Reiter

Що купити в майстерню?

104 повідомлення у цій темі

2 часа назад, Ігрек сказал:

Ви що, серйозно?! Кооператив легальний, ціна на приватизований цегляний гараж 10000грн? Купуйте його!

Топикстартеру  - Коллега Ігрек Вам очень правильно подсказал.А то - что купить в майстерню?, а самой майстерни по сути нет. Ну накупите железа, завтра хозяин гаража передумает его сдавать и даст неделю на сборы - и будете это железо сбрасывать за копейки ибо деть некуда.

Он Вам вообще бизнес-план по сути составил - берите и пользуйтесь, спасибо ему скажете потом, когда поймете и прочувствуете.

Змінено користувачем 1Vlad1
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут тяжко порадити, що вам потрібно в даний момент те і купляйте.

Якшо сверлилку то настільну, якшо напівавтомат то балон беріть великий, з малим хіба на розїздах працювати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Naval сказал:

Думается, что взять бюджетно токарный, на котором можно будет кроме шайбочек точить что-то более точное (особенно по длинне да с хорошей чистотой) не очень реально. За прошедший год-полтора был в постоянном поиске токарных станков. Так что бы привез и работай, не реально. А доводка переделка - становится вторым хобби (это конечно хорошо, и без сарказма), но тянет тучу времени ну и денег конечно.

Вопрос в первоочередности. Я считаю, что первым нужно брать токарный, а бюджетный он будет или дорогой, большой или маленький, это уже от наличия финансов зависит и потребностей. А  доводить и переделывать все равно придется, оснастка понадобится,  вот токарный и будет экономить время и деньги.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, realcat написав:

якшо напівавтомат то балон беріть великий

 

Абсолютно для "кислоти" не потрібен в побутових масштабах і масштабах майстерні. Малого балону хватає "по самі вуха" на 7-8 кг дроту. Якщо заправників "дуже добре попросити", так щоб надули на 85кг/см 12-літровий балон, то хватить на 10кг дроту(за власним досвідом). Зато значно мобільніший, а якщо таких ще парочку мати, то зовсім за щастя....

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зварювально-розкрійна робота хоч і фізично дуже тяжка, зате дає добрі дивіденти при досить невеликих первинних вкладеннях. Інструменталка потребує дуже великих капіталовкладень, зате фізично значно легша. Тобто молоді роки (енергія буяє) - однозначно перший вид заробітку. Після 40-50 років, маючи за плечима досвід - інструменталка. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Ігрек сказал:

Якщо заправників "дуже добре попросити", так щоб надули на 85кг/см 12-літровий

Я конечно дико извиняюсь но Вы вовсе не разберетесь в том что пишете какие 85кг/см.

Углекислоту заправляют по весу в сжиженном виде. А давление которое показывает манометре после заправки косвенно отражает бьем заправки баллона.Давление в основном зависит от двух факторов первый от температуры окружающей среды и от объема газовой подушки .

А заправлять баллон по весу больше чем положено это нарушение которое может привести к трагическим последствиям особенно при температуре баллона 31 градуса Цельсия.и выше.

 

 

Змінено користувачем Николай Владимирович
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Николай Владимирович написав:

Вы вовсе не разберетесь в том что пишете какие 85кг/см.

 Яка має бути вага вуглекисню в 10-літровому балоні при +10град?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Ігрек сказал:

Яка має бути вага вуглекисню в 10-літровому балоні при +10град?

Заправляют по весу температура не играет значение если заправляют в литрах тогда есть поправки...

В 40 литровый балон можно до 30кг заправлять но по факту заправляют меньше.

С этих данных можно  получить пропорцию и посчитать для 10-12л балона.

Змінено користувачем Николай Владимирович
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Николай Владимирович написав:

В 40 литровый балон можно до 30кг заправлять

 

O.oЦе точно - пишите в чому не розбираєтесь :D 

 

Зрозуміло. Давайте хлопцю не засмічувати тему.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Ігрек сказал:

O.oЦе точно - пишите в чому не розбираєтесь :D 

 

Главное что цель достигнута и вы теперь разбираетесь.

32 минуты назад, Николай Владимирович сказал:

В 40 литровый балон можно до 30кг заправлять но по факту заправляют меньше

Прошу внимательно обратить внимание на выделенные и подчеркнутые слова.

26 минут назад, Ігрек сказал:

Зрозуміло. Давайте хлопцю не засмічувати тему.

Испаряюсь!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Николай Владимирович сказал:

В 40 литровый балон можно до 30кг заправлять но по факту заправляют меньше.

По факту должно быть 24кг. Но.. В одинаковых 40л баллонах при одной и той же температуре было замечено показатели 90 и 60 кгс/см2.. К чему бы это?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, gesichtslos сказал:

По факту должно быть 24кг.

Не дали процессу испорнения пройти до конца.:D пища к размышлению

 

При рабочем давлении углекислоты в баллоне 14,7 МПа (150 кгс/см2) коэффициент заполнения: 0,60 кг/л; при 9,8 МПа (100 кгс/см2) – 0,29 кг/л; при 12,25 МПа (125кгс/см2) – 0,47 кг/л.

Объемный вес углекислоты в газообразном состоянии равен 1.98 кг/м3, при нормальных условиях.

Посчитаем вес углекислоты в самом распространенном баллоне в строительстве: объемом 40л с рабочим давлением 14,7 МПа (150 кгс/см2).

40л • 0,6 = 24кг

Посчитаем объем углекислоты в газообразном состоянии:

24кг / 1,98 кг / м3 = 12,12м3

Какой коэффициент заполнения при 50-90 кг/м3,?:0fa4973aaa:

22 минуты назад, gesichtslos сказал:

К чему бы это?

Человеческий фактор при заправки плюс сифонит вентиль (теория)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 часов назад, Reiter сказал:

Як вже писав якщо зараз не вкладу ці гроші в якусь річ, то на 90% впевнений, що їм "знайдеться" інше застосування. Перевірено :)

Поміняйте  на  американські,  щоб  не  втратили  вагу,  та  покладіть  в  шафу.   Коли  буде  нагода,  за  них  можете  купити  що  завгодно  із  " хотєлок ".   В  першу  чергу  купляйте  ті  речі,  які  необхідні  відразу.     Але  на  першому  місці  -  приміщення  майстерні.  Я  починав - би  з  нього.  Маю  на  увазі  покупку  гаража.  Це  буде  ВАША  власність,  звідки  Вас  ніхто  не  витурить.  Коли  буде  власний  будинок  з  майстернею,  гараж  продасте.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

День добрий. Поділюсь своєю історією. Мав стару жигу. Треба було поварити. Поїздив по майстрах, взнав розцінки, подивився на роботу... Офігів?.

Мені на той час треба було 2 зарплати віддати майстру за роботу. Посидів, подумав і на сімейній раді було вирішено брати полуавтомат в кредит.

І почався "мегаремонт" машини. Все розбиралось, вирізалось, замінялось. І от коли все закінчилось з моєю машиною, в мене на внутрішній стороні дверей гаража були написані номера телефонів трьох водіїв, які хотіли б поварити свої авто. Таким чином я за 3 місяці розрахувався з банком, мав на руках власний напівавтомат і поварену машину.

До чого ота вся моя писанина? Денис Вам дав чудову пораду: Купуйте то, що буде працювало вже і зараз, щоб воно не стояло мертвим грузом, а приносило грошенята, так, як 10 кусків то мало для старту. Хоча... Ноги в руки і шукайте роботу, яку можете робити вже. А її немало: то і ворота гаражні , хфіртки врізні в ворота, полки, стелажі, підстельні підвісні тримачі, та багато іншого, що Ви би могли робити вже, з тим набором інструменту, який маєте. А гроші, вони їсти не просять. Коли буде робота, вона сама Вам "скаже" що купити. Майстерня без роботи ,?,то не майстерня, а куток для зберігання ?, і відпочинку душі.?.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 22.11.2018 в 14:56, VanHelsing404 сказал:

Собирайте деньги на гараж

 

21 час назад, пенсионер сказал:

Я свого кота, коли бачу що вiн не може визначитись, йому на двiр чи в хатi, бо теплiше, - виганяю зразу нахер на мороз. Щоб вмiв визначати прiоритети i знав чим що "пахне". Вибачте.

 

 

Польностью придерживаюсь такой же точки зрения. 10 к грн. Не так много и но не 100 грн. Покупаете вечером в АТБ старого кахети и випиваете. Строго опосля на следующий день  на оставшиеся деньги покупаете 350 баксов и влаживаете их в бутиль от старого кахети. Последний пункт - надежно спрятать. 

р.с. без обид, но 1к62 от Вас уже ушел, мастерская только в проекте, конкретних задач нет . ИМХО собирать капитал под реализацию конкретних задач.

Змінено користувачем ukrman777
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та я не планую цією майстернею заробляти найближчим часом. Я ж писав, що це хоббійна майстерня. Заробляю я зовсім іншим бізнесом (хоч зараз і тяжко). На гараж витрачатись не планую, бо збираю гроші на приватний будинок. Купити гараж в кооперативі дуже легко, а продати тяжко (принаймні у нас). Та й кооператив не супер. Є охорона, але о 22:00 (а в зимовий час о 20:00) вимикається світло і закриваються ворота. Дуже не розженешся з робою за таких умов :)

Ці 10к грн це як подарунок собі на ДН :) Купується виключно для себе і для свого задоволення. Але можливо з перспективою на те, що колись на зоббі буде більше часу і воно приноситиме додаткові кошти.

 

Якось так. 

 

Дуже хочеться свердлильний. Хоча як писав раніше збираю фрезерно-свердлильний. Просто не знаю чи зручно буде на ньому свердлити, бо доведеться на свердлах з КМ обрізати хвости інарізати різьбу під струну. На свердлильному зрозуміло що заміна інструменту легше і швидше відбувається....

 

Ну і напівавтомат теж хочеться. Та й потрібен буває час від часу при роботі з тонким металом, а доводиться мучатись електродами...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в ситуации когда денег мало для того что очень хочется 

перевожу их в долярии и укладываю на короткий депозит (1-3) мес без возможности досрочного снятия.

За єто время как раз и мысли в голове укладываются и зарабатывается ещё какая-то сумма.

Реально 10 кгрн ни туды ни сюды когда многое надо.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Напівавтомат.
І думайте як заробляти майстернею. Бо з такими бюджетами не до хоббі.
Якщо річ про "станкобудування" то пропоную простий принцип.
Робіть власноруч:

1. то що легко і просто (хапач, тримач, приблуду)
2. то що приносить великий ефект (наприклад ЧПУ, наприклад плазма, бурилка для паль і т.п.). Будинок врешті решт

Роблення фрезера - болото, варіння іржавих глушників сусідам - утопія.
Шпаківні, лавочки, самокати - це дорогі хоббі для багатих, або клепання злиднів для бідних

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

 

Прочитав дану тему всю! 

Вставлю і свої 5 коп.!!!

Особисто я би придбав гараж а вже тоді можна і в нього напихати. 

Якщо даний варіант Вам не підходить то почніть робити.... ! Наприклад той же прес і в процесі роботи Ви побачите чого Вам бракує у майстерні! Прес робіть не великий бо у випадку переїзду будете менше рвати пуз! 

Краще мати менше але щоб воно було добре!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.11.2018 в 15:34, Reiter сказал:

 

Дуже хочеться свердлильний. Хоча як писав раніше збираю фрезерно-свердлильний. Просто не знаю чи зручно буде на ньому свердлити, бо доведеться на свердлах з КМ обрізати хвости інарізати різьбу під струну. На свердлильному зрозуміло що заміна інструменту легше і швидше відбувається....

      Зачем что то обрезать  в шпиндель вставляется сверлильный патрон или переходная втулка с нужным конусом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Иванович написав:

      Зачем что то обрезать  в шпиндель вставляется сверлильный патрон или переходная втулка с нужным конусом.

Там шомпол, тому щвичайне свердло КМ не лізе. А ц/х менш точне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та  понятно, что напрямую не поставишь, я  же о том что ничего не мешает  вместо расточной  головки  поставить  сверлильный патрон через переходник  ( самодельный естественно)под нужный конус крепящийся тем же  шомполом, тоже касается и  втулки с КМ. Так понятно ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если за имеющиеся деньги,можно приобрести СВОЙ угол,я бы не раздумывая,приобретал бы помещение.Вы спросите у людей которые арендовали и которым приходилось переезжать,причем как правило,это происходит в авральном порядке.Раз переехать все равно,что три раза погореть.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, VUL777CAN написав:

.Раз переехать все равно,что три раза погореть.

 

Знаю :) Проходив :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 23.11.2018 в 15:34, Reiter сказал:

Дуже хочеться свердлильний. Хоча як писав раніше збираю фрезерно-свердлильний. Просто не знаю чи зручно буде на ньому свердлити, бо доведеться на свердлах з КМ обрізати хвости інарізати різьбу під струну. На свердлильному зрозуміло що заміна інструменту легше і швидше відбувається....

 

У меня на прошлой неделе парни убили мою любимую сверлилку (передача там шестеренчатая, вот шестеренку и прикончили, самому нет времени делать - отдал на сторону, жду.) Теперь как без рук. Хотя есть и китайская "Энхель" и 676 фрезер. Фрезером сверлю только большие диаметры или когда нужна жесткость или что-то большое. В остальных случаях нормальная сверлилка экономит кучу времени. А его никогда не хватает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку