Reiter

Що купити в майстерню?

104 повідомлення у цій темі

2 часа назад, Иванович сказал:

Та  понятно, что напрямую не поставишь, я  же о том что ничего не мешает  вместо расточной  головки  поставить  сверлильный патрон через переходник  ( самодельный естественно)под нужный конус крепящийся тем же  шомполом, тоже касается и  втулки с КМ. Так понятно ?

Точно в "дырочку") Не надо сверла резать. Нужно оснасткой разжиться. Ее (оснастки), мало не бывает, ну как и станков)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Николай Владимирович написав:

Главное что цель достигнута и вы теперь разбираетесь.

Прошу внимательно обратить внимание на выделенные и подчеркнутые слова.

Испаряюсь!

 Абсолютно точно знаю, що до 24кг в 40-літровий і то в холодну пору року. Літом більше 22кг ніхто ні за який "могорич" не задує. По замовчуванню літом дують 17-18кг і це з практики норма. Взимку на пару кіл більше. Це теж не з теорій і якихось гостів, а так як реально відбувається, по крайній мірі на Київщині. 

 І коли балон нерухомо лежить на боку і температура вирівняна манометр показує іменно тиск кислоти. Про який я вище писав, не подушки. Вона зтворює тиск вже згодом, коли вуглекислоти поменшає значно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Naval написав:

Точно в "дырочку") Не надо сверла резать. Нужно оснасткой разжиться. Ее (оснастки), мало не бывает, ну как и станков)

Пошукав. Вони заводські є :)

 

1228403.jpg

завантаження.jpeg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Варианты - переделать обычную переходную втулку. Сделать эскиз, того, что Вам нужно и заказать тут на форуме. Думаю исполнитель найдется быстро.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Соррі...
А не хочете за час що будете щось шаманити і переробляти, просто заробити і купити?

П.С. Нерухомість - актив з низькою ліквідністю. Інвестувати можна тільки в скрайньому випадку.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, proekt сказал:

Соррі...
А не хочете за час що будете щось шаманити і переробляти, просто заробити і купити?

П.С. Нерухомість - актив з низькою ліквідністю. Інвестувати можна тільки в скрайньому випадку.

По быстрому можно прикинуть так (дает приблизительный результат +-15%) - взять валовую прибыль до налогооблажения за три года (в данном случае от сдачи в аренду) и сравнить со стоимостью покупки. Старое правило оценки бизнеса и рациональности инвестирования. 

П.С. Ликвидность очень сильно зависит от региона, населенного пункта и местоположения и финансовой стабильности государства в целом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Naval сказал:

 Ликвидность очень сильно зависит от региона, населенного пункта и местоположения и финансовой стабильности государства в целом.

Ликвидность недвижимости НИЖЕ ликвидности "ДВИЖИМОСТИ"
Инвестиции в например гараж ВСЕГДА будут хуже инвестиций например в производственное оборудование (нужное)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, proekt сказал:

Ликвидность недвижимости НИЖЕ ликвидности "ДВИЖИМОСТИ"
Инвестиции в например гараж ВСЕГДА будут хуже инвестиций например в производственное оборудование (нужное)

Инвестировать в гараж, где-нибудь на Харьковском массиве в г.Киеве (где кайены стоят тупо на обочинах) будет явно получше, чем влазить в производство (ну не считая наркоты и т.д конечно). Сегодня люди инвестирующие производство - национальное достояние, которое нужно лелеить и беречь. Ну лично мое мнение.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, proekt написав:

Ликвидность недвижимости НИЖЕ ликвидности "ДВИЖИМОСТИ"
Инвестиции в например гараж ВСЕГДА будут хуже инвестиций например в производственное оборудование (нужное)

 

Вибачаюсь, але кажете єрунду на рахунок нерухомості (маю на увазі в місті чи поблизу). Зараз якраз через низьку купівельну спроможність населення нерухомість найдешевша, навіть дешевша ніж після кризи 2008року. Але далі, як тільки почне збільшуватись купівельна спроможність населення ціни на нерухомість почну рости в арифметичній прогресії. Це перше. По-друге, мова що купити за 10 тисяч ГРИВЕНЬ. Покажіть мені яке зараз можна купити промислове оборудованиє за ці дєньжищі?Да ще й щоб воно "нужним" було, тобто приносило відразу дохідність від виробництва закінченого продукту, воно має бути  в комплексі. Поясню простіше. Одним токарним відразу і впевненно заробляти значні кошти не вийде (за 10т.грн і не купиш), на одному професійному кофейному апараті теж не заробиш значної дохідності (потрібна хоча б автівка для неї, інвертор чи генератор). Це все устаткування потрібно поетапно накоплювати до надання якогось закінченого виду продукції чи послуги. А це все потрібно кудись ютити, паралельно набуваючи досвід в роботі на ньому. В з"ємних гаражах точно не варіант. В паралельній темі я казав, що з відносно невеликими коштами це може бути комплекс різноманітних зварювальних і металопідготовчих робіт. Але ніяк не глушники варити, є купа інших цікавих тем. Так, праця фізично важча ніж фрезерно-токарні послуги пропонувати, але і вкладення первинні зовсім інші. 

 Непомню чи то на цьому форумі чи де, але є людина, яка займалася (і займається ремонтним зварюванням спецтехніки), здебільшого на виїздах. Так от він намацав тему з необхідністю потужного мобільного піскострую. Зробив установку на лафеті з потужним гвинтовим компресором і приводом від чотирьохчиліндрового ДВЗ. І тепер на послуги по піскострую з виїздом на багато тижнів вперед. 

 До чого я це? Що для початку, щоб почати щось пропонувати потрібно своє "кубло", де зможеш з впевненністю прогнозувати подальші свої плани, а не микаться з цією сверлилкою чи зварювальником, як той циган (ромів загалом не принижую, є різні). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, Naval написав:

Сегодня люди инвестирующие производство - национальное достояние, которое нужно лелеить и беречь.

 

Погоджуюсь цілком. Виробництво (без державної підтримки) в нас дуже-дуже слаболіквідне. Інфляція випереджає процент дохідності від виробництва. Зараз довкола Києва "понаєхавшиє" скуповують без перебору нерухомість з явною ціллю подальшого перепродажу. Непотрібно нічого виробляти, вкладатись в устаткування, отримувати купи різних ліцензій, сертифікатів, "приймати" різноманітні контролюючі органи...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я двічі розпочинав бізнес в сфері виробництва (дрібного). Проблема в збуті, бо наш народ нажаль хоче щоб наше було безкоштовне :( І плювати, зо й так майже в двічі дешевше імпортних агалогів і по якості краще :(

 

Зараз торгівля і послуги, але не моє :( Всеодно хочу іще раз спробувати дрібне виробництво. Сподіваюсь на третій раз вийде :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Ігрек сказал:

за 10т.грн і не купиш)

Майже не купити, але...

 

2014г всеобщее замешательство (уже шло на спад, конец весны, начало лета) , до линии разграничения с Крымом 90км,  доллар на пике 30+

И кстати что символично тоже были на руках неприкаянные 10тыс грн.

 Токарный станок не искал, но купил...

Просили 5000, поторговался, сутки выждал и забрал 4000грн + пару сотен за гидроборт 

На метал тогда живым весом здать выходило 2300грн.

Доллар тогда был на самом пике, 170дол вышло :)

В комплекте был набор шестерен гитары 28шт. которые я потом продал за 3500грн.

Давайте считать:

+4000 токарный

+300 логистика

+ 200 новая резцедержка

-180 старая рецедержка

+3700 частотник (сейчас другой частотник за векторая дельта за 95дол. т.е. еще дешевле)

+700 новый мотор

-700 старый мотор ( не помню за сколько продал может и дороже а может и чуть дешевле)

-1000 +- вариатор

-3500 шестерни. Продал после покупки 1а616, т.к. мне их всегда было лень менять, 90% режу шаг 1мм, дюймовое не режу, т.к. с населением практически не работаю. Все что не шаг 1 режу на 1а616

+300 три штуки новых шестерни что бы на всяк случай иметь возможность резать шаги 0,75мм, 1мм, 1,25мм. Купил но еще не разу не ставил.

 

 

Итог 3820грн (16у04п + частотник стоил 150дол, + 2,2кВт мотор + ввод в експлуатацию)

Токарные патроны не считал, но там тоже нормально получалось. Сначала за 300грн абы что лишь бы запусить, потом новый 160, потом 125й поляк. Все что не востребовано было продано дороже чем покупалось....

 

Так что всякое бывает.

IMG_20150709_152551_новый размер.jpg

IMG_20150709_152606_новый размер.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доллар практически весь 14 год был по 14-16 грн.

До 28-30 скакнул где-то в январе-феврале 15-го 

 

Так что 10 тыс в 14-м  было вполне себе сумма.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Денис Береговой, Тоді кілограм металолому вартував менше 10 центів, літр пального вартував третину долара, тотальна затримка в заробітних оплатах бюджетникам і пенсіонерам..... Так що не коректно порівнювати те що було. Ви просто скористалися ситуативно нагодою. І все. Зараз в когось можуть теж бути різні життєві складнощі і люди вимушені позбуватись дечого, щоб якось "розрулити" складну ситуацію. Але на це не варто розраховувати планомірно. 

 І в решті-решт, на гОрі чи труднощах інших бізнес не роблять. Любий бізнес-план має планомірно прораховуватись по ринковим цінам і розцінкам, а не з того, що десь-щось "впаде на шару".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ershoff написав:

Доллар практически весь 14 год был по 14-16 грн.

До 28-30 скакнул где-то в январе-феврале 15-го 

 

Так что 10 тыс в 14-м  было вполне себе сумма.

 

Згоден. Навіть архів курсів додам https://index.minfin.com.ua/exchange/archive/2014

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ershoff сказал:

До 28-30 скакнул где-то в январе-феврале 15-го 

Все верно, 09.07.15 дата фотки

 

5 минут назад, Ігрек сказал:

І в решті-решт, на гОрі чи труднощах інших бізнес не роблять

Никаких трудностей. Купил я его на СТО, которое не бедствовало, наоборот они купили себе 16к25 и этот стоял залитый маслом и накрытый долгое время на улице. Покупатьельская способность была низка - это да. Но это общая трудность в том числе и моя....

 

Это все не к тому что мне так повезло. Это к тому что может быть всякое. 

А так да если бы жил в квартите и хотел мастерскую, то сейчас самое время купить. хотя бы гараж, если как писал топикастер это реально сделать за 10тыс грн. Т.к. случая с дешевым оборудованием можно и не дождаться. Ну если не хочется покупать гараж, то как минимум не покупать абы что лишь бы потратить деньги, а ждать, искать.... Главное оказаться в нужном месте в нужное время с деньгами в кармане...

Змінено користувачем Денис Береговой
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Денис Береговой написав:

Все верно, 09.07.15 дата фотки

 

https://index.minfin.com.ua/exchange/archive/2014-07-09

 

Виходить купили верстат за 340 доларів. Не перебільшуйте своєї шАри xD Сьогодні б це було 10т. по курсу, але на ньому одному маленький свій бізнес не побудуєш. Потрібна ще купа всіляких "гаджетів"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У нас купити гараж в кооперативі взагалі не є проблемою. Тому не бачу сенсу для себе вкидатись в те, що не є дефіцитом :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

У нас купити гараж в кооперативі взагалі не є проблемою. Тому не бачу сенсу для себе вкидатись в те, що не є дефіцитом :)

 

:D Згодом (з досвідом) будите локті кусати. Коли почне рости ціна і раптом викупляться всі пропозиції по лояльній ціні кимось, Ви цього не помітите. Дефіцит з"євляється непомітно і досить раптово, тоді вже пізно "чухатись". xD

 

 Поспілкуйтесь з досвідчинеми зрілими людьми, вони (я впевнений) скажуть те саме.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

когда то и станки не были проблемой....

сегодня не дефицит, а завтра..., но руку на пульсе деражть нужно..Это я о гараже. Раз не дефицит, то воспользуйтесь этим, купите неприлично дешево :)

 

40 минут назад, Ігрек сказал:

Виходить купили верстат за 340 доларів

Официально купить было вроде как проблемно, по ссылке не заходил, но не думаю что она отражала спекулятивный курс.

Четко помню 170-175дол. и 2300 по весу, я тогда еще не знал нужен ли мне токарник и тешил себя мыслью что моржа в 1700грн это цена брендовой +- болгарки в Эпицентре по этому в памяти и отложилось.

 

Могу закрепить ТВхой. 26.05.17 +- 2 дня 3500грн Курс х.з какой был но сопостовимый +- 23-25 на вскидку хотя не важно.

 

40 минут назад, Ігрек сказал:

Сьогодні б це було 10т. по курсу, але на ньому одному маленький свій бізнес не побудуєш

Так речь и не идет как с десятки стартануть да так что бы... Речь куда бы пристрить десятку... и судя по тексту, она кака бы не шибко и лишняя, деньги под ноги не валятся...

У меня 16у04п мастерская как бы и началась, не считая построеного в кризиз 2008-2009 портального ЧПУ (но то было больше что бы не бездействовать), уволился с банковской сферы за месяц до кризиса. Был на перепутье, х.з. куда дальше...

Научился на 16у04п как смог раотать и потихоньку пошло, потом было много разных железяк по разным ценам:

Сейчас:

16у04п -+- полная шара

1а616 - 15500грн в мастерской, комплектный, в нормальном +- состоянии, если есть интерес - тема на форуме присутствует

675й фрезер 18-19тыс + доставка 2,2тыс.

Практически вся необходима оснастка (до полного счастья не хватает планирующей расточной и долбежной головки) Оснастка тоже что по рыночной цене что на шару.

Портальный хилый фрезер (600-650 дол 2008г. Тогда денег и жировой запас был значительно больше)

Ну и куча железа в вяло текущих проектах (Тв16 - бюджетный чпу - донор 0-300грн, ЧПУ токарный на базе 1603 тут 1000дол по ходу заморожено, ленточка и т.п.)

 

Раз я ошибся и 16у04п купил не в 14м году а летом 15го года, т.е. работать начал в начале 16го года За три года, с учетом того что даже рядом возле металобработки не находился вроде и норм.

 

Я думаю шара у многих простреливает, просто  не все об этом пишут по ряду причин....

IMG_9270_новый размер.JPG

IMG_9274_новый размер.JPG

Змінено користувачем Денис Береговой
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Денис Береговой написав:

Так речь и не идет как с десятки стартануть да так что бы... Речь куда бы пристрить десятку... и судя по тексту, она кака бы не шибко и лишняя, деньги под ноги не валятся...

 

Отож!!! Чому я всі попередні пости і кажу, що спершу СВІЙ особистий куток, а потім ДЕШЕВШЕ починати з зварювальних робіт і робіт по обробці/підготовці металоконструкцій, а не з верстатів токарно-фрезерно-координатно......... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Денис Береговой написав:

Я думаю шара у многих простреливает,

 

...Ну от і продайте Reiterу ту ТВшку за 2,5т.грн (півтори ціни лому)?  Він її доведе то комплектного стану і накупить оснастки, як ви по 9-10грн/кг. Потім ще як у Вас з"явиться в такому ж стані 675, теж запропонуєте за півтори ціни лому. Тоді можливо через пару років "возні" і зможуть ці верстати хоча б якусь періодичну копійку заробляти. Але це ще не буде навіть мілкий бізнес - це так, фактично українська пенсія/стипендія.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Ігрек сказал:

..Ну от і продайте Reiterу ту ТВшку за 2,5т.грн (півтори ціни лому)?  Він її доведе то комплектного стану і накупить оснастки, як ви по 9-10грн/кг. Потім ще як у Вас з"явиться в такому ж стані 675, теж запропонуєте за півтори ціни лому. Тоді можливо через пару років "возні" і зможуть ці верстати хоча б якусь періодичну копійку заробляти. Але це ще не буде навіть мілкий бізнес - це так, фактично українська пенсія/стипендія

 

Речь не о бизнесе. Речь о том что до 10к хоть и мало вероятно можно купить станок - два примера из личной практики.

@Ігрек Так что бы уж совсем корректно, а по какой причине Вы решили советовать мне как поступать? Я вроде совета не спрашивал. Та ТВха продалась в три дорого за пару дней на чипе. Для меня показатель адекватности цены - скорость продажи. Сумма кстати тоже была чуть менее 10 000грн, но там была шестерня в ПБ проблемная, т.е. требовала для запуска чуть более усилий...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Денис Береговой написав:

Так что бы уж совсем корректно, а по какой причине Вы решили советовать мне как поступать? Я вроде совета не спрашивал.

 

Без обід. Просто ви "кітчитесь", що Вам валять шАри і треба їх ТС шукати. Ось пропоную поділитисьxD з ТС, адже він десь працює і вільного часу не багато її шукати. Скромніше будьте, благаю Вас!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Ігрек сказал:

Згодом (з досвідом) будите локті кусати. Коли почне рости ціна і раптом викупляться всі пропозиції по лояльній ціні кимось, Ви цього не помітите. Дефіцит з"євляється непомітно і досить раптово, тоді вже пізно "чухатись". xD

 

 Поспілкуйтесь з досвідчинеми зрілими людьми, вони (я впевнений) скажуть те саме

Я с Вами соглашусь, но при одном НО, это если топикстартер живёт не в депресивном районе.

К примеру могу предложить к продаже целую усадьбу, токо ни кому она не нужна если из 10 домов 9 пустых.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку