Reiter

Вибір зварювального напіавтомата

159 повідомлень у цій темі

, Reiter написав:

Народ а ще дурнюще питання від новачка. Що дає вбудований осцилятор?

Покращує підпал зварювальної дуги. Існує два спозоби збудження дуги — контактний (чиркати вольфрамовим електродом по металу, що не зовсім айс) і високочастотний (за допомогою осцилятора. Тоб-то підвів пальник в зону зварювання, наблизив до зварюваного металу, натиснув кнопку на пальнику іміж вольфрамовим електродом та зварюваною поверхнею виникла дуга). При високочастотному підпалі уникається можливість попадання частинок волфрама (електрода) в зварювальну ванну.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Патона встановлення осцтлятора не передбачено?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ещё добавлю. касаемо рдс. в процессе сварки один из  важнейших показателей напряжение холостого хода. которым как обычно пренебрегают. а то сказывается при работе электродами с основным покрытием. чем выше - тем лучше, но в границах безопасного для человека. для атом I-180 - 55в, shuyan mma250 45в (то что написано 60в, ровно такой же анекдот как то что он выдает 250а), gysmi 165t - 72в, патон - 70в. думаю суть понятна. для увереного поджига универсальных электродов типа мр, ано достаточно 35в. а для постоянки - уони, цл и подобных надо побольше. 

(https://atomweld.com/uk/products-2/atom-i180-mig-mag.html)

IMG_20170829_170356.jpg

IMG_20170916_130324.jpg

IMG_20170508_212827.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

У Патона встановлення осцтлятора не передбачено?

В полуавтоматі не має. 

В цих версіях осцтеляров встановлено 

https://paton.ua/cms/produktions/invertor/multiinvertor.html

обзор можна глянути тут

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1048&v=r6ajFtuDO5A

Змінено користувачем лейтенант
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

В полуавтоматі не має. 

В цих версіях осцтеляров встановлено 

https://paton.ua/cms/produktions/invertor/multiinvertor.html

Тут вже ціна для мене космос :)

 

Поки фаворит для мене таки Патон. Хоча Атом приваблює осцилятором за ті ж шроші (180а).

 

Поясніть будь-ласка повному новачку в усьому крім дугової зварки :)

Наскільки той ТІГ потрібен? В чому його переваги і коли його треба/можна використовувати? 

 

Може він мені і не потрібен взагалі і можна на нього й не дивитись? :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Тут вже ціна для мене космос :)

 

Поки фаворит для мене таки Патон. Хоча Атом приваблює осцилятором за ті ж шроші (180а).

 

Поясніть будь-ласка повному новачку в усьому крім дугової зварки :)

Наскільки той ТІГ потрібен? В чому його переваги і коли його треба/можна використовувати? 

 

Може він мені і не потрібен взагалі і можна на нього й не дивитись? :)

 

Якщо зварювати необхідно алюміній, нержавійку, титан і інші кольорові метали тоді ТІГ необхідно. 

Якщо варити чорні метали полуавтомата з головою вистарчить. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Наскільки той ТІГ потрібен? В чому його переваги і коли його треба/можна використовувати? 

 

Може він мені і не потрібен взагалі і можна на нього й не дивитись? :)

ТІГ зварювання мабуть являється ступенем вищої досконалості в зварювальній справі. Це як ступені розвитку навиків і можливостей зварювальника — ММА електродом, напівавтомат, аргонник.  Досить часто ТІГ зварка може виявитись незамінимою в виконанні де-яких робіт. Шви при цьому вигляді мають найкращий декоративний вигляд, при повному проварі металу і герметичності зварного з'єднання. Дуже добре варити тонкі метали........

 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Якщо зварювати необхідно алюміній, нержавійку, титан і інші кольорові метали тоді ТІГ необхідно. 

Якщо варити чорні метали полуавтомата з головою вистарчить. 

Ну я маю на увазі той ТІГ, що йде в комплекті напівавтомата. Як я розумію ТІГом на постійносу струмі зможу варити кольорові метали, окрім алюмінію....

 

А що за зварка алюмінію напіавтоматов в середовищі аргону? Таке в описі ССВА пишуть....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, Reiter сказал:

Наскільки той ТІГ потрібен?

Долго думал, спрашивал у коллективного разума :)

12 минуты назад, Reiter сказал:

А що за зварка алюмінію напіавтоматов в середовищі аргону? Таке в описі ССВА пишуть....

Тут тоже долго думал, спрашивал у коллективного разума :)

считал экономическую целесообразность и пришёл к выводу,

что если сварка не более 10-20 % от общих задач то в целом не нужен.(у меня так, как у вас - смотрите сами)

Реально проще отдать на сторону.

А если нужно будет много то брать отдельный узкоспециализированный аппарат.

Змінено користувачем Ershoff
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

просто ссва 380 в  бомба  варить день при дні   вже 4 роки

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
32 минуты назад, Reiter сказал:

Тут вже ціна для мене космос :)

 

Поки фаворит для мене таки Патон. Хоча Атом приваблює осцилятором за ті ж шроші (180а).

 

Поясніть будь-ласка повному новачку в усьому крім дугової зварки :)

Наскільки той ТІГ потрібен? В чому його переваги і коли його треба/можна використовувати? 

 

Може він мені і не потрібен взагалі і можна на нього й не дивитись? :)

 

для начала хватит и па с рдс. нерж можно сварить и полуавтоматом в углекислоте. новичку будет в самый раз. за алюминий нет смысла хвататься, очень не дешевые расходники, к примеру рукав обойдётся где-то в 5тыс, и очень много ньюансов. за свой счёт тренироваться не стоит.

по поводу атома -  я б не взял..

присматривался до элсвы - увидел тот колхоз протяжки из дворников..забил..

но в прочем дело ваше. навязывать не буду

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

для начала хватит и па с рдс. нерж можно сварить и полуавтоматом в углекислоте. новичку будет в самый раз. за алюминий нет смысла хвататься, очень не дешевые расходники, к примеру рукав обойдётся где-то в 5тыс, и очень много ньюансов. за свой счёт тренироваться не стоит.

по поводу атома -  я б не взял..

присматривался до элсвы - увидел тот колхоз протяжки из дворников..забил..

но в прочем дело ваше. навязывать не буду

Дякую. Та теж Патон більше усього подобається поки що. В Атома єдиний плюс як на мене - це осцилятор. Але далеко не факт, що взагалі ТІГом буду користуватись....

Ну хіба що хахочеться ерасивий шов по сталі зробити... Ну думаю і без осцилятора можна впоратись :)

 

Нержавійку варив електродом по нержавійці - виходило :) Пробував якось електрод для алюмінію - нічого не вийшло, насрав тільки :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

нерж можно сварить и полуавтоматом в углекислоте.

Не похвалитесь виглядом зварних швів.:crazy_mini:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

А що за зварка алюмінію напіавтоматов в середовищі аргону? Таке в описі ССВА пишуть....

Вище я писав...
Ціна такого апарату (китайця), що в міру варить і в міру зручний в Польщі стартує орієнтовно від 28тис.грн
Також можна пробувати Патоном з пульсом - але тоді все на мац мац, бо ніяких програм там нема.

Ті СС нехай не смішать людей. Наскільки знаю вони програму по чорнусі не можуть до суміші газів MIX18 достосувати. Тільки СО2
Взагалі за той час що вони витратили на "еволюцію" того ж самого апарату з 220 ма 380, китайці в космос пару раз злітали...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

за свой счёт тренироваться не стоит.

 

Вірно:D Відразу на замовленнях клієнтівxD Так мабуть буде дешевше ) А взагалі то ви праві, особливо якщо дріт "монелька", то зовсім непогано виходить і кислотою замість суміші користуватись.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин назад, gesichtslos написав:

И ещё что. У Патона номинальные токи соответствуют заявленным. там с большим запасом не надо. и на 250А при питании с 1 фазы нужна промышленная сеть. ПСИ-200s будет самое оно 

 

Зараз цей патон абсолютно увесь китайський і по якості нічим не відрізняється від джесіків чи велдингів та "іже с німі". Але ціною перевищує значно. Переплата за рекламу/за бренд. Точніше за кошти вкладені в будівництво заводу в Китаї природньо має сплатити споживач.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

 

Зараз цей патон абсолютно увесь китайський і по якості нічим не відрізняється від джесіків чи велдингів та "іже с німі". Але ціною перевищує значно. Переплата за рекламу/за бренд. Точніше за кошти вкладені в будівництво заводу в Китаї природньо має сплатити споживач.

Ну ок. І що можете порадити з такими же функціоналом і за менші гроші?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Ну ок. І що можете порадити з такими же функціоналом і за менші гроші?

 

Українських виробників. Вище вже люди вказали: Атом, ССВА. І в тих і в тих є "комбайни", в побуті чи ситуативному підробітку саме то, що треба. Атому не маю, але колись брав в товариша, коли свого мобільного напівавтомату ще не мав (був (і є) лише на колесах, трансформаторний) - дуже тоді сподобався і я купив... ССВА. Вже пятий рік юзаю, дуже задоволоений. Через перші приблизно півтора роки, поки не закінчилась гарантія відсилав на прошивку нової версії . Вичитав тоді був їхне запрошення на профільному форумі. Став набагато коректніше працювати, багато став щось "пікати",- розмовляє на своєму xD : маса погана, ток заниський, .....коротче багато каже - та не завжди розумію, лише здогадуюсь по досвіду >:(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Reiter написав:

Ну я маю на увазі той ТІГ, що йде в комплекті напівавтомата. Як я розумію ТІГом на постійносу струмі зможу варити кольорові метали, окрім алюмінію....

 

А що за зварка алюмінію напіавтоматов в середовищі аргону? Таке в описі ССВА пишуть....

Як на мене це лишня функція яку там не потрібна. Для реклами виробники стараються напхати купу не потрібних функцій. 

Пробував я користуватися контактним підпалом в аргоні це мука а не робота. 

Як для мене краще б це був чистий полуавтомат без ММА і ТІГ. Апарати були б доступніші. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ігрек написав:

 

Зараз цей патон абсолютно увесь китайський і по якості нічим не відрізняється від джесіків чи велдингів та "іже с німі". Але ціною перевищує значно. Переплата за рекламу/за бренд. Точніше за кошти вкладені в будівництво заводу в Китаї природньо має сплатити споживач.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Як на мене це лишня функція яку там не потрібна.

 

Для титану саме воно. Мідні шини пробував графітовим стрижнем на тігу- теж можна. Для аля - не воно, що на аргоні що на суміші, "мочалка" виходить а не шов. А на суміші ще і плюється, що капець. Тому я в паралельній темі ТС і вказував, що поварить напіавтоматом, сподобається, потім заробить і купить повноцінний АС ТІГ. А попервах такі універсали йому якраз вдосталь. Я на півпрофесійному рівні маючи кілька, дуже часто віддаю первагу саме йому. По роботі мені не потрібно варити дуже масивні конструкції, не потрібно класти катети, такі як кладуть на залізничні бочки, тому ним задоволений. Часто інсталяції потрібно виконувати на виїзді, на об"єктах, тому вкинув цього "кабанчика" 10-кілограмового, вкинув балон 20-25кг в  багажник дай поїхав собі на "установку". Все досить підйомне і зручне. 

Змінено користувачем Ігрек
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Ігрек сказал:

 

Українських виробників. Вище вже люди вказали: Атом, ССВА. І в тих і в тих є "комбайни", в побуті чи ситуативному підробітку саме то, що треба.

А в звязку з чим т.з. "український виробник" якісніший від китайського?
Просив би бодайже ОДНУ причину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Не нужен ТС ПА с функциею ТИГ, не забиваете ему голову возможностью сварки алюминия и  тому подобное, там нужны сварочники  другого уровня и функционала.. + большой опыт самого сварщика.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, proekt написав:

А в звязку з чим т.з. "український виробник" якісніший від китайського?
Просив би бодайже ОДНУ причину

 

Наприклад, якщо Ви уважно читали мій попередній пост, то безкоштовний (тільки пересилка моя) сервіс через приблизно півтора роки. Причому дуже оперативно і без будь-яких вияснювань хто-кому-чого  буде винен. По-ходу, окрім прошивки, вони в середині мені його ретельно почистили від пилу. Хто в Україні через рік-півтора-два візьметься БЕЗКОШТОВНО провести сервісне обслуговування китайському апарату? Я про"українські" типу "дніпро-м" чи "карпати" не кажу, це не виробники взагалі, чистої води рітейл. Патон зараз потихеньку теж скочується на нашому побутовому ринку до такого ж рітейлу. Тому я про нього і почав казати в цій темі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку