Savitskyi

Шаблон для вимірювання товщини фарби

18 повідомлень у цій темі

Потрібно виготовити шаблон , розміри довільні окрім глибини виборок . І фактичну глибину виборок яка вийде потрібно знати , в мене немає чим їх міряти. Поверхні зі сторін виборок і самі виборки шліфовка , шорсткість понижче , твердість повище . Взагалі з чого і як не критично головне щоб виконувало свою функцію . Може в когось є готовий то куплю . 

gallery_1269_1205_84607.gif

Чертеж2-Model.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

искал в свое время, но так и не нашел свободного мастера с хорошим плоскошлифом и ценами не из будущего. потом попалась мне линейка поверочная, пошлифованная со ступеньками (нанес краску, дало такую картину. вообще форма, но в допуски плоскостности линейка вкладывается).

линейка.jpgтам между покрашенной и непокрашенной частью что-то около 3-4 микрон вышло по измерениям микронным индикатором. так и выкрутился

зы как по мне идеальная заготовка это старые кмд. если найдете кто будет делать тоже вступил бы в долю, даже кмд бы отсыпал...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, aegis сказал:

свободного мастера с хорошим плоскошлифом и ценами не из будущего

А что я ответил??

не помню уже ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо ви не займаєтесь лекальними роботами та ремонтом повірочного інструменту - то цей шаблон лишня трата часу і ресурсів.

Якщо ж ви займаєтесь лекальними роботами, то ви б знали, що є набір КМД із кроком 0,001. Для прикладу, це можуть бути набори №16 чи 17.

До того ж на ринку вони коштують копійки, бо нікому не потрібні. Притерши КМД до плити (пластини ПИ) - по краях дві одинакові висоти, а посередині на потрібну величину нижче - отримаємо потрібний вам шаблон.

 

 

 

Змінено користувачем mimicon
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если кто возьмется отпишусь в теме . Можно конечно и самому но вдруг у кого-то есть возможность сделать. Спасибо за совет про кмд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, aegis написав:

искал в свое время, но так и не нашел свободного мастера с хорошим плоскошлифом и ценами не из будущего. потом попалась мне линейка поверочная, пошлифованная со ступеньками (нанес краску, дало такую картину. вообще форма, но в допуски плоскостности линейка вкладывается).

линейка.jpgтам между покрашенной и непокрашенной частью что-то около 3-4 микрон вышло по измерениям микронным индикатором. так и выкрутился

зы как по мне идеальная заготовка это старые кмд. если найдете кто будет делать тоже вступил бы в долю, даже кмд бы отсыпал...

Не хотите отрезать мне кусочек ? )) Можно болгаркой я знаю как ))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, bioname сказал:

А что я ответил??

не помню уже ?

 

В 07.11.2018 в 05:01, aegis сказал:

не нашел свободного мастера

кикиндамана. я тебя сильно и не дергал если честно...

20 часов назад, mimicon сказал:

по краях дві одинакові висоти, а посередині на потрібну величину нижче - отримаємо потрібний вам шаблон.

а вы сами пробовали так делать? это очень неудобно. подобный метод используется в паре с поверочной линейкой обычно, когда делают клин краски и по интенсивности цвета можно определить толщину. хотя для клина достаточно плиты, линейки 200мм и щупа 0,02. щуп перекашивает линейку и получается клин, которым можно вытереть краску.

18 часов назад, Savitskyi сказал:

Не хотите отрезать мне кусочек ? )) Можно болгаркой я знаю как ))

ха ха ха 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, aegis сказал:

икиндамана. я тебя сильно и не дергал если честно...

Точняк!

Может соберитесь группкой как-то, наверное. Есть некоторое количество толкателей прямоугольных, не знал что с ними делать кроме как в параллельки загнать...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

рекомендую шаблон робити у формі кубика 50*50*50, або 40*40*40. На кресленні розмір 15 - то ні до чого. Матеріал шх15, у10. Твердість 60 !!!! затія ще та. Одним плоскошліфом не обійдеться. Треба трошки попрацювати руцями по плиті. На ебеї попадаються, ціна близько сотні ебейовської валюти. 

22 часа назад, mimicon сказал:

Притерши КМД до плити (пластини ПИ) - по краях дві одинакові висоти, а посередині на потрібну величину нижче - отримаємо потрібний вам шаблон.

тільки той шаблон лежить і показує товщиу фарби яку "візуально" маєш повторити на плиті, а не ту яка є на плиті по факту. Незручно ніфіга. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пробував і з КМД, і з щупом. На раз погратись піде. І як і раніше писав, на більше і не потрібно. Заняття то безтолкове в нашій не лекальній справі.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б теж придбав шаблон, можливо таки нвзбирається більше бажаючих?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И мне, и мне можно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну уже 4 человека готовы заказать , осталось найти исполнителя 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 я на хвост тоже упаду...хотя пока шабрения не придвидится, но контролировать себя можно будет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Давайте и мне ещё 1

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И мне +1.

Только с выборкой не ясно - есть ли смысл в шаблоне на 0.01мм? Двухсоточную поверхность и так можно получить без контроля толщины краски... как то грубовастенько =)

  Вот на 5 и на 2мкм было бы оч круто!

 

 Диванный космонавт требует нанометрофф!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sewa написав:

И мне +1.

Только с выборкой не ясно - есть ли смысл в шаблоне на 0.01мм? Двухсоточную поверхность и так можно получить без контроля толщины краски... как то грубовастенько =)

  Вот на 5 и на 2мкм было бы оч круто!

 

 Диванный космонавт требует нанометрофф!

Оно то так , но сделать 2 мкм не так просто 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То что я показал на фото около 4 микрон. Видно слой очень слабо.. не уверен что 2 будет видно...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На скільки терміново? Думаю, можна зробити на ерозії.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А б також один прикупив шаблончик

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин назад, MGal написав:

На скільки терміново? Думаю, можна зробити на ерозії.

На протязі 2-3 тижнів , оголосіть ціни 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Жаль темка заглохла, а я уже во снах видел тот шаблончик, как по нему краску мажу =)

 Хотя, лекалка 200мм 0класса и щуп двухсоточный тоже ничего так...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку