woodshop

Замена электрики 2M112 на реверсивный пакетный переключатель

12 повідомлень у цій темі

Всем привет, в электронике я почти ноль, заимел 2М112, сейчас делаю ревизию и после просмотра этого видео появилась идея замены всей электроники 2М112 на реверсивный пакетный переключатель (потому что старая обносилась уже до меня, в некоторых местах совсем плохо), они на али (модель LW5-40/3) по $15 с доставкой. Это вообще возможно, автор видео ничего не напутал? (станок-то он включает и всё работает у него). Какие минусы у этого способа подключения? По моему дилетантскому мнению только отсутствие аварийного быстрого круглого красного стопа, отсюда вопрос, ведь в принципе это возможно его добавить в такую схему подключения? Спасибо.

 

a.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В эту схему не добавите. Нужно еще магнитный пускатель ставить. Проще тогда родную схему восстановить...... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если питание будет от трех фаз, то лучше восстановить родную схему. Иначе кнопки стоп не будет (вряд ли найдете стоп с фиксацией и двумя контактами на размыкание). 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю. В мене токарний тв16 запускається через подібний реверсивний переключатель,  тільки в мене 4-ох позиційний (вверх прямі оберти, вниз зворотні, вліво, або вправо виключається мотор) з 6 чи 7 групами контактів( вже не памятаю). Працює від 220 через пускові і робочі конденсатори. Мотор на 3 фази. В схемі лише переключатель і кнопка без фіксації для пускових конденсаторів. Є-стоп можна поставити на ввідну фазу. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене реалізована схема заводська. Тільки замість пробок був поставлений Автомат захисту двигуна. Все працює ідеально для чого придумувати те що до нас реалізована і працює вже десятки років. 

електрика.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене електрика в кращому стані але краще підремонтувати їі,чим експерементувати з чимось новим.Для двигуна 550Вт-конденсатори 40мкф.Пускові не потрібні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за відповіді.

 

@лейтенант підскажіть будь ласка який саме автомат ви поставили, бачу що шнайдер, а модель яка саме? Easypact TVS на 2.2 кВт?, дякую.

 

Підійде наприклад модель Аско УкрЕМ ВА-2005 М10?

Змінено користувачем woodshop
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, woodshop написав:

Всім дякую за відповіді.

 

@лейтенант підскажіть будь ласка який саме автомат ви поставили, бачу що шнайдер, а модель яка саме?, дякую.

Нажаль модель зараз не підкажу. Коли буду в майстерні подивлюся. 

Пам'ятаю точно щоб автомат на 3 фази  і від 1.6А  до 2.5А .

 

Щось приблизно подібний на цей тільки модель в мене мабуть новіша.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не займайтесь фігньою - зберіть оригінальну схему. Відсутність стопа то дуже критично! Закусить сверло або ше шо станеться - і капець. Єдине що краще за оригінальну схему - поставити частотник.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как справедливо выше заметили, недостатка два: отсутствие "грибка" "Стоп" и отсутствие "нулевой" защиты. Т.е. при пропадании электроэнергии (если забыть выключить переключатель) и последующем её появлении станок запустится самопроизвольно. А это чревато уселякими негараздами...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Dominys написав:

Не займайтесь фігньою - зберіть оригінальну схему. Відсутність стопа то дуже критично! Закусить сверло або ше шо станеться - і капець. Єдине що краще за оригінальну схему - поставити частотник.

У мене вчора тричі закусовало свердло.Двигун гуде,нажимаю Стоп і ніяких проблем.І знову свердлиш далі.А з цими новітніми технологіями,не знаю,що буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня на одной из сверлилок такой пакетник и стоит. Буду переделывать, т.к. не получается быстро отключить в случае чего. Решил оставить пускатель для пуска-стопа с двумя кнопками и переключатель для реверса. Только реверс в таком случае нельзя делать на ходу - перекрывает фазы. Только когда движок остановлен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку