Iv@n

Пару (майже ) квадратних метрів для відпочинку.

23 повідомлення у цій темі

DSC_0886.JPGХочу і я поділитись своїм куточком (балкон багатоповерхівки). Місце де можна усамітниця що-небудь попаять і покрутить. Із жиліза є невеликий чпу (стальний портал) під ногами та певна кількість інструментів. 

P.s. вибачаюсь за фото але телефон нуніяк не хоче нормально вставляти фото як я його не кручу

 

Змінено користувачем Iv@n
4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iv@n написав:

телефон нуніяк не хоче нормально вставляти фото

 

Блін, а я думаю, як це у нього викрутки горизонтально утримаються? :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Паялка, похоже самодельная, кто автор схемы и прошивки? Себе делал с радиокота от Михи. Доволен уже пятый год, особенно паяльником!!! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Zpmservice паяльну робив сам, прошивка своя (Flprog), лабораторний талінійний Бп також самопал. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трішки про мій чпу. Мав час, натхнення та невеликий доступ до одного ремцеху + болгарка, дрелька(шурупокрут) та напильник тай зробив я такого монстрика. Все робилось шляхом проб та помилок із матеріалів, які були під рукою. Фінансові затрати були тільки на б/у шагові, радіокомпоненти на драйвера, частотний, направляйки вісі Z, неробочий шпиндель із замоченими підшипниками та згорівшою обмоткою (відновлення та перемотка самостійна)

Безымянный.png

DSC_1231.JPG

DSC_0409.JPG

DSC_0407.JPG

 

 

Змінено користувачем Iv@n
доповнення
8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЧПУ только по дереву?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Turbobusa в основному для мяких матеріалів( дерево, второпласт, вініпласт), пробував гравіровку по дюралю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

трішки по ремонту шпинделя 1,5кВт 24000 об, охолодження повітря,4 підшипника. Суть ремонту: заміна підшипників, перемотка, відновлення крильчатки охолодження. На фото стан підшипників до ремонту, обмоточні дані( можливо кому згодиться)

DSC_0043.JPG

DSC_1232.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Iv@n сказал:

@Turbobusa в основному для мяких матеріалів( дерево, второпласт, вініпласт), пробував гравіровку по дюралю

А что за БП характеристики можно?

Если занимаетесь и Шарите в этом,хотел узнать,возможно ли за разумные деньги собрать БП для анодирования титана?ампер на 5 и регулировкой напряжения от 0(условно) и до вольт 200т.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Iv@n сказал:

Трішки про мій чпу. Мав час, натхнення та невеликий доступ до одного ремцеху + болгарка, дрелька(шурупокрут) та напильник тай зробив я такого монстрика. Все робилось шляхом проб та помилок із матеріалів, які були під рукою. Фінансові затрати були тільки на б/у шагові, радіокомпоненти на драйвера, частотний, направляйки вісі Z, неробочий шпиндель із замоченими підшипниками та згорівшою обмоткою (відновлення та перемотка самостійна)

Безымянный.png

DSC_1231.JPG

DSC_0409.JPG

DSC_0407.JPG

 

 

Красивая гравировка! А после чем-то обрабатывали?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

, 33vic написав:

Красивая гравировка! А после чем-то обрабатывали?

З моделлю незаморучувався-безкоштовна з арткама. Мітеріал-груша. Із зворотньої сторони зробив радіусну канавку, почухав трішки зверху шкуркою тай змазав олією(колір став класний). І по сьогодні дружина користується на кухні 

DSC_0411.JPG

Змінено користувачем Iv@n
доповнення
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година назад, Turbobusa написав:

А что за БП характеристики можно?

Если занимаетесь и Шарите в этом,хотел узнать,возможно ли за разумные деньги собрать БП для анодирования титана?ампер на 5 и регулировкой напряжения от 0(условно) и до вольт 200т.

Бп в чпу транс на торі вольт на 30-40, точно не памятаю. А з Бп для гальваніки не допоможу - незнайома тема (стабілізація струму та напруги?). Можливо вистачить зв'язки латр(4-8А)>розділюючий транс(220/220(200)В)>діодний міст. Або імпульсний Бп (за основу комповий бк із послідуючою переробкою).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Iv@n написав:

З моделлю незаморучувався-безкоштовна з арткама. Мітеріал-груша. Із зворотньої сторони зробив радіусну канавку, почухав трішки зверху шкуркою тай змазав олією(колір став класний). І по сьогодні дружина користується на кухні

 

Яка чистота виходить поверхні субєктивно? Немає "волохатості"? Інше дерево пробували? На скільки такої складності рельєфів вистачить однієї фрези?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Quercus написав:

 

Яка чистота виходить поверхні субєктивно? Немає "волохатості"? Інше дерево пробували? На скільки такої складності рельєфів вистачить однієї фрези?

Не було з чім порівнювати тому для мене то супер вийшло, тим більше перший досвід. Волохатість трішки була, після змащування стало непомітна. На високих рельєфах були майже непоміні сходинки від проходів, але то все можна виправити в налаштуваннях арт. Ще була спроба на готовій дошкі із невідомого мені дерева - також норм( хоча був пропуск кроку). По фрезі не скажу, то було одиничні роботи(тест станка). Зараз станок на балконі тому ніякої гравіровки інколи по контуру та свердління 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні дійшли руки до вінтажного цифрового штангеля Tesa(презент від одного із форумчан). Відновлення полягало в заміні акумулятора на сучасний літієвий та заміні дисплея. Старий семисигментний індикатор своє віджив(відсутність деяких сигментів, відсутність точок в сигментах). З ремонтом індикатора не склалось- розмір матриці 1х1,5мм і провідники як волосина. Після обнови стало навіть краще

DSC_1262.JPG

DSC_1263.JPG

DSC_1279.JPG

DSC_1280.JPG

DSC_1282.JPG

DSC_1284.JPG

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Гарний у Вас балкончик! А назва теми мені чимось знайома...☺

З наступаючим Вас!?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Богдан 1987 Місце для душі.  Вас також з наступаючим

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З наступаючим Новим Роком.Частотник ніби від восьмикрута? Цікавить як він в роботі і чи є сенс його робити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так частотник "восьмикрут". Ппацює нормально. Тільки доповнив вихідним дроселем-щоб менше пищав двигун

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я теж зробив восьмикрут і теж пищить двигун. Як з цим боротись?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, leotom1 написав:

Я теж зробив восьмикрут і теж пищить двигун. Як з цим боротись?

синус-фильтр допоможе

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 31.12.2018 в 22:46, Iv@n сказал:

Так частотник "восьмикрут". Ппацює нормально. Тільки доповнив вихідним дроселем-щоб менше пищав двигун

Якщо не складно,то розкажіть трохи про виготовлення частотника:де купували деталі в Києві чи замовляли з Китаю,де програмували і на скільки складний виявився його запуск? Дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Васькин написав:

Якщо не складно,то розкажіть трохи про виготовлення частотника:де купували деталі в Києві чи замовляли з Китаю,де програмували і на скільки складний виявився його запуск? Дякую.

Вринципі виготовлення не складне і схема проста, тільки потрібно мати необхідні прилади та знання. Перед виговленням бажано прочитати відповідну тему на "коті" (і бажано всю), там і куча робочих варіантів і описані "граблі" на які наступають. По деталях напівпровідники(контролери, драйвери, транзистори) замовляв в Китаї. Транзистори з Китаю це були мої "граблі" на які я наступив 2 рази- транзистори були фуфло яке стриляло при запуску. Набавившись з Китаєм замовив відповідальні речі (нормальні транзистори, конденсатори) на вороні, вийшло дешевше чім в київських магазинах. Розсипуха була в наявності. Програмував сам, відразу декілька варіантів 50, 400гц

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку