clio

Стрічкове полотно 1640х13х1

45 повідомлень у цій темі

Народ, як завжди, з ненацька, повривались полотна від стрічкової пили proma sg 115, в самий непідходящий момент. Думаю на форумі знайдеться багато людей з подібними станками. Хотів би запитати:  де можна придбати більш менш якісні полотна по адекватним цінам? Хто, що може порадити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я начинал поиски с известного сайта. Отбирал по городу, звонил, ехал и брал. Потом контакт потерял, нашёл в другом месте. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можу порекомендувати у Києві 0977048997. Як правило, мають у наявності всі популярні кроки зубів. Варять якісно, ще не рвались по зварці.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Константин Е написав:

Я начинал поиски с известного сайта. Отбирал по городу, звонил, ехал и брал. Потом контакт потерял, нашёл в другом месте. 

Так, я теж трохи погуглив і на відомому сайті дивився, але хотілось почути поради людей які уже мали справу і можуть порадити щось перевірене

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, mimicon написав:

Можу порекомендувати у Києві 0977048997. Як правило, мають у наявності всі популярні кроки зубів. Варять якісно, ще не рвались по зварці.

 

Дякую,  а що пиляєте якщо не секрет і на скільки різів вистачає?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені нема смислу рахувати, бо всі різи різні (по діаметру).

Ресурс дуже сильно збільшується, якщо є СОЖ.

Деколи пиляю 304 нержу на середній швидкості звичайним М42, фірма Eberle. Нормально, тільки потрібно обовязково з охолодженням, інакше зразу полотно згорає.

Спеціальних для нержавійки полотен у розмірі 1/2" на жаль не випускають.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, mimicon написав:

 

Ресурс дуже сильно збільшується, якщо є СОЖ.

 

 

 

Так, СОЖ рулить, а ще гідроциліндр продовжує життя, не так зуби викришуються

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зубы выкрашиваются если сварено сикась/накась. Правда это видно сразу- раму дергает. И рвутся полотна. 

СОЖ штука хорошая, но под неё надо дорабатывать 115-ю модель, ибо протекает везде где можно. 

 

Недавно брал у нас в городе, шось в районе 300+ за полотно данной длины вышло. В прошлом году брал, в другой конторе(как бы не с одной базы кормятся но со своим дополнительным интересом), то по 400вышло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Телефонував в Білу і Київ. В Білі ціна 300, в Києві-500, кажуть і там і там виробник полотна ГерманіяO.o

Хоча у мене підозри: все з Китаю...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Константин Е написав:

Зубы выкрашиваются если сварено сикась/накась. Правда это видно сразу- раму дергает. И рвутся полотна. 

 

Не тільки, коли пила підходить до кінця різу і лишаеться тоненька перетинка, стрічку підклинює, якраз на ній і добряче викришуються зуби. Не звжди, але буає. Для того і ставлять гідрач, щоб плавно опускалось, без підклинювання

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, clio сказал:

Не тільки, коли пила підходить до кінця різу і лишаеться тоненька перетинка, стрічку підклинює, якраз на ній і добряче викришуються зуби. Не звжди, але буає. Для того і ставлять гідрач, щоб плавно опускалось, без підклинювання

Соглашусь. Сталкивался. Тока у меня не рвались, повезло, а слетали полотна со шкивов. Потом стал или располагать заготовку чтоб под конец просила не образовывалась тонкая перемычка, или просто придерживал раму рукой. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

 

2. На ибей одну взял. Пока не пробовал. Но меньшей длины 63.5" а не 64.5". Тоже подходит, но надо было подпилить поворотную часть на пару мм..

На ebay ще не купував, потрібно спробувати. Все якось більше на ali. Цікаво просто те, що коли терміново потрібно, то ніде немає, особливо в моїх краях... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

киів 0674494211  "інженертехсервіс" працюю з ними давно нарікань нема,стрічки використовую фірми "бако" працюють довго,ціна ?  я купую по 280грн.

Змінено користувачем валентин 65
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, валентин 65 написав:

киів 0674494211  "інженертехсервіс" працюю з ними давно нарікань нема,стрічки використовую фірми "бако" працюють довго,ціна ?  я купую по 280грн.

А що ви ними ріжете. Кругляк, профіль, приблизно скільки різів можете зробити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ріжу все  труба профільна кругляк  використовую станок як лобзік  . кількість різів нерахував пиляю поки нелопне.

Змінено користувачем валентин 65
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, валентин 65 написав:

ріжу все  труба профільна кругляк  використовую станок як лобзік  . кількість різів нерахував пиляю поки нелопне.

Зрозуміло, значить можна спробувати для початку полотно за 300

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

якщо ви пиляете тонкий метал наприклад труба профільна або листовий, то порібен дрібний крок, якщо кругляк тоді крок більший.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, валентин 65 написав:

 

якщо ви пиляете тонкий метал наприклад труба профільна або листовий, то порібен дрібний крок, якщо кругляк тоді крок більший.

Ви хотіли сказати менший крок?.. Так, але дрібнішого кроку за 10/14 по нормальні ціні поки що не знайшов. Та не біда, якщо різати профільну трубу пакетом, то і такий крок зійде. Є звичайно крок 18, але віддавати за одне полотно 500грн трохи жаба душить. Я розумію, що там якість краща, але поки вирішив почати з дешевшого щоб було з чим порівняти. Зі своїм станком мав у комплекті два чеських полотна, з різним кроком, але, нажаль вони були не нові, трохи не вистачало зубів і невідомо скільки відпрацювали, хоча різали добре. Не можу сказати, що працював ними дууууже багато, але рік послужили

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Короче, народ, поки чекаю на нове полотно трохи психанув і з думкою: "гірше вже не буде" взяв та й позварював полотна грубо напів-автоматом. Поки варив, придивився, а вони усі у тріщинах... Загалом одне зварив у трьох місцях, а інше тільки там де лопло щоб довго не гратись. Був приємно здивований: ще ні одне не лопло, перерізав купу профіля 25х25х2 і пила скаче як скаженна, але не лопло. Думаю поки приїде нове вистачить цих:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якісь у вас ціни високі я купую  пилки що з 10им кроком що з 18им кроком ціна одна  280 грн.  фірма "бако" пиляю ними років з сім нарікань немае,для тонкогометалу  потрібен малий крок - бо у великого зуби виламуе.

2 часа назад, clio сказал:

Короче, народ, поки чекаю на нове полотно трохи психанув і з думкою: "гірше вже не буде" взяв та й позварював полотна грубо напів-автоматом. Поки варив, придивився, а вони усі у тріщинах... Загалом одне зварив у трьох місцях, а інше тільки там де лопло щоб довго не гратись. Був приємно здивований: ще ні одне не лопло, перерізав купу профіля 25х25х2 і пила скаче як скаженна, але не лопло. Думаю поки приїде нове вистачить цих:D

правильно все в діло і я так роблю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нарешті прийшла стрічка. Взяв з кроком 10-14 для початку. Вийшло 380грн з доставкою, будем пробувати....

IMG_20181116_112839.jpgIMG_20181116_112904.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

С каким усилием нужно натягивать полотно? Если я натену с меньшим то какие последствия???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, Корс сказал:

С каким усилием нужно натягивать полотно?

А я якщо з більшим, то теж яки наслідки? До речі на великих пилках е вімірювач, та стабілізатор зусилля натягу. А хто знае на 13мм полотні які параметри, та чим контролювати?

В мене деякі полотна вкривалися тріщинами з часом. А деякі ні, просто тупилися зуби. Чому?

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Полотна по металу якось можна вигострити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 минут назад, Корс сказал:

Полотна по металу якось можна вигострити?

Воно для того не створене. Його треба просто нове купувати. Эфекту більше буде.

До речі якось зацікавився як точать лезо но механічному ножі для тканини. Це та сама стрічкова пилка, але без зубів. Так там е пристрій який прямо на станку безперервно підтачуе лезо стрічки. Оце діло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку