Reiter

Вибір зварювального напіавтомата

159 повідомлень у цій темі

Доброго дня спільното. Вставлю свої п"ять копійок. Три роки варив твердопаливні котли, в господарстві маю SSVA Самурай та SSVA 270 на 380в + SSVA PU протяжка на чотирьох роліках. Самурай брав новий, а 270 і протяжку б.у. Апарати достойні, надійні, сервіс гарний. 270-й має багато настройок, всі навіть не пробував. Варять гарно, трьох фазний ще краще. Напівавтоматом зварював навіть 12 мм сталюку. Можу порекомендувати, випробувані апарати. Була колись Енергія пдг 200 на 220в, якість шва краща ніж у інвекторних апаратів, але ПН дуже малий, довго остиває.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, NIM написав:

пдг 200 на 220в

 

, NIM написав:

ПН дуже малий, довго остиває

 

Розетка теж xD

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ціна Атома така ж як і в Протона :)

 

Почав таки дивитись на https://paton.ua/cms/produktions/invertor/multiinvertor/mfi250s.html.

 

Вдвічі перевищує мій бюджет звісно.... Але по ідеї з цим апаратом зможу варити все крім алюмінію і мені його за очі вистачить на багато -багато років ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Ціна Атома така ж як і в Протона :)

 

Почав таки дивитись на https://paton.ua/cms/produktions/invertor/multiinvertor/mfi250s.html.

 

Вдвічі перевищує мій бюджет звісно.... Але по ідеї з цим апаратом зможу варити все крім алюмінію і мені його за очі вистачить на багато -багато років ?

Це все залежить чи в буде заробляти гроші і надавати послуги людям. Якщо відповідь Так тоді ви швидко виростите і купити окремі апарати для кожного виду сварки. 

 

Другий варіант як це буде лише хоббі тоді цей апарат перейде внукам без жодної подряпини і буде виглядати як новий. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Це все залежить чи в буде заробляти гроші і надавати послуги людям. Якщо відповідь Так тоді ви швидко виростите і купити окремі апарати для кожного виду сварки. 

 

Другий варіант як це буде лише хоббі тоді цей апарат перейде внукам без жодної подряпини і буде виглядати як новий. 

Лише зваркою 99% ні.

 

Як писав використання хоббійне - напівпрофесійне. 

 

Тобто максимум використовуватиметься в комплексі для виготовлення готового виробу. Наприклад, кастом мотоцикла. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Але по ідеї з цим апаратом зможу варити все крім алюмінію і мені його за очі вистачить на багато -багато років ?

Після освоєння ТІГ зварювання зразу захочеться повноцінний АС/DC зварювальник для роботи з алюмінієм.

З досвіду додам, що для зварювання ТІГом на постійному струмі в більшості випадків потрібно навіть до половини струмів згадуваного вами апарата. Для зварювання алюмінієвих сплавів вже потрібно 200А і часом навіть бажано більше. Також додам, що для комфортної роботи ТІГ способом на струмах більше 100А бажано блок водяного охолодження. Для роботи півавтоматом на струмах, близьких до максимальних, також бажано рукав з потужнішим пальником (Не знаю яким комплектують Патон)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Після освоєння ТІГ зварювання зразу захочеться повноцінний АС/DC зварювальник для роботи з алюмінієм.

З досвіду додам, що для зварювання ТІГом на постійному струмі в більшості випадків потрібно навіть до половини струмів згадуваного вами апарата. Для зварювання алюмінієвих сплавів вже потрібно 200А і часом навіть бажано більше. Також додам, що для комфортної роботи ТІГ способом на струмах більше 100А бажано блок водяного охолодження. Для роботи півавтоматом на струмах, близьких до максимальних, також бажано рукав з потужнішим пальником (Не знаю яким комплектують Патон)

Пальник RF - 26

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, лейтенант написав:

Пальник RF - 26

Ну цього повинно вистачить. Я б тоді ще докупив 15-й для комфортних делікатних та кузовних робіт.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якщо бюджет обмежено знайди бу темп  мій перший полуавтомат    на кращий точно тобі  заробить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Ігрек сказал:

 

Наприклад, якщо Ви уважно читали мій попередній пост

Що сервіс має спільного з якістю?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, proekt написав:

Що сервіс має спільного з якістю?

 

 

:D Це один з моментів відношення до виготовлення своєї продукції. Який безтолковий виробник захоче робити відверту халтуру і брати на себе гарантійне (БЕЗКОШТОВНЕ) обслуговування. Причому не на словах, а я вже перевірив на собі, в реалі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Reiter написав:

Ціна Атома така ж як і в Протона :)

 

Почав таки дивитись на https://paton.ua/cms/produktions/invertor/multiinvertor/mfi250s.html.

 

Вдвічі перевищує мій бюджет звісно.... Але по ідеї з цим апаратом зможу варити все крім алюмінію і мені його за очі вистачить на багато -багато років ?

 

Та не потрібен вам такий ампераж. Тим більше на 220вольт. Ви значно переплачуєте за ту потужність якою не будите користуватись. Почуйте мене!

Ну хіба що захочите накинути "гусака" на дроти і різати еліком 4-кою швелери 20. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, gesichtslos написав:

касаемо рдс. в процессе сварки один из  важнейших показателей напряжение холостого хода. которым как обычно пренебрегают. а то сказывается при работе электродами с основным покрытием. чем выше - тем лучше, но в границах безопасного для человека.

 

Вірно кажите, ще це опосередковано каже, що схема зібрана на більш потужних деталях, відповідно на навантаженнях на апарат менше ймовірність згорання по залізу. В моєму випадку, при навантаженні апарат пішов в захист і частково потім лише повернувся:) Тобто прошивка процесора почала працювати некоректно. Відправив в Харків, без розмов нову прошивку закачали, вислали мені назад. І все стало гуд, "залізо" ніяке не пошкодилось. Навіть ця нова прошивка працює значно цікавіше ніж та яка була з моменту покупки. А в китайському апараті могло б таке бути (різав труби 76ммтрові і листи 5мм еліками)?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Ігрек сказал:

 

 Який безтолковий виробник захоче робити відверту халтуру і брати на себе гарантійне (БЕЗКОШТОВНЕ) обслуговування.

То міф... І  тільки.
Багато "толкових" виробників дають малу гарантію, багато "безтолкових" - колосальну.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин назад, Ігрек написав:

 

Та не потрібен вам такий ампераж. Тим більше на 220вольт. Ви значно переплачуєте за ту потужність якою не будите користуватись. Почуйте мене!

Ну хіба що захочите накинути "гусака" на дроти і різати еліком 4-кою швелери 20. 

Та я не через потужність на нього дивлюсь. Хоча свої китайцем аля 250а при 250а 3 мм елекиродом метал 4ку ріжу. Хіба з меншою потужністю це вийде? :)

 

Став дивитись на нього через наявність осцилятора. Тим більше якщо подивитись на те, що в базову комплектацію входить аргоновий пальник, то не набагато й дорожче від ПСИ 250.

 

Ок. Народ. Давайте так. Алюміній мені поки точно не треба та й не факт що треба буде колись з тими цінами на апарат  і комплектуючі. Алюміній доволі рідко треба варити, можна і на сторону віддати. 

 

А от проварити красивий шов на рамі мотоцикла, де його всім буде видно треба буде ( хоча й електродом умудрявся, але не завжди). Тут як я розумію ТІГ якраз найкраще підходить? Також треба для нержавійки.  І краще щоб з осцилятором? 

 

Тоді варіантів не так багато. Атом 180 за 12 тис, або патон мультипро 250 за 20 з тіг пальником.

 

Чи в будь-якосу випадку ТІГ режим в цих апаратах і для вищеописаних потреб не годиться ?

 

Щось вже зовчім заплутався. Просто останнім часом намагаюсь обирати обладнання так, щоб через рік не міняти.... 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, proekt написав:

То міф... І  тільки.
Багато "толкових" виробників дають малу гарантію, багато "безтолкових" - колосальну.

 

Я вам на конкретному своєму прикладі навів. А ви лише голословно щось намагаєтесь довести, якісь необосновані міркування...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, Ігрек сказал:

 

Та не потрібен вам такий ампераж. Тим більше на 220вольт. ......

Ну хіба що захочите накинути "гусака" на дроти і різати еліком 4-кою швелери 20. 

При чем тут четверка в теме о ПОЛУАВТОМАТАХ?  Вы запутались.....

Если речь об лектродниках ММА то да 250А на дуге им много и  из бытовой сети эту мощность часто и не взять.

Но для ПА (МИГ) сварки 250А на дуге - это нормально и взять эту мощность из розетки проще т.к. напряжение на дуге намного меньше.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Reiter сказал:

А от проварити красивий шов на рамі мотоцикла, де його всім буде видно треба буде ( хоча й електродом умудрявся, але не завжди). Тут як я розумію ТІГ якраз найкраще підходить? Також треба для нержавійки.  І краще щоб з осцилятором? 

 

Боюсь Вам надо два аппарата  один МИГ  второй ТИГ. Т.к. ч не встречал комбайнов из недорогих хорошо варящих и тигом и мигом. А за цену дорогих можно взять опять-же два неплохих аппарата

Змінено користувачем Captain_Nemo
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Captain_Nemo написав:

При чем тут четверка в теме о ПОЛУАВТОМАТАХ?  Вы запутались.

 

Мова йшла про УНІВЕРСАЛЬНІ апарати типу 3 в 1. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Captain_Nemo написав:

Но для ПА (МИГ) сварки 250А на дуге

 

Яким дротом зварювати? І навіщо така потужність для н/а? Дротом 1мм буде явний перегрів шва, що нідочого доброго не призведе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ігрек

Да по фiг яким дротом 

В МИГ сварке стабилизируется напряжение на дуге, а  какой там ток получится при установленной скорости подачи проволоки  никого не интересует. 

Интересует скорость изменения и диапазоны его колебаний при  формировании  и отрыве капли и тд

А 250А на дугу в МИГ-е  из сети легко - это примерно 5.5кВт из сети при 22В на дуге, что не сравнимо с прим 8.5-9кВт требуемых для 250А на дуге в ММА

36 минут назад, Ігрек сказал:

Дротом 1мм буде явний перегрів шва, що нідочого доброго не призведе.

Варим жестянку толщиной 0.8мм или железку в 15мм проволокой 1-й?B|

Змінено користувачем Captain_Nemo
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Captain_Nemo написав:

Боюсь Вам надо два аппарата  один МИГ  второй ТИГ. Т.к. ч не встречал комбайнов из недорогих хорошо варящих и тигом и мигом. А за цену дорогих можно взять опять-же два неплохих аппарата

Ну і що можнте порпдите?

 

Просто були б чисті н/а з хорошими налаштуваннями як в Патона - не мучався б і брав би зараз лише н/а. 

 

Так де ж ні. В усіх всунуто ТІГ режим. І тут вже хочеться раз він є, то якомога кращий... Тому й понесло до Протона Мультипро.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Выскажу свое имхо. Некоторое время назад также стоял перед выбором как и ТС. Аппарат нужен был для хобби и для дома. Хотелось всего и сразу и желательно подешевле. Долго ходил, выбирал, щупал. Для себя сделал вывод что сварка электродом и полуавтомат перекрывают 90% моих нужд. Сварка алюминия нужна далеко не так часто и это другой уровень как и по вложенным в оборудование деньгам так и по необходимому опыту для проведения качественной сварки. Вам уже выше писали, что набивать руку на тиге лучше за чужой свой (качественные расходники не дешевы). Не забывайте что кроме самого аппарата для полуавтомата и тига вам будут нужны баллоны, редуктора, шланги. Зайдите в пару мастерских где варят тигом, ни в одной вы не увидите аппаратов 3 в 1 (аля Патон за 20 тысяч), везде будут аппараты заточенные только под тиг и ценой поболее 20 тыс. И поверьте, что это не просто так. А варить рамы на кастомные мотоциклы, это работа для полуавтомата. Тигом варить такие вещи долго и дорого. 

На вашем месте взял бы нормального китайца типа Эдон-280. Для поварить рамы, машину, набить руку и понять нужно ли вам лучше и дороже самое оно. Выше уже вам писали про канал на ютубе "Измаил инвертор", человек занимается ремонтом сварочников, зайдите посмотрите. Ему можно позвонить, проконсультироваться и купить у него аппарат с его личной гарантией. 

P.S. Для себя 3 года назад выбрал ССВА Самурай и самодельное подающее к нему. В принципе доволен, но сейчас бы оставил ССВА только под РДС, а полуавтомат взял бы отдельно. Все эти 3 в 1 скорее маркетинг, а для работы лучше под каждую задачу отдельный специализированный инструмент.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Slesh_ написав:

Выскажу свое имхо. Некоторое время назад также стоял перед выбором как и ТС. Аппарат нужен был для хобби и для дома. Хотелось всего и сразу и желательно подешевле. Долго ходил, выбирал, щупал. Для себя сделал вывод что сварка электродом и полуавтомат перекрывают 90% моих нужд. Сварка алюминия нужна далеко не так часто и это другой уровень как и по вложенным в оборудование деньгам так и по необходимому опыту для проведения качественной сварки. Вам уже выше писали, что набивать руку на тиге лучше за чужой свой (качественные расходники не дешевы). Не забывайте что кроме самого аппарата для полуавтомата и тига вам будут нужны баллоны, редуктора, шланги. Зайдите в пару мастерских где варят тигом, ни в одной вы не увидите аппаратов 3 в 1 (аля Патон за 20 тысяч), везде будут аппараты заточенные только под тиг и ценой поболее 20 тыс. И поверьте, что это не просто так. А варить рамы на кастомные мотоциклы, это работа для полуавтомата. Тигом варить такие вещи долго и дорого. 

На вашем месте взял бы нормального китайца типа Эдон-280. Для поварить рамы, машину, набить руку и понять нужно ли вам лучше и дороже самое оно. Выше уже вам писали про канал на ютубе "Измаил инвертор", человек занимается ремонтом сварочников, зайдите посмотрите. Ему можно позвонить, проконсультироваться и купить у него аппарат с его личной гарантией. 

P.S. Для себя 3 года назад выбрал ССВА Самурай и самодельное подающее к нему. В принципе доволен, но сейчас бы оставил ССВА только под РДС, а полуавтомат взял бы отдельно. Все эти 3 в 1 скорее маркетинг, а для работы лучше под каждую задачу отдельный специализированный инструмент.

Патон за 20 тис. відпадає. На сайті відповіли, що його ще не виготовляють. А такий же Про коштує 28, що вже занадто....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да,наверное Эдон 280 или 315 самое оптимальное для начала.....ведь сварочный шов ещё зависит не только от аппарата,но и от того как правильно отрегулировать режимы тока и подачи проволоки,от чистоты поверхности металла,да и от навыков!   Ещё гляньте в сети такие аппараты,в своё время были на высоте!; Jasic ,Титан,,Ресанта. Цены кусаются,но может около,что-то б\у в хорошем состоянии за  10000 ,что-то и подыщется!

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку