое-то готовое изделие для производства наладите с помощью инструменталки...

 

И да, я так понимаю, у Вас проволока - ради интереса, сколько за час берете?

Беру я так понял мало, 200грн\час

, stas87 написав:

Это у Вас не в фантазии дело, а в подходе... не коммерс Вы. Те, у кого я заказываю эрозию - без дела не стоят ни минуты. Могу посоветовать попробовать поискать работку у "оконщиков" - им постоянно нужны какие-то штампики, формочки, оправочки для гибки и т.п. Может даже и какое-то готовое изделие для производства наладите с помощью инструменталки...

 

И да, я так понимаю, у Вас проволока - ради интереса, сколько за час берете?

 а за совет спасибо,дельный.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

 

Можна , наприклад, для веломототехніки зірки на касети з нетиповими типорозмірами, звісно вже з термопідготовленого висоякісного сплаву. З Романіяком поспілкуйтесь. Взагалі на яку Ви нормогодину розраховуєте?

Около 200грн

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин назад, softm написав:

И сколько за час режется стали 40х толщиной 25 мм

на такой толщине скорость примерно 1,2-1,7мм\мин, зависит от чистоты самого материала

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Zohan написав:

на такой толщине скорость примерно 1,2-1,7мм\мин, зависит от чистоты самого материала

 а довжина малюнка? а режими? якість сталі, дріт може обривати. А чистові операції займають більше часу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день всім Працюю на ділянці Agie 220, 2 шт. + має на одному StarTron (прожигати отвори мідним дротом, напкрилад мітчик зламався) по технолохії, поставив кусок жалізяки, випалив отвори поті пішов різати.

У Конамдіра цього поста, в мене є література наладки, режими. Як робити виверку вертікальність дрота, базування і все інше. Ціна. Який дріт і все тому дусі, також комлектучи, ремонт. 

Ось посилання

Змінено користувачем ХАМІЛЬ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ХАМІЛЬ написав:

Добрий день всім Працюю на ділянці Agie 220, 2 шт. + має на одному StarTron (прожигати отвори мідним дротом, напкрилад мітчик зламався) по технолохії, поставив кусок жалізяки, випалив отвори поті пішов різати.

У Конамдіра цього поста, в мене є література наладки, режими. Як робити виверку вертікальність дрота, базування і все інше. Ціна. Який дріт і все тому дусі, також комлектучи, ремонт. 

Ось посилання

дякую за інфу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Юмор, то юмор. Я вибачаюсь може там не додав коми, крапки. "одному StarTron  по технолохії, поставив кусок жалізяки, випалив отвори потім пішов різати."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже часто замовниками на електроерозію є, як військові замовлення так  ректор навчального закладу. ось наприклад зараз замовлення від Університету. за алюмінія габаріти: кругляк 28х8мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 06.11.2018 в 22:04, R2M2 сказал:

Ну проволочно-вырезной станок это чуть другое. Тот что работает фасонным электродом по лишь одной координате может делать то что не сделает проволочник. Совсем разные станки под разные задачи. Во втором случае предполагается изготовление электрода, а под это дело еще и модель. И смоделить будет куда как сложнее и дороже и затратнее по времени, чем вырезать на чпу сам электрод и потом запустить эрозионку. А в проволочном довольно просто создание моделей и простая наладка станка. Логично что эрозия фасонным электродом будет дороже.

....agietron  (прошивной )марки перечислить не буду, одновременно может  жечь по 4-м осям....только эта эрозия малоприменима.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 07.11.2018 в 12:45, ХАМІЛЬ сказал:

Добрий день всім Працюю на ділянці Agie 220, 2 шт. + має на одному StarTron (прожигати отвори мідним дротом, напкрилад мітчик зламався) по технолохії, поставив кусок жалізяки, випалив отвори поті пішов різати.

У Конамдіра цього поста, в мене є література наладки, режими. Як робити виверку вертікальність дрота, базування і все інше. Ціна. Який дріт і все тому дусі, також комлектучи, ремонт. 

Ось посилання

я с 92г. имею дело с оборудованием AGIE, первый раз слышу что-бы старттрон на CUT-е был медный, латунь или графит-это "да",.... может что либо изменилось или я чего-то не знаю?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

добре, латунь.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Zohan є потреба в разовому невеликому замовленні. Візьметесь? Ескіз при згоді скину в ОП .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз станок не працює, якщо не терміново, то пізніше зможу взятися,але термінів коли він буде готовий дати не можу

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

псссс. сьогодні зробив. тест. кільця на ключі. 

IMG_20191207_173611.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Какая минимальная ширина реза? И от чего она зависит?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

непогано)а яка машина?

 

@-----Трудяга----- минимальная ширина у нас 0,31мм. Зависит от толщины проволоки и искрового зазора.Мы работаем с проволокой 0,25мм

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку