Reiter

Що купити в майстерню?

104 повідомлення у цій темі

, пенсионер написав:

Я свого кота, коли бачу що вiн не може визначитись, йому на двiр чи в хатi, бо теплiше, - виганяю зразу нахер на мороз. Щоб визначiвся.. Вибачте.

 

 

xD

 

Просто хотів дізнатись сторонню думку що краще взяти в першу чергу. Досвіду малувато, тому раджуся.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter Та я розумiю, - "а пагаварiть"

Ото й все що ви хочете

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Reiter сказал:

Просто хотів дізнатись сторонню думку що краще взяти в першу чергу.

 

Если бы вы этот вопрос задали перед походом в магазин со станками, ответ был бы один.

А так, в наших условиях, надо брать то, что попадется с лучшим соотношением цена/качество.

Найдете недорогой токарник в хорошем сохране за недорого надо брать его, попадется дешевая сверлилка, надо брать сверлилку, и так далее...

 

 

 

 

Змінено користувачем катран
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я бы взял сварочный. Полуавтомат по сравнению с электродами - небо и земля!!! Значительно расширяется диапазон и качество работы. Баллон большой брать не обязательно, достаточно найти углекислотный огнетушитель на 10 литров, выкинуть из него трубку и сделать переходник на  редуктор. Заправляю его на фирме, которая обслуживает огнетушители, вопросов нет.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, пенсионер написав:

@Reiter Та я розумiю, - "а пагаварiть"

Ото й все що ви хочете

 

Кожен вправі думати що хоче :)

 

, Zpmservice написав:

Я бы взял сварочный. Полуавтомат по сравнению с электродами - небо и земля!!! Значительно расширяется диапазон и качество работы. Баллон большой брать не обязательно, достаточно найти углекислотный огнетушитель на 10 литров, выкинуть из него трубку и сделать переходник на  редуктор. Заправляю его на фирме, которая обслуживает огнетушители, вопросов нет.

Дякую за пораду. 

 

Зараз вагаюсь якраз між свердлильним і напівавтоматом. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Кожен вправі думати що хоче :)

 

Дякую за пораду. 

 

Зараз вагаюсь якраз між свердлильним і напівавтоматом. 

Якщо хочете заробляти тоді Вам точно полуавтомат. 

Перевірено на власному досвіді. На сварку завжди простіше знайти клієнта. 

І за сезон без проблем можна повернути вкладені гроші. 

Але не беріть дешевий китай бо будете тільки мучитися і якість швів буде погана. А як відомо погана репутація швидко поширеться і клієнів не буде. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Якщо хочете заробляти тоді Вам точно полуавтомат. 

Перевірено на власному досвіді. На сварку завжди простіше знайти клієнта. 

І за сезон без проблем можна повернути вкладені гроші. 

Але не беріть дешевий китай бо будете тільки мучитися і якість швів буде погана. А як відомо погана репутація швидко поширеться і клієнів не буде. 

 

Я поки що для себе беру. Заробляю зовсім іншим. Але в житті все може бути :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а о чём тема? если имеем 10к гривен. Можно купить хороший "какой нибудь" полуавтомат, или примерно такой же токарный. А вот сверлилку настольную вполне реально. Компресор можно и самому сваять (это ж не самолёт))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки смотрю по каментам - сверлилка рулит :)

 

а про резьбонарезной патрон никто и не вспомнил https://www.ebay.com/bhp/tapmatic-tapping-head

А ведь штука весьма и весьма полезная - после полусотни ручками нарезанных резьб за раз, приходит понимание о его необходимости ;) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, gesichtslos сказал:

а о чём тема? если имеем 10к гривен. Можно купить хороший "какой нибудь" полуавтомат, или примерно такой же токарный. А вот сверлилку настольную вполне реально. Компресор можно и самому сваять (это ж не самолёт))

Полуавтомат, если рабочий, ремонтировать не надо. С токарным - все сложно, его можно ремонтировать и доводить до паспорта очень долго и дорого. За 10к можно купить очень приличный полуавтомат и баллон. Конечно бу. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, Reiter написав:

Гараж за ці гроші можна купити в цьому ж кооперативі, що я знімаю. Але не хочу. 

 

Ви що, серйозно?! Кооператив легальний, ціна на приватизований цегляний гараж 10000грн? Купуйте його!  Зараз криза - нерухомість найдешевша, далі тільки дорожчати буде. Остальне барахло. На цьому етапі поки не розпилюйтесь з "верстатобудуванням", продайте того "пантагрюеля" з головою і хоботомxD Вивільняються ще кошти на щось завершене. Далі дивіться самі по насиченості подібними послугами в вашій місцевості. Напросіться до когось попрацювати на напівавтоматі (за могорич), типу собі треба щось поварити, хочаб вихлопну зніміть та "проінспектуйте", зрозумієте лежить душа до варіння напівавтоматом, якщо "так", то душа потім потягне до ТІГа... 

На вашому місці (вже знаю свій хист до зварювання), якщо послуг в вашому краї подібних не занадто (підозрюю, що поки що "ні"). Всі з таким рівнем "підприємництва" поїхали за кордон на заробітки, поки "ринок" вільний. ..

 Алгоритм моїх дій: Купую цегляний гараж з 220в(поки що) - 10000, продаю пантагрюеля+голову+хобот+голови зіловські - кругом бігом 15т.грн Подивитеся ще яке барахло можна продати щоб добавилось коштів+ за цей час щось підзаробите(відкладете) на основній роботі. Припустимо "наколядували" в ітозі 20000грн. Купуємо "комбайна"( інверторМІГ/МАГ/ММА) на 160-180амп на 220В вам поки по самі вуха досить. МІГ 1мм дротом при нормальній мережі варить на 130-140 амп тільки так. Одним словом такий апарат - 8000-9000грн. Продаємо того ММА-інвертора(він вже не потрібен, два з однаковими можливостями ні дочого), за ці кошти докуповуємо всю обв"язку для напівавтомата(балон+редукторну голову+шланги). Купуємо плазморізку 40амперну(без вбудованих компресорів), це ще десь 7000-8000грн. Залишається приблизно 4 тисячі, можливо ще щось за цей час докладається - купуєте робочий б/в компрессор від 350л/хв. 

 В результаті у вас виходить замкнутий цикл для виду діяльності. Самі розкроюєте з самими замислуватими "вигинами форм", самі варите. По великому рахунку велика болгарка стає не потрібна, якщо є - можна продавати, щоб ще звільнилися кошти. Мала для зачистки обов"язково потрібна. Тобто автомототехніка по подібних видах послуги вся вами охоплюється (по "чорнусі"). Вже починаєте заробляти. Збираєте на ІсіДісі ТІГ, на 380вольт (якщо можливо в тому кооперативі), на піскоструй, точніше на гвинтову компресорну голову і арматуру з баком яку вже на той час зможите легко самі зібрати. На це приблизно потрібно теж до 20т.грн (без врахування 3 фаз)....

 Якщо вищевказане маєте, то надавати послуги по відновленню практично будь-яких металоконструкцій ви зможите. От тоді відчуєте що таке "важкі гроші", але гроші досить достатні для втілення подальших мрій.

 Поки ви молодий вам легше працювати "як вол" на подібному "хлібі". Напряжетесь зараз- заробите на "верстатний хліб" з роками. Бо він потребує набагато більших коштів, які ви на цьому етапі, точно так не назбираєте. Треба поштовх, в молоді роки він в вас є. В зрілому возрасті будите вже працювати "як дядько" за верстатами, не так виснажуючись. 

 

П.С. Думаю дослухаєтесь )

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

 

Ви що, серйозно?! Кооператив легальний, ціна на приватизований цегляний гараж 10000грн? Купуйте його!  Зараз криза - нерухомість найдешевша, далі тільки дорожчати буде. Остальне барахло. На цьому етапі поки не розпилюйтесь з "верстатобудуванням", продайте того "пантагрюеля" з головою і хоботомxD Вивільняються ще кошти на щось завершене. Далі дивіться самі по насиченості подібними послугами в вашій місцевості. Напросіться до когось попрацювати на напівавтоматі (за могорич), типу собі треба щось поварити, хочаб вихлопну зніміть та "проінспектуйте", зрозумієте лежить душа до варіння напівавтоматом, якщо "так", то душа потім потягне до ТІГа... 

На вашому місці (вже знаю свій хист до зварювання), якщо послуг в вашому краї подібних не занадто (підозрюю, що поки що "ні"). Всі з таким рівнем "підприємництва" поїхали за кордон на заробітки, поки "ринок" вільний. ..

 Алгоритм моїх дій: Купую цегляний гараж з 220в(поки що) - 10000, продаю пантагрюеля+голову+хобот+голови зіловські - кругом бігом 15т.грн Подивитеся ще яке барахло можна продати щоб добавилось коштів+ за цей час щось підзаробите(відкладете) на основній роботі. Припустимо "наколядували" в ітозі 20000грн. Купуємо "комбайна"( інверторМІГ/МАГ/ММА) на 160-180амп на 220В вам поки по самі вуха досить. МІГ 1мм дротом при нормальній мережі варить на 130-140 амп тільки так. Одним словом такий апарат - 8000-9000грн. Продаємо того ММА-інвертора(він вже не потрібен, два з однаковими можливостями ні дочого), за ці кошти докуповуємо всю обв"язку для напівавтомата(балон+редукторну голову+шланги). Купуємо плазморізку 40амперну(без вбудованих компресорів), це ще десь 7000-8000грн. Залишається приблизно 4 тисячі, можливо ще щось за цей час докладається - купуєте робочий б/в компрессор від 350л/хв. 

 В результаті у вас виходить замкнутий цикл для виду діяльності. Самі розкроюєте з самими замислуватими "вигинами форм", самі варите. По великому рахунку велика болгарка стає не потрібна, якщо є - можна продавати, щоб ще звільнилися кошти. Мала для зачистки обов"язково потрібна. Тобто автомототехніка по подібних видах послуги вся вами охоплюється (по "чорнусі"). Вже починаєте заробляти. Збираєте на ІсіДісі ТІГ, на 380вольт (якщо можливо в тому кооперативі), на піскоструй, точніше на гвинтову компресорну голову і арматуру з баком яку вже на той час зможите легко самі зібрати. На це приблизно потрібно теж до 20т.грн (без врахування 3 фаз)....

 Якщо вищевказане маєте, то надавати послуги по відновленню практично будь-яких металоконструкцій ви зможите. От тоді відчуєте що таке "важкі гроші", але гроші досить достатні для втілення подальших мрій.

 Поки ви молодий вам легше працювати "як вол" на подібному "хлібі". Напряжетесь зараз- заробите на "верстатний хліб" з роками. Бо він потребує набагато більших коштів, які ви на цьому етапі, точно так не назбираєте. Треба поштовх, в молоді роки він в вас є. В зрілому возрасті будите вже працювати "як дядько" за верстатами, не так виснажуючись. 

 

П.С. Думаю дослухаєтесь )

Ось,  

афигенно, я думаю..)

(Ой, то я для  топикстартера)

Змінено користувачем пенсионер
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, Reiter сказал:

Я поки що для себе беру. Заробляю зовсім іншим. Але в житті все може бути :)

 

По наявності барахла я схожий з вами, тільки от у мене є тв 3 і саморобний компресор из ЗИЛовської головки.

Я стаю на сторону свердлильного станка. Свій компресор я робив сам. Працює от одної фази через конденсатори з автоматичним старт/стопом (робиться за 3дні, А як припече то і за один).Тому купувати компресора сенсу не бачу. 

.Щоб заробить напів автоматом ще треба вміть варить (присрать вміють багато хто) тому на великий заробіток я б зразу не розраховував. (гарно подумайте над тим чи потрібен він Вам)

 

А от станка для свердління отворів мені весь час не вистачає, але не великого   а настольного. Його завжди можна продати і повернути гроші. Добре подумайте як часто в мото тематиці потрібно свердлити отвори більш чим 20мм? А отвір до 20 мм зробить будь який нормальний (не роздовбаный) настільній   верстат з масою під 100кг.

Також не поганий вариант торцовка по металлу (теж відчуваю її нехватку). 

    

Змінено користувачем torri
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, пенсионер написав:

афигенно, я думаю..)

 

:ktulhu0::ktulhu2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, пенсионер сказал:

Ось,  

афигенно, я думаю..)

(Ой, то я для  топикстартера)

И якраз в бюджет влiзе....По теме-при ремонте/конструировании/доработках/тюнинге техники, частности мото,очень бы не помешала бормашинка с небольшим(для начала)набором инструмента к ней.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Жаль, что минусы в карму нельзя...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, torri написав:

Також не поганий вариант торцовка по металлу (теж відчуваю її нехватку). 

 

Я з першочерговістю торцовки з вами абсолютно не згоден. В мене колись була під кріплення великої болгарки - позбувся, як з"явилась плазма. Сверлилка так потрібна, але дивлячись чим наразі топікстартер збирається заробляти. Якщо, як він каже, щось габаритне, то тоді краще магнітна сверлильна стійка. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Вибачаюсь в Reiterа за відступ. Ось: 

 

 

Доречі, на його каналі дуже багато цікавинок є...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Reiter сказал:

xD

 

Просто хотів дізнатись сторонню думку що краще взяти в першу чергу. Досвіду малувато, тому раджуся.

Доброго времени. Из своего опыта (когда работа - не связана с хобби), хорошо найти единомышленников. Я так с друзьями снимал здоровенный бокс, куда мы стащили весь свой инструмент. Было очень даже удобно. В конце-концов именно инструмент, решает успех задуманного (ну руки понятное дело, по умолчанию). Сам иногда, ради удовольствия, кромсаю старую яву. Но у меня есть доступ к станкам. Сам потихоньку обустраиваюсь в мастерской. Себе первым делом взял сверлилку и полуавтомат (инвертер и 250й патон лежат мертвым грузом уже очень давно). Очень нужен компрессор. Мот - это покраска, как ни крути. Но по своему опыту, пока все состыкуешь и подгонишь, один черт нужно будет красить. Поэтому, если делаете кастом - делаете все под ноль, потом полная разборка и покраска (ну это у меня так). Токарный и фрезер уже вторичны. Например делал себе заднюю звезду на 112й сверлилке с 160ой удг. (блин токарный был и без него никуда))). Если Киев - могли бы объединить силы. Ну как-то так, сбивчиво, но как получилось.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если прицел на бюджетные станки с доводкой и переделкой, лучше сначала обзавестись токарным, не придется бегать к токарям за каждой шайбочкой.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, пенсионер написав:

Щоб вмiв визначати прiоритети i знав чим що "пахне"

 

І що ? Надалі по за кутками в хаті не сцяв люрив? )

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

И якраз в бюджет влiзе....По теме-при ремонте/конструировании/доработках/тюнинге техники, частности мото,очень бы не помешала бормашинка с небольшим(для начала)набором инструмента к ней.

Є 2 заводські (якими не користуюсь) і 2 саморобні, які значно кращі :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Disk Rim сказал:

Если прицел на бюджетные станки с доводкой и переделкой, лучше сначала обзавестись токарным, не придется бегать к токарям за каждой шайбочкой.  

Думается, что взять бюджетно токарный, на котором можно будет кроме шайбочек точить что-то более точное (особенно по длинне да с хорошей чистотой) не очень реально. За прошедший год-полтора был в постоянном поиске токарных станков. Так что бы привез и работай, не реально. А доводка переделка - становится вторым хобби (это конечно хорошо, и без сарказма), но тянет тучу времени ну и денег конечно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Naval написав:

Думается, что взять бюджетно токарный, на котором можно будет кроме шайбочек точить что-то более точное (особенно по длинне да с хорошей чистотой) не очень реально. За прошедший год-полтора был в постоянном поиске токарных станков. Так что бы привез и работай, не реально. А доводка переделка - становится вторым хобби (это конечно хорошо, и без сарказма), но тянет тучу времени ну и денег конечно.

Так, це вже перевірив. Вже більше схильний до того щоб брати дорожче, але в стані "ставай і працюй". 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, пенсионер сказал:

Ось,  

афигенно, я думаю..)

(Ой, то я для  топикстартера)

И ото всё, ради стёба?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку