Reiter

Вибір зварювального напіавтомата

159 повідомлень у цій темі

Напівавтомата в мене ніколи не було. 

Хочу купити з оптимальним співвідношення ціна/якість. Бюджет 10 тис грн +\-. 

Знаю, що транс надійніший, але інверторні ніби більш зручні, менш чутливі до напркги і налаштувань більше. 

Єдине боюсь чи можна ось так просто залишати в гаражі. Перепади температури, конденсат і т.д  Свій ручний інвертор тримаю в теплому приміщенні. Якщо варю на морозі, то коли заношу в приміщення вимаю на хв 5-10 просто щоб вентилятор продув і просушив. З напівавтоматом так не поносишся... Як в цьому плані бути? 

 

Проглядав що пропонують на торг. майданчиках в інтернеті.

Є усілякі Sturm, ProCraft і т.д. по ціні 4 - 6 тисяч. Але щось не дуже вселяють довіру. Хоча може я й помиляюсь?

 

Приглянулись апарати Патон. 

 

ПСИ-250Р(5-2) та ПСИ-250S(5-2). Як я розумію різниця в можливості від'єднати подаючий механізм в серії Pro, що доволі зручно. 

Сподобались апарати цифровим управлінням і великою кількістю налаштувань. Ціна звісно кусюча :( Що скажите за ці апарати? Чи може плрадите щось інше. 

 

І ще питання. Режим аргонодугової зварки я так розусію лише для чорних металів? Для алюмінію треба окремий апарат?

 

psi_p.jpg

psi_s.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніхто нічого не порадить?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Найперше для яких цілей апарат. "Перепади температури, конденсат і т.д" - у мене звичайний трансформаторний напівавтомат 180 ампер за 20 років роботи при діапазоні температур від-20 до+35 раз поламався. Підгоріли контакти пускача. Маю три напівавтомата  патона в тому числі, все залежить від цілей. 

Змінено користувачем porshe1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

берите любой,за эти деньги лучше не будет,вполне возможно что устроит.Про перепады напряжения-не надо,боится инвертор.Узнайте у кого лучше сервис.Для аргона-переменки по алюминию да,отдельный аппарат с осциллятором,есть порошковая проволока под обычный аппарат-полуавтомат но пока не видел достойного шва.Мож сварщики такие,но скорее технология.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут можна почитати

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 минуты назад, Barth сказал:

берите любой,за эти деньги лучше не будет,вполне возможно что устроит.Про перепады напряжения-не надо,боится инвертор.Узнайте у кого лучше сервис.Для аргона-переменки по алюминию да,отдельный аппарат с осциллятором,есть порошковая проволока под обычный аппарат-полуавтомат но пока не видел достойного шва.Мож сварщики такие,но скорее технология.

нет, порошковую алюминиевую не втречал, но есть цельные алюминий-кремнистые, алюминий-магниевые проволоки. Требуется аргон. Но за этим не стоит гнаться не имея базовых навыков. Можно сильно обламаться.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Ніхто нічого не порадить?

Имею ПСИ-250Р 380В. Не жалуюсь. Своих денег стоит. А если вопрос какой и них выбрать, то под свои задачи свой. Версия Р более унивесальная, тк на выезде электродом подварить, не нужно всего тягать. Но стоит гораздо дороже. На % полезной нагрузки можно не смотреть, во первых она не столь значительна, а во вторых у Вас не промышленные условия. По функционалу идентичны.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно поискать бу на оэликсе. За такие деньги можно купить классный аппарат. Искать только в своем городе, и самому его щупать.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И ещё что. У Патона номинальные токи соответствуют заявленным. там с большим запасом не надо. и на 250А при питании с 1 фазы нужна промышленная сеть. ПСИ-200s будет самое оно 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З Українських зараз нахвалюють "Атоми", з китайців — Едон 280. Про Патон сказати не можу нічого. Маю гарного майстра, який ремонтує любі апарати, вірніше апарати любої складності.... лише не патони. Декілька раз перепитував його, але він ухилявся від відповіді і категорично відмовляється ремонтувати патони.

 В Атом-180 вже наче допиляли повноцінну ТІГ функцію, яка дозволяє зварювати чорні та нержавіючі сплави, а також мідь на постійному струмі. Для зварювання алюмінієвих та магнієвих сплавів потрібен змінний струм і відповідно принципово інший апарат. Також не раджу пробувати варити флюсовим дротом без кислоти, щоб не розчаруватись в напівавтоматичній зварці. Хто спробує напівавтоматичну зварку, той вже не дуже захоче повертатись до ММА .

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

SSVA ? http://svarka-kharkov.com.ua/?gclid=EAIaIQobChMIhqyX9uXt3gIVUomyCh2PeQ5TEAAYASAAEgImAfD_BwE

Украинский производитель и украинская же разработка. (хоть Патон есть Патон, но младшие модели у них Китай по многочисленным отзывам)

Очень вменяемая техподдержка.

Более того у них вроде даже есть возможность купить восстановленый БУ за вменяемые деньги.(я так понял надо звонить и узнавать что как)

 

Имею в хозяйстве около 5  лет инвертор SSVA-mini Samurai - чего я с ним ни делал(и не только я, в любых погодных условиях) - живой.

За полуавтоматы тоже мало плохих отзывов слышал.

Змінено користувачем Ershoff
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Китаєць з зручним (синергетичним) меню в Польщі - 14тис.грн
Перевезете (чи хтось) через tax free буде Ваших 10 тис +/-

Китаєць, що в міру добре варить алюміній - 28 тис. Не китаєць - 48тис...

В українських умовах мабуть брав би Патон (хоч своє ставлення до "вітчизняного" виробника писав не раз).
Мабуть той ПСИ-200Р  (не можу точно сказати бо у тих злиднів навіть сайт не працює адекватно :) )
Згодом, при потребі,  би розвивався до китайського можливо вживаного TIG AC/DC.

То мінімальний по інвестиціях і максимальний по продуктивності шлях.

Не раджу купувати різні "комбайни" - переважно вони мають 117 режимів з котрих 115 ніколи не потрібні, а 2 ті що потрібні - працюють зле.

Також якщо то хоббі не варто ганятись за "брендом" і не потрібний якийсь мегакрутий апарат.

Потрібен просто ХОРОШИЙ.

Також я би не звертав уваги на ремотиб складність, доступність і т.п.
При побутовому використанні то скоріш випадковість, яку і так не передбачите.



 

Змінено користувачем proekt
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ershoff написав:

SSVA ? http://svarka-kharkov.com.ua/?gclid=EAIaIQobChMIhqyX9uXt3gIVUomyCh2PeQ5TEAAYASAAEgImAfD_BwE

Украинский производитель и украинская же разработка. (хоть Патон есть Патон, но младшие модели у них Китай по многочисленным отзывам)

Очень вменяемая техподдержка.

Более того у них вроде даже есть возможность купить восстановленый БУ за вменяемые деньги.(я так понял надо звонить и узнавать что как)

 

Имею в хозяйстве около 5  лет инвертор SSVA-mini Samurai - чего я с ним ни делал(и не только я, в любых погодных условиях) - живой.

За полуавтоматы тоже мало плохих отзывов слышал.

Ціна однаковп. В Патона подобається повністю електронне управління + велика кількість додаткових налаштувань :)

 

, gesichtslos написав:

И ещё что. У Патона номинальные токи соответствуют заявленным. там с большим запасом не надо. и на 250А при питании с 1 фазы нужна промышленная сеть. ПСИ-200s будет самое оно 

У мене китайський інвертор mma Герой 250. І то все боюсь, що може не вистачити тих 250 а при зварці товстого металу. Тому й тримаю ще в гаражі древню трансформаторну бандуру (про яку писав в окремій темі). Думаю краще на пару тисяч дорожче заплатити і взяти з запасом.

Хоча млже в мого киьайця реально і немає 250а. 

 

Якої товщини реально можна проварити цим ПСИ 200 і яким електродом? Так мені простіше, бо по напівавтомату поки нема з чим порівняти....

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, proekt написав:

Китаєць з зручним (синергетичним) меню в Польщі - 14тис.грн
Перевезете (чи хтось) через tax free буде Ваших 10 тис +/-

Китаєць, що в міру добре варить алюміній - 28 тис. Не китаєць - 48тис...

В українських умовах мабуть брав би Патон (хоч своє ставлення до "вітчизняного" виробника писав не раз).
Мабуть той ПСИ-200Р  (не можу точно сказати бо у тих злиднів навіть сайт не працює адекватно :) )
Згодом, при потребі,  би розвивався до китайського можливо вживаного TIG AC/DC.

То мінімальний по інвестиціях і максимальний по продуктивності шлях.

Не раджу купувати різні "комбайни" - переважно вони мають 117 режимів з котрих 115 ніколи не потрібні, а 2 ті що потрібні - працюють зле.

Також якщо то хоббі не варто ганятись за "брендом" і не потрібний якийсь мегакрутий апарат.

Потрібен просто ХОРОШИЙ.

Також я би не звертав уваги на ремотиб складність, доступність і т.п.
При побутовому використанні то скоріш випадковість, яку і так не передбачите.



 

Так а пси 200 хіба не "комбайн" ? Електрод, напіавтомат, аргон. 

 

Мені для хоббійного, можливо напівпрофесійного використання.

Мотоцикли варити (рами, крила, баки і т.д.), своє авто підварити,  всілякі дрібниці в майстерні.

 

Алюміній теж би хотілось мати змогу варити, але то згодом.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Хоча млже в мого киьайця реально і немає 250а. 

Не має він 250А. Щоб перевірити, потрібно просто стати і поварити апаратом, який гарантовано має такі струми.  Та й для роботи на таких струмах потрібен відповідний рукав, хоча б 26-й, ну і відповідно дріт — бажано 1,2мм.

"Китайські" ампери сильно відрізняються від вітчизняних. :crazy_mini:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когда выбирал аппарат в магазине, разрешили поварить. Пробовал полуавтомат атом не помню какой и патон Пси200. Атом понравился, а патон новый из коробки с комплектной горелкой бинзель, так и не захотел работать, мы над ним с час колдовали. Вообще про патон, слышал много положительного. Вероятно, единичный случай.

Змінено користувачем geck
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Патон - микропроцесорное управление, даже ребенок 5 лет сможет варить. Это мое мнение, я ним работал, просто небо и земля по сравнению с другими, только цена сильно кусается. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На украинцев очень завышена цена,и не обоснована.из китайцев очень хороший аппарат Эдон 280.и цена его нормальная,и гарантия 2 года о чем то говорит.есть на ютюбе канал Измаил инвертор-очень хороший канал по сварка,рекомендую.посмотрите,позвоните,проконсультируйтесь.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, сергей-к сказал:

На украинцев очень завышена цена,и не обоснована.из китайцев очень хороший аппарат Эдон 280.и цена его нормальная,и гарантия 2 года о чем то говорит.есть на ютюбе канал Измаил инвертор-очень хороший канал по сварка,рекомендую.посмотрите,позвоните,проконсультируйтесь.

ПАТОНом варили в сравнении на тех же показателях, и ниже, когда электрод просто залипает у обычного, а ПАТОН чудненько работает

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також моніторив дане питання. Особисто собі буду брати патона пси 250 (синього) але на 380в. Він зараз вартує 15,5 грициків. Це на 1000 дорожче такого ж патона, але на 220. На 220 мені не треба, для виїзду є патон вди200е.

За дану суму і з даним ПВ і токами і гарантією 5р на ринку нема більш нічого.

П.с. дивився фроніуса 240а, трансформаторний, б\у. Без рукава. Ціна була 14. А тут Патон 250, новий, з рукавом за 15.5грн.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, Reiter сказал:

Хочу купити з оптимальним співвідношення ціна/якість. Бюджет 10 тис грн +\-. 

 

А ценник какой выставляют?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По надежности могу порекомендовать процессорный "SSVA MINI P - Самурай". Работает уже 3 года, бухт 20 по 5 кг уже точно выварил. Единственный минус - сильное разбрызгивание металла, увы никак не смог перебороть этот недостаток. Хотел когда то "протюнить" но он был на гарантии, а сейчас и так норм вроде, тем более хочу покупать на 3ф)

Работает (и хранится соответственно) в обычном боксе с буржуйкой, тоесть иногда и 0 градусов бывает (но очень редко). Короче, в плане надежности - как вариант. Если что то заинтересует по поводу него - обращайся.

В 24.11.2018 в 21:35, Reiter сказал:

Ніхто нічого не порадить?

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Дядько Максим написав:

Також моніторив дане питання. Особисто собі буду брати патона пси 250 (синього) але на 380в. Він зараз вартує 15,5 грициків. Це на 1000 дорожче такого ж патона, але на 220. На 220 мені не треба, для виїзду є патон вди200е.

За дану суму і з даним ПВ і токами і гарантією 5р на ринку нема більш нічого.

П.с. дивився фроніуса 240а, трансформаторний, б\у. Без рукава. Ціна була 14. А тут Патон 250, новий, з рукавом за 15.5грн.

 

Дякую. Підтверджуєте мій вибір в бік Патона. Але собі таки хочу роздільний Про серії. Тоді китайського інвертора продам :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Feo написав:

По надежности могу порекомендовать процессорный "SSVA MINI P - Самурай". Работает уже 3 года, бухт 20 по 5 кг уже точно выварил. Единственный минус - сильное разбрызгивание металла, увы никак не смог перебороть этот недостаток. Хотел когда то "протюнить" но он был на гарантии, а сейчас и так норм вроде, тем более хочу покупать на 3ф)

Работает (и хранится соответственно) в обычном боксе с буржуйкой, тоесть иногда и 0 градусов бывает (но очень редко). Короче, в плане надежности - как вариант. Если что то заинтересует по поводу него - обращайся.

 

Дякую. Доволі бюджетний недорогий апарат. Як не витягну Патона, дивитимусь в його бік.

 

Народ а ще дурнюще питання від новачка. Що дає вбудований осцилятор? Дивився Атома, на 180 а з макс комплектацією і осцилятором виходить 12 тисяч (на 250 вже 20 :( ). 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

Дякую. Доволі бюджетний недорогий апарат. Як не витягну Патона, дивитимусь в його бік.

 

Народ а ще дурнюще питання від новачка. Що дає вбудований осцилятор? Дивився Атома, на 180 а з макс комплектацією і осцилятором виходить 12 тисяч (на 250 вже 20 :( ). 

при сварке аргоном 

поджиг не контактный  а пробивает разряд (при  поднесении горелки к предмету сварки и нажании на кнопку идет  с преобразователя серия разрядов )

соответственно происходит дуга и  поджиг горелки и осцилятор отключается 

бережет электрод и делает сварку гораздо комфортней   не надо чиркать электродом об изделие (или об кусочек графита)

в момент поджига можно запросто испортить  1-  электрод или 2 -оставить кончик  в  изделии - что недопустимо при качественной сварке

(электрод прилипнет и испортится заточка -------  что играет огромную роль  и будет неоходимость перетачить его так как о нормальной сварке и речи идти дальше не может )

электрод при сварке аргоном  имеет определенную заточку  чтоб ток  стекал на кончик электрода  а не по сторонам 

надеюсь описал процесс доступно 

Змінено користувачем Viktor_KVS
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку