bomko

Тріскає метал біля шву. Що почитати?

39 повідомлень у цій темі

 

2 минуты назад, bomko сказал:

@Teren читати завжди корисно, якшо по дєлу.)

Может и так))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо матеріалу багато, можна зробити хім аналіз приблизно потягне біля 100 грн. І буде відомо марку і що з нею можна робити, я колись так 30 кг шх15 купив в кругляку на брухті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@uniteks715 кул. але матеріалу зовсім не багато 1.35х0.7м було. поки не порубав) а де такий аналіз роблять? на майбутнє собі б занотував.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все просто - варить надо не инвентором а инвертором!

А вообще эту сталь для печки с перепадами температуры использовать не выйдет как не читай.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@alex77 інвентор то моя «хорота»))) просто деколи якщо треба якусь конструкцію по розмірам підігнати то будую її в Autodesk Inventor, от і буває що трохи букви путаю)

а тепер коли взнав що то за сталь, зрозуміло канєха що з неї тре щось друге робити. Бум пиляли(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, bomko сказал:

@uniteks715 кул. але матеріалу зовсім не багато 1.35х0.7м було. поки не порубав) а де такий аналіз роблять? на майбутнє собі б занотував.

танкоремонтный

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема перерастает в "почему у меня не получается печка из бронелиста" :)
Просто купите на базаре подходящий металл, и всех делов.
Я "печек" "наварил" "от и до"...
Купите себе "булерьян", и не морочьте голову селёдкам на Привозе.
Будет дешевле и эффективней. Я так и поступил в итоге. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Почитайте цю книжку. Металловедение, Гуляев А.П ну а тоді вже цю. Справочная книга сварщика. КитаевА.М., Китаев Я.А. Машиностроение. Москва. 1985.

Якщо читатися не буде, то ніколи й знати не будете чому воно тріскаеться, та й багато чого іншого трапляеться чому. 

А якщо вдасться прочитати, то усе залізне навкруги стане таким зрозумілим, що ви навіть не уявляете собі.

Змінено користувачем Дядя Уєф
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Barth круть, дякую!

@Одессит ага, можна все купити, ну майже)) але ж біда буде тоді велика - куди руки приложити то?)))

@Дядя Уєф величезне дякую! спробую найти, скачати і прочитати. зацікавили ну дуже.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@bomko та я не шоб как-то ущемить...
Просто есть готовые споруды за вменяемые деньги. Сам такое не родишь за те-же деньги.
Другой вопрос, когда нужно построить каменную печь или ещё какой вариант с "теплоносителем".
Тут уже нюансы возникают...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

про всякие печки надо у скандинавов с канадцами подглядывать.Мне теоретически понравилась в виде лежака-кирпичной горизонтальной трубы с торцевой загрузкой,она и теплоаккумулятор и реально лежак.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну предложение купить булерьян самое оптимальное. Самому его не сделать. Стоят не космических денег. По сравнению со всякими твердотельными котлами с автоматикой- дешево и сердито.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
36 минут назад, Barth сказал:

ро всякие печки надо у скандинавов с канадцами подглядывать.

Мне понравилась печь недалеко от дома . Дверка 1000х1000 и кран возле нее. Пенек килограм на 200 заложил в нее краном и на пару дней. Потом следующий . И  воняет не в хате.

Я так понимаю самосвал таких пней вываливает время от времени и все Ок. Минимум обслуживания. Максимум комфорта и безопасности.

Змінено користувачем Дядя Уєф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

так я поексперементувати хотів. ну і просто пічка не асобо то і в тєму. є кімната ще одна збоку, теж хотів обігріти. от і почав фантазувати. наютубився і родив варіант для тестів: піч-котел.

суть: частину тепла лишити в приміщенні з пічкою, частину відвести теплоносієм. бажано щоб подовше горіло. от і взяв за основу котел нижнього горіння, урєзал все шо можна, щоб металу поменше всовувати і надумав спробувати. деж ще скіли прокачати начинающому сварщику)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку