Одессит

Что в Одессе делают дольше, но лучше всех?

209 повідомлень у цій темі

Ура! Я больше не модератор! Налетай! :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Вася Одесский сказал:

1-Сколько лично Вы в день их делаете.2-С какими производителями имели дело.3- Какого дробления?

З грузовиками справу маю рідко,а легкові порядка трьох ГБЦ на день.Але моя робота і заміна направляючих,і розборка зборка,і шліфовка фрезеровка,і шліфовка клапанів.М"ясоруками не цікавлюся взагалі ніякими,хоча признаю право на їх існування і те що деякі з них можуть на досить пристойному рівні працювати.Вперше в руках я її тримав у 2005 році,і тоді зробив висновки що вона не для мене-мене більше влаштувала моя конструкція,яка працює і до сьогодні.У планах була покупка Ньювена,але тепер розумію що  вже його не куплю.Там цінник у базі сама проста версія від ста штук євриків.Розумні люди купили такі станки тоді,і на сьогодні вони повністю себе виправдали.Я вже сказав що данна конструкція може більш-менш працювати  з пілотами від 8мм і вище,але виникають великі сумніви в її жорсткості на грузовиках.

 

Нікому,навіть китайцям не приходить в голову копіювати жигулі,чомусь вони  копіюють пристойніші машини.Так і тут-данна система не варта уваги для клонування-її треба доопрацьовувати,при тому для грузовиків окремо і для легковиків окремо.

Це всього навсього моє ИМХО основане на власному досвіді.Кожен має право на свою думку і свої набиті шишки на голові))))

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Изготовление катушки.
 

DSC04766.jpg

DSC04780.jpg

DSC04768.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теперь не только на Дерибасовской нельзя занять сексом...
Я обещаю, что данную тему поддерживать не буду.
Спасибо всем за избавление от ноши! :)

Змінено користувачем Одессит
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку