Ruslan Oleksiyovuch

6т12-1 заміна електродвигуна

50 повідомлень у цій темі

Солярка мабуть не розчине емульсію.  Витри коробку і залий свіже масло.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До боли знакомые пейзажи завода))

Сильмаш бывший во Львове?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, RED сказал:

До боли знакомые пейзажи завода))

Сильмаш бывший во Львове?

Так станок купував у Львові. Станок вже запущено та пущено 1-2-3 стружку. Все працює та крутиться.Незвично що шумніший від 676 . При роботі в 600об вдягаю навушники  ,кімната не велика де знаходиться.Власники великих фрезерних відгукніться ,вони всі такі шумні чи слід ще раз передивитися коробку швидкостей хоча при покупці дивився всі шестерні цілі та без виробники .,всі вали крутяться легко та без люфтів. Взагалі вся механіка в дуже хорошому стані . Чому тоді шум.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 18.02.2019 в 13:16, RED сказал:

 

.Сьогодні дружина пошила з брезентового матеріалу фартухи  на поперечку та вертикальні направляючи  по краях вишиті  ніодимові  магніти 10*1мм круглі. Стивили по 2шт кожні 50 мм. Вже стружка не сиплеться куди не потрібно

IMG_20190219_192400421.jpg

IMG_20190219_192419200.jpg

IMG_20190219_192415832.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Так станок купував у Львові. Станок вже запущено та пущено 1-2-3 стружку. Все працює та крутиться.Незвично що шумніший від 676 . При роботі в 600об вдягаю навушники  ,кімната не велика де знаходиться.Власники великих фрезерних відгукніться ,вони всі такі шумні чи слід ще раз передивитися коробку швидкостей хоча при покупці дивився всі шестерні цілі та без виробники .,всі вали крутяться легко та без люфтів. Взагалі вся механіка в дуже хорошому стані . Чому тоді шум.

Ви самі звідки? 

Шумні вони всі. В мене в самого 6Т12-1 та 6Т82Г-1. Є деякі міркування як зменшити шум, але не дійшли ще руки... станцію змащування окрему треба пробувати ставити і маслоканали поіншому розводити + робити більше точок змащування.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

.Сьогодні дружина пошила з брезентового матеріалу фартухи  на поперечку та вертикальні направляючи  по краях вишиті  ніодимові  магніти 10*1мм круглі. Стивили по 2шт кожні 50 мм. Вже стружка не сиплеться куди не потрібно

IMG_20190219_192400421.jpg

IMG_20190219_192419200.jpg

IMG_20190219_192415832.jpg

Я собі гофри замовляв по розмірах своїх, буду в п'ятницю біля станків то сфоткаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Взагалі тему перенести походу вже треба у профільний розділ ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, RED сказал:

Ви самі звідки? 

Шумні вони всі. В мене в самого 6Т12-1 та 6Т82Г-1. Є деякі міркування як зменшити шум, але не дійшли ще руки... станцію змащування окрему треба пробувати ставити і маслоканали поіншому розводити + робити більше точок змащування.

Хмельницька обл . Коли пускав станок  бокова кришка коробки  передач була відкритою , через   неї і заливав  масло . Після пуску бачив що мастить я там все щей частину стіни обкропило. Мосло не з рідких 10в40 .. самих шестерень не чути тільки гул в 76 дцб. Коли купував цей станок стояло їх два так мій в порівнянні з іншим взагалі показався безшумним ,але там цех і звук розходиться не то що мої 3х5

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, RED сказал:

Я собі гофри замовляв по розмірах своїх, буду в п'ятницю біля станків то сфоткаю

В мене дешево та сердито,головне функціонал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну від приміщення також залежить. Кришка знизу зліва на корпусі станка стоїть? Та що кабеля закриває

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А вертикальна у Вас теж маститься через тавотніци ? Чи може переробили.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

В мене дешево та сердито,головне функціонал

Згоден за функціонал, захотілось естетики просто)) якого року станок?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, RED сказал:

Ну від приміщення також залежить. Кришка знизу зліва на корпусі станка стоїть? Та що кабеля закриває

Так кришка на місці.

 

1 минуту назад, RED сказал:

Згоден за функціонал, захотілось естетики просто)) якого року станок?

87

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

А вертикальна у Вас теж маститься через тавотніци ? Чи може переробили.

 

Тавотниці. Ще не переробляв, станок напів розібраний стоїть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Так кришка на місці.

 

87

 

Не знаю як у 87 році робили, но в мене 88 року є одна прикра недоробка по заводу - не просверлений маслоканал до гайки поперечки, і як наслідок - гайка залишилась без різьби... добре що вал цілий, бо середина гайки бронзова.

Власне гайка (всередині вона бронзова) з отворами під змащування:

20171007_111253.jpg

Злизана різьба:

20171006_180653.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Посадочне цієї гайки, яке немає маслоканалів 

20171006_175322.jpg

Змінено користувачем RED
Недогрузил фото
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, RED сказал:

Посадочне цієї гайки, яке немає маслоканалів 

20171006_175322.jpg

Гвинт та гайка поперечки  не змащуються ?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ця нижня кришка зліва може створювати додатковий шум при роботі, за нею там майже пусто і получається ефект барабана. Попробуйте включити станок і притиснути кришку посередині рукою, якщо шуму стане менше - можна обезшумити кришку - з середини наклеїти автомобільну антивібраційну плівку, така чорна схожа на смолу клейка консистенція з одної сторони заклеєна фольгою, на авторинку можна найти. Другий барабан - це електрошафа. Попробуйте просто банально підставити щось під неї,  скиньте її з петель щоб не торкалась станкп і запустіть станок без неї, думаю шуму стане ще менше. Я взагалі думав запхати все з електрошафи в цю порожнину що за нею знизу, про яку я вище говорив. Третя причина може бути задній кожух станка - також нехіла балалайка. Ну і ще пару причин які треба виявляти вже походу та думати як їх усунути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Гвинт та гайка поперечки  не змащуються ?

 

Ага, в мене так було. Щоб це побачити то треба як мінімум викрутити гвинт і подивитись при включеному станку чи капає масло всередині гайки. Та й взагалі на мій погляд там дуже малі ті маслоканали, вони можуть просто банально забитись...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, RED сказал:

Ага, в мене так було. Щоб це побачити то треба як мінімум викрутити гвинт і подивитись при включеному станку чи капає масло всередині гайки. Та й взагалі на мій погляд там дуже малі ті маслоканали, вони можуть просто банально забитись...

Коли зроблю кран неодмінно зніму столи та все ретельно перемацаю, а ви як свій розбирали ? Поперечки десь під 300кг буде. А за ефект барабану подивлюсь помацаю , воно дійсно щось не те шестерень не чути лише гул . Може між станом та бетонним полом положити  резину з транспортера.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, RED сказал:

Ця нижня кришка зліва може створювати додатковий шум при роботі, за нею там майже пусто і получається ефект барабана. Попробуйте включити станок і притиснути кришку посередині рукою, якщо шуму стане менше - можна обезшумити кришку - з середини наклеїти автомобільну антивібраційну плівку, така чорна схожа на смолу клейка консистенція з одної сторони заклеєна фольгою, на авторинку можна найти. Другий барабан - це електрошафа. Попробуйте просто банально підставити щось під неї,  скиньте її з петель щоб не торкалась станкп і запустіть станок без неї, думаю шуму стане ще менше. Я взагалі думав запхати все з електрошафи в цю порожнину що за нею знизу, про яку я вище говорив. Третя причина може бути задній кожух станка - також нехіла балалайка. Ну і ще пару причин які треба виявляти вже походу та думати як їх усунути.

Дякую за підказку ,коли прижав кришку з ліва зменшився низькочастотний шум на 1 дцб   з 76 стало 75 не багато але ж 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Коли зроблю кран неодмінно зніму столи та все ретельно перемацаю, а ви як свій розбирали ? Поперечки десь під 300кг буде. А за ефект барабану подивлюсь помацаю , воно дійсно щось не те шестерень не чути лише гул . Може між станом та бетонним полом положити  резину з транспортера.

 

Віброопори. Має суттєво зменшити шум.

32 минуты назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Дякую за підказку ,коли прижав кришку з ліва зменшився низькочастотний шум на 1 дцб   з 76 стало 75 не багато але ж 

Двері електрошафи так само спробуйте притиснути.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Коли зроблю кран неодмінно зніму столи та все ретельно перемацаю, а ви як свій розбирали ? Поперечки десь під 300кг буде. А за ефект барабану подивлюсь помацаю , воно дійсно щось не те шестерень не чути лише гул . Може між станом та бетонним полом положити  резину з транспортера.

 

Її необов'язково скидати з консолі, вали витягаються і так. А скинув я її зі станка за допомогою маніпулятора, що стоїтьна машині, яка мені його привезла ))

Взагалі маючи таль та кусок двотавра або швеллера метра півтора, можна використати корпус самого станка як опору - знімаєте двигун який затягує оправки, шланг що іде до ВФГ, кладете зверху двотавр, добре фіксуєте його канатом чи ремнями до корпуса станка і маєте таку собі "горизонтальну стрілу крана", чіпляєте до неї таль і вперед) я так приводні двигуни знімав на обох станках. Що правда, на 6Т82Г-1 в якості стріли використовував хобот.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
57 минут назад, RED сказал:

Її необов'язково скидати з консолі, вали витягаються і так. А скинув я її зі станка за допомогою маніпулятора, що стоїтьна машині, яка мені його привезла ))

Взагалі маючи таль та кусок двотавра або швеллера метра півтора, можна використати корпус самого станка як опору - знімаєте двигун який затягує оправки, шланг що іде до ВФГ, кладете зверху двотавр, добре фіксуєте його канатом чи ремнями до корпуса станка і маєте таку собі "горизонтальну стрілу крана", чіпляєте до неї таль і вперед) я так приводні двигуни знімав на обох станках. Що правда, на 6Т82Г-1 в якості стріли використовував хобот.

14 часа назад, RED сказал:

Ця нижня кришка зліва може створювати додатковий шум при роботі, за нею там майже пусто і получається ефект барабана. Попробуйте включити станок і притиснути кришку посередині рукою, якщо шуму стане менше - можна обезшумити кришку - з се

Так але такий фокус не підійде для зняття продольному стола.хочу ревізію зробити всіх подач та налаштувати змазку.З фрезером без крана ніяк  то тіски кіл під 70 то делілку то поворотний стіл , а спина часом дає про себе знати ,тай кликати нікого не прийдеться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ruslan Oleksiyovuch сказал:

Так але такий фокус не підійде для зняття продольному стола.хочу ревізію зробити всіх подач та налаштувати змазку.З фрезером без крана ніяк  то тіски кіл під 70 то делілку то поворотний стіл , а спина часом дає про себе знати ,тай кликати нікого не прийдеться.

Фокус підійде, у наступній послідовності:

1) знімаєте вали поперечки та прижими

2) припіднімаєте стіл разом з поперечкою

3) кладете на консоль два деревяних бруса паралельно столу і підпираєте їх чимось надійним по краях, так щоб бруси мали точку опори і по середині (консоль) і по краях

4) опускаєте на ці бруси стіл з поперечкою

5) відкручуєте по краях стола опори гвинта продольної

6) знімаєте глуху опору, де немає лімба

7) відпускаєте клин 

8) припіднімаєте стіл з поперечкою так, щоб тільки відірвати від брусів

9) крутите гвинт так, щоб поперечка почала відсуватись в ту сторону де зняли опору гвинта

10) коли поперечка почне вилазити зі стола треба щоб хтось другий потрошки нпомагав їй, бо вона переважить на себе 

11) після того як поперечка спригне повністю з гвинта - можна знімати гвинт разом з другою опорою яка тримала його на столі.

 

Міг щось пропустити, але взагальному ніби все по порядку згадав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку