bomko

Тріскає метал біля шву. Що почитати?

39 повідомлень у цій темі

Недавно завівся новий дружок - інвентор. Наютубився, напробувався, саме просте виходе потроху. Вирішив спробувати щось поскладніше зварити - пічку в майстерню. Назбирав трохи металу і почав то до купи ліпити. І зразу наткнувся на халепу.

Спочатку зварив дно і дві стінки, потім вирішив по середині поставити розпорку не просто стоящу, а приварити її. Тут то і була моя помилка.

Зварив - хоть і внутрішні шви в мене коряві до ужасу, виглядало все обнадійливо. Поки не пройшло хвилин 30-60 і не почалися звуки тріску. Я туди, а там біда. Помислив, зрозумів що певно коли варю нагрівається метал - розширився, «шов» ліг, схватив. Починає охолоджуватись, все стягується (перемичка 6ми, стінки 4) от і стінки не втримують напрягу і тріщать.

Вирішив:  перемичку ту підрізав по шву, куди добралась КШМ)) ну і з зовнішньої сторони товстим диском по тріщині пройшовся і зробив канавку. Залив...Охололо і я взагалі не зрозумів яким чудом оно аж так покрутило частину стінки над перемичкою(на сантиметра 2-3). Прижав струбцинами і перемичку зверху «точещою» прихватив назад, думав мож поможе. Та куди там, охололо і по новому трісло все біля шва(

Чого не враховую, що почитати? Але попрошу мож якось конкретно є щось, а не енцеклопедію по зварці перечитати всю. Якась може є «Теорія металів» чи ще щось таке. Ну і в двух словах якщо розтлумаче хтось, буду вдячний!

А поки дякую усім хто дочитав :)

*пару фоток для розуміння про що той текст.

6E6E4F0A-770F-479E-8B8F-9216BCD21C4B.jpeg

EAF2BFD6-2E1C-4D5F-A08A-046E52724365.jpeg

D18F3759-C9D7-4B2F-AB7A-87A3D6A4715D.jpeg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сталь углеродистая?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

незнаю зовсім. нарив на прийомці кусок листа непонятного. Можна якось провірити, по іскрам з болгарки чи ще якось?))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, bomko сказал:

незнаю зовсім. нарив на прийомці кусок листа непонятного. Можна якось провірити, по іскрам з болгарки чи ще якось?))

Попробуйте отрезать кусочек узкий болгаркой и попробуйте закалить на воду. Проверьте потом твердость напильником.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, R2M2 сказал:

Попробуйте отрезать кусочек узкий болгаркой и попробуйте закалить на воду. Проверьте потом твердость напильником.

дякую! логічно. шось смикалка ще не дуже в тому дєлу)

нагрів до ярко червоного, в воду - напильник бере.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, bomko сказал:

дякую! логічно. шось смикалка ще не дуже в тому дєлу)

нагрів до ярко червоного, в воду - напильник бере.

Ну если он закалился например до 55 hrc, то напильник тоже возьмет. Нормальный напильник 64 единицы будет цеплять обойму подшипника с твердостью 60 единиц, например. Нужно попробовать оценить насколько хуже берется по сравнению с изначальным образцом. Сталь 3 режется напильником ну очень легко, болт класса прочности 12.9 с твердостью 40 единиц этот напильник так же возьмет, но разница с той же сталью три будет. Нужно покарябать разные образцы и попробовать оценить. Или еще если есть возможность проверить на смятие. Ярко красного могло быть маловато, надо ближе к ярко желтому нагреть и в воду- это чтоб наверняка. По фото не очень понятно, но наварку отрывает вместе с основным металлом или трескается сам шов из наплавленной присадки?

Да вот еще. Если образец закалился, то он приобретает сероватый такой цвет по сравнению с исходным состоянием. Очень хорошо отличимый, так как замартенситился.)

Змінено користувачем R2M2
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не надо сплошным длинным швом такое варить,прихватками с разных сторон,точнее с разных углов.Есть схемы как правильно варить коробчатые конструкции чтоб не вело и не трещало.Напряжения взаимно компенсируются.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@R2M2 завтра спробую потестити. а тріскає не наварка а сам метал наскрізь, в кінці навіть шов де слабший дав тож через нього тріщина пройшла. Сам лист, мені був підозріло твердим(хоч і немаю багато досвіду роботи з залізом). але і тонка полоска 1-2см, гнеттся дуже туго і таке відчуття що трісне, але не тріскає - гнеться. Списав собі що то 4мм як не як (майже 4, трохи ж б/у метал))

@Barth та вже то зрозумів і тому болгаркою зрізав, пробував євикручувати» корпус, замітно було що 0.5-0,75 довжини перегородки вже не заязані зі стінкою. Поставив жирну точку і думав на тому все))))

»коробочні конструкції» - маю що почитати, дякі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, bomko сказал:

@R2M2 завтра спробую потестити. а тріскає не наварка а сам метал наскрізь, в кінці навіть шов де слабший дав тож через нього тріщина пройшла. Сам лист, мені був підозріло твердим(хоч і немаю багато досвіду роботи з залізом). але і тонка полоска 1-2см, гнеттся дуже туго і таке відчуття що трісне, але не тріскає - гнеться. Списав собі що то 4мм як не як (майже 4, трохи ж б/у метал))

@Barth та вже то зрозумів і тому болгаркою зрізав, пробував євикручувати» корпус, замітно було що 0.5-0,75 довжини перегородки вже не заязані зі стінкою. Поставив жирну точку і думав на тому все))))

»коробочні конструкції» - маю що почитати, дякі.

Тогда поздравляю- это что-то с углеродом от 0.4 процента. Распиливайте и оставляйте на поделки- на сапки, какие-то ключи самодельные. Попробуйте еще раз на закалку с прогревом до ярко-желтого- должно взять закалку.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@R2M2 «шеф, всё пропало»

взяв той огризок (полоску тоненьку) - зігнути вирішив в пополам. да куда там, тріснуло в мгновєніє. на переломі виглядає як селомін - маленькими такими крапочками...

0.4 далі чи всетаки більше? :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закалилось- це перемога. ) Гадать какая марка дело неблагодарное. В листе и 65г выпускалась и выпускается и много чего еще. По искре как определять я не спец да и это не очень надежный метод.  30хгса например тоже закаливается на ура и ломается как стекло неотпущеная и тоже бывает в листе. В любом случае у Вас теперь есть запас приличной стали в листе. )

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так воно без закалки тріснуло. я навіть вже не намагався закалювати. знов трохи почитав про марки, трохи прояснилось, зовсім трохи.

жаль що порубав той лист(

ну а сталь виглядає що хорошенька. тіки мені треба було шось попроще - Ст20, як я розумію то якраз то шо треба на такі поддєлки?

дякую за відповіді! розуму прибавилось)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, bomko сказал:

так воно без закалки тріснуло. я навіть вже не намагався закалювати. знов трохи почитав про марки, трохи прояснилось, зовсім трохи.

жаль що порубав той лист(

ну а сталь виглядає що хорошенька. тіки мені треба було шось попроще - Ст20, як я розумію то якраз то шо треба на такі поддєлки?

дякую за відповіді! розуму прибавилось)))

Сталь 10, сталь 20, сталь 3 - свариваются без ограничений. Стали с большим содержанием углерода или даже с 0.3% и с легированием относятся к трудносвариваемым. И если их и можно варить, то обычно с подогревом, то есть прогреть до сварки хот бы градусов до 400 и желательно по большей площади. Когда варите такую сталь холодной, то вся масса металла особенно тонколистового выступает в качестве теплоотвода и одновреиенно радиатора охлаждения, отвод тепла из зоны сварки может быть достаточно быстрым чтоб сталь локально закалилась, а плюс еще есть коробление и в купе с локальными напряжениями подкалившейся зоны естественно появляются трещины. С чугунами те же проблемы и даже еще все сильно хуже.)

Змінено користувачем R2M2
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

благодарю!

а тему можна переіменувати: «скупий платить двічі» ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да я бы радовался на вашем месте- хороший материал.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я то радуюсь... але ж хотів пічку)

а так то в голові думки почнуться - шо ж би то корисного напиляти то)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это уже нужно дать волю фантазии. :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не мешает еще прочитать хоч трохи ликбез по сталям и прочим металлам,как совковых так и современных стандартов,стали по совку называют "сталь Ст3" и "Сталь 20"и еще много всяких букв может быть,типа "Кп","Сп" и прочие,короче вместе с практической тренировкой неплохо найти пару учебников для ПТУ,середины 80-х,материаловедение,справочник сварщика и трохи почитать,оно конечно многое устарело и появились и оборудование и сплавы другие,но в общем то полезные учебники и легко понятные.А несвариваемых совсем сталей и не только сталей можно сказать нет,но не в домашних условиях.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, bomko сказал:

я то радуюсь... але ж хотів пічку)

а так то в голові думки почнуться - шо ж би то корисного напиляти то)

мачетэ....А печке нужен чугун,если это буржуйка,а железяку надо кирпичем внутри обкладывать,тема есть про печки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Barth сказал:

мачетэ....А печке нужен чугун,если это буржуйка,а железяку надо кирпичем внутри обкладывать,тема есть про печки.

Если то 65г, то на зубильца сойдет, на меч тоже. Топорики лучше из кругляка крупного или из квадрата, но если мелкие, то тоже можно, но то уже в кузню.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

если зачухается по ножики-сабельки,вначале читаем правила про холодное и не очень оружие и не переходим тот набор признаков,все.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

дякую за рекомендації:) напевно перше шо зроблю то заміну загубленому ножику для підводного полювання. зачерню, маслом протерати по трохи буду тай мав би жити трохи. а то ножни остались, а ніж поза тищу грн новий(

на рахунок чугуна - вкурсі малость. буржуйка є готова, в батьків валяється. Але то пожиралка дров жеж. Хотів полу пічку полу котел в тестовому режимі зробити і поглядіти наскільки багато не врахував усього вже в експлуатації. Ну а через рік-другий(думав вижеве метал стільки) то вже зробити шось поцікавіше.

Полупічка то какби частину тепла думав теплозйомником знімати а частину на корпусі лишити і нехай гріє майстерню. А те що зняв, в сусідню кімнату відправити. По розрахункам за 100 дол(макс.) мав зігрівати сарайчик в минулому а тепер зародок майстерні, бо мотлоху (дров старих і з пилом ванючим) є купка не мала.

Тепер трохи стане все дорожче, бо певно куплю новий лист і не буду морочити себі голову з тими прийомками)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Barth сказал:

если зачухается по ножики-сабельки,вначале читаем правила про холодное и не очень оружие и не переходим тот набор признаков,все.

Якщо не виносити з дому то можна все, якщо виносити то все складніше..

 

Змінено користувачем dmytroK
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это какая-то сталь 65Г или еще что...не сталь 3,20. Не надо тут ничего читать..

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Teren читати завжди корисно, якшо по дєлу.)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку