Ужищенко

Бубафоня +та -

33 повідомлення у цій темі

Закопана бочка поганенько віддає тепло  закопаною частиною , але дає можливість на пів метра зменшити висоту труби .Тому тут треба подумати .Можливо  всеж зробити яму в якій буде бочка а по колу решітка скажімо.Труба вздовж приміщення теж не  погано ,тільки треба робити під кутом .Тоді і тяга зразу краща и і піддимлювати менше буде навіть як що щілини в з,єднанні труб .На довжині  припустимо 10 метрів до переходу в вертикальне положення вона вже трохи а може і істотно вистигне .У мене маленька бубофоня в гаражі пів газового балона і на довжині 6 метрів в коліні вже труба єлє тепла .З бочкою конєшно буде горячише,  а вертикальну трубу треба утеплювати бо конденсата стікає багато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Рус Укр написав:

У мене маленька бубофоня в гаражі пів газового балона і на довжині 6 метрів в коліні вже труба єлє тепла .З бочкою конєшно буде горячише,  а вертикальну трубу треба утеплювати бо конденсата стікає багато.

Та сама ситуація. Термопара регулятора стоїть на відстані приблизно метра від котла. При розпалюванні температура там складає приблизно 330 градусів, при прогоранні закладки на 90% - 140градусів. Нижче не опускаю, бо наверху основного димаря температура впаде нижче 100 градусів і почне інтенсивно випадати конденсат. Конденсатозбірник у мене є, але він підключений до каналізації. А дьоготь у септику мені не потрібен.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Наданий момент я зрозумів що для того щоб була тяга потрібно брати трубу діаметром200мм. , а також використовувати  підігрів труби за допомогою допальника

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

...а також зарання продумайте, як ту трубу будете чистити.

sles_bub_1.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да ви праві ще той гіморой

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Ужищенко написав:

правильно вивисти димохід через півку

Я так зрозумів ""плівку""? Через шматок бляхи, приблизно 0,7х0,7м.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Так зробив собі бубафоню результатом покищо задоволиний температура +20 в приміщені при -5 надворі закладки вистачає на 7 годин , дрова верба суха  ,труба від 200 до 170 діаметра

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.11.2018 в 19:54, Zalizovskiy сказал:

...а також зарання продумайте, як ту трубу будете чистити.

sles_bub_1.jpg

А чтоб не довести до такого и не чистить, нужно снаружи трубу укутать в минвату  10см. и ставить вертикально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку